Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

No More Heroes z pełnym wydaniem trylogii

Live stream No More Heroes III ujawnił nowe wydanie kolekcjonerskie trylogii

Zapowiadany live stream poświęcony No More Heroes III już za nami. MC Mafia Kajita, Shishiro Botan i Goichi Suda przez ponad 100 minut zaprezentowali kilka fragmentów gry, oraz rozmawiali o historii serii. Z tej okazji przygotowali specjalną prezentację, którą poprowadziła Sylvia Christel (jedna z bohaterek), która w trakcie niecałych 7 minut przypomniała, co do tej pory wydarzyło się w tym szalonym uniwersum.

Najciekawszą rzeczą, jaką przygotowali wydawca Marvelous z deweloperem Grasshopper Manufacture na pokaz, było ujawnienie nowej edycji kolekcjonerskiej No More Heroes III Killion Dollar Trilogy. W jej skład wchodzi:

  • No More Heroes – Wydanie pudełkowe
  • No More Heroes II – Wydanie pudełkowe
  • No More Heroes III – Wydanie pudełkowe
  • Specjalne Opakowanie z grafiką autorstwa Yusuke Kozakiego


Niestety nie wiemy, czy to wydanie trafi na Zachód, ale japońscy gracze mogą już szykować 9,800 jenów, aby w dniu premiery przytulić trzy gry NMH na Nintendo Switch. Pozostałym fanom zostaje czekać do 27 sierpnia na premierę gry, a jeśli macie ochotę nabyć fizyczne wydanie dwóch pierwszych części No More Heroes, to do 11 kwietnia jest jeszcze czas na złożenie preorderu na Limited Run Games w cenie $39,99 za sztukę.

Całą ponad 100-minutową prezentację znajdziecie [tutaj].

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.