Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Capcom raduje się z 5 milionów opchniętych kopii Monster Hunter Rise oraz prezentuje ścieżkę dalszego rozwoju gry

Capcom zbawił nas od nudy

Monster Hunter Rise dopiero co wyszło, my spędziliśmy ledwo po 50 godzin w grze, a Capcom dzisiaj ogłosił, że najnowszy Monsta Hanta rozszedł się w już ponad 5 milionach egzemplarzy!

Oficjalna informacja prasowa od Capcomu:

Firma Capcom Co., Ltd. (Capcom) ogłosiła dzisiaj, że na całym świecie sprzedano już ponad 5 milionów sztuk Monster Hunter Rise na Nintendo Switch.

Seria Monster Hunter jest grą akcji, składającą się z polowań, w których gracze walczą z gigantycznymi potworami w pięknym, naturalnym środowisku. Począwszy od pierwszego tytułu w 2004 roku, seria ustanowiła nowy gatunek, w którym gracze współpracują ze swoimi przyjaciółmi, aby polować na okrutne potwory i od tego czasu stała się globalnym fenomenem, którego łączna sprzedaż przekraczała 66 milionów sprzedanych sztuk do 31 grudnia 2020 roku.

Monster Hunter Rise to zupełnie nowy tytuł Monster Hunter na Nintendo Switch. Gra została opracowana przy użyciu oryginalnego silnika RE ENGINE firmy Capcom, aby zapewnić nowe, przystępne doświadczenie Monster Hunter, którym można się cieszyć z każdym, zawsze i wszędzie. Oprócz nowych potworów i miejsc gra zapewnia zupełnie nowe spojrzenie na polowanie dzięki wielu nowym, ekscytującym akcjom łowieckim, które są możliwe dzięki Bąkokablowi. Z jego pomocą gracze mogą przemierzać teren z dużą prędkością, a nawet wiązać potwory i kontrolować je. Dodatkową atrakcją jest debiut nowych partnerów łowieckich „Canyne”, zwanych Kumpsami. Tytuł zyskał uznanie krytyków po wydaniu dwóch wersji demonstracyjnych, w których przed premierą pojawiły się zarówno lokalne, jak i sieciowe gry kooperacyjne, a dostawy przekraczały 5 milionów egzemplarzy w tydzień od premiery.

Dodatkowo Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, nowa gra RPG, która będzie zawierała elementy, które mogą łączyć się z Monster Hunter Rise, ma zostać wydana 9 lipca 2021 r. Co więcej, Capcom wprowadzi szeroką gamę inicjatyw, które wykraczają poza zakres gier, aby nadal zwiększać wartość marki. Obejmuje to pierwszą hollywoodzką filmową adaptację serialu Monster Hunter, która cieszy się popularnością na całym świecie, a także merchandising postaci i odzieży.

Firma Capcom pozostaje mocno zaangażowana w spełnianie oczekiwań wszystkich użytkowników, wykorzystując swoje przodujące w branży możliwości tworzenia gier w celu tworzenia wysoce rozrywkowych wrażeń z rozgrywki.

W ostatnim trailerze poświęconym grze mogliśmy także zobaczyć plany Capcomu na dalszy rozwój gry. Jeszcze przed premierą wiedzieliśmy, że pod koniec kwietnia dostaniemy nową aktualizację, a jednym z nowych potworów będzie Chameleos. Teraz wiemy także, że do akcji wleci Apex Rathalos oraz kilka innych potworów, a po wydaniu aktualizacji 2.0, zbawcy z Capcomu zajmą się przygotowaniem trzecie aktualizacji, która również obejmie nowe zakończenie.

Do sieci co jakiś czas trafiają przecieki lub górnicy wykopują informacje z kodu gry, więc wiemy już jakie potwory powinny się znaleźć w następnym patchu. Możecie je sprawdzić, klikając w strzałeczki poniżej.

Nowe Potwory

Teostra
Kushala Daora
Chameleos
Narwa the Allmother
Crimson Glow Valstrax

Nowe Apexy

Apex Rathalos
Apex Diablos
Apex Zinogre

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowy zwiastun przyniósł nowe potwory, w tym ulubieńca fanów — Stefana. Zobaczyliśmy nowy system followersów oraz nowego pada.

Nintendo Switch

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.

Nintendo Switch

Marcowy Monster Hunter Digital Event już za nami! Wiemy już, kiedy zagramy w rozszerzenie Rise oraz co na nas czeka.

Nintendo Switch

Gra roku dostępna na tydzień oraz marka, którą wypadałoby wskrzesić nową odsłoną!