Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W tym tygodniu zobaczymy dwa live streamy poświęcone dwóm wyczekiwanym kontynuacjom

Jeśli czekacie na nowe informacje o No More Heroes III i The Caligula Effect 2, to wytrzymajcie do końca tygodnia

Live Streamy stały się jedną z głównych metod na dostarczenie dużej ilości informacji, a zgromadzenie sporej widowni i natychmiastowa ocena odbioru „ułatwia” pracę deweloperom (o ile nie ściemniają). Nie ma się więc co dziwić, że coraz częściej widzimy się z ciężko pracującymi dewami na pokazach na żywo w sieci. W tym tygodniu odbędę się dwa kolejne poświęcone No More Heroes III oraz The Caligula Effect 2.

Pierwszy odbędzie się w czwartek o 14:00, gdzie MC Mafia Kajita, Shishiro Botan i Goichi Suda spojrzą jeszcze na całą serię NMH oraz podzielą się najświeższymi informacjami o zbliżającej się części trzeciej. Całe wydarzenie pooglądacie na żywo [tutaj].

Drugi live stream odbędzie się dzień później (piątek) o 13:00. Tym razem show poprowadzą Arisa Kori, Kento Itou, Mai Fuchigami oraz Yuuki Takada. Wspólnie podsumują dotąd ujawnione informacje o The Caligula Effect 2, przedstawią scenariusz oraz tryb walki, zaprezentują limitowane wydanie gry oraz na koniec programu zdradzą o niej nowe szczegóły. Wydawca jeszcze nie przygotował live streamu, ale na pewno będzie można go oglądać na oficjalnym kanale gry, dostępnym [tutaj].

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.