Prezentacja Pokémon jutro o 16:00

W końcu poznamy pokemonowe plany na 2021 rok!

W sobotę wypada 25-lecie serii Pokémon, ale już jutro o 16:00 zaczniemy ekscytować się trochę bardziej (lub nie). Właśnie wtedy odbędzie 20-minutowa prezentacja poświęcona gierkom z uniwersum Pokémon. Czego możemy się spodziewać? Na pewno powinniśmy zobaczyć jakiś nowy trailer dla Pokémon Snap, które debiutuje za niespełna dwa miesiące. Powinniśmy również zobaczyć nieszczęsne Pokémon Unite, które zostało bardzo negatywnie przyjęte przez fanów. Nie powinno też zabraknąć produkcji mobilnych. Reszta pozostaje spekulacją — kolekcja starych gier, remake Diamond/Pearl, a może nowa gra z serii Let’s Go! Jutro powinniśmy poznać dokładne plany Pokémon Company na rok 2021!

8 komentarzy

  1. Jest jakiś wyciek na temat dzisiejszego Pokemon Presents ale się powstrzymałem i poczekam z radością do godziny 16. Ja również stawiam na bezpieczne nowe Let’s Go i remake Diamond & Pearl bo czas na kolejne odświeżenie na kolejnym sprzęcie N. Nadal wierzę w to co robi Game Freak i trochę rozumiem krytykę za bronienie przez niektórych twórców Pokemon (czyli za ich nie- krytykę) jak i krytykę, że twórcy robią to i owo nie tak. Ja osobiście marzę o czymś w rodzaju WoW z otwartym światem, tętniącym stworkami, wspólnymi raid’ami i poczuciem wspólnoty między trenerami w tym świecie, wirtualnie. Pomysłów było by dużo a wyniki sprzedaży ogromne ale…
    Czy ktoś myśli, że oni o tym nie myślą? To jak kurczowo trzyma się główny rdzeń i to jak ta gra się tak naprawdę niewiele zmienia i w końcu to jak naprawdę długo niezbyt chcą się rozmieniać na drobne jak zrobiło to wiele, wielkich, świetnych marek na świecie a później nie zaświeciło już niczym bo za bardzo posłuchali się fanów. Nie tylko o gry video chodzi. To dlaczego wybieram w to co gram to właśnie Nintendo (90% w to co gram) to dzięki ich tytułom na dłużej niż 2 dni i szałowej, nakręconej fajerwerkami grafice czy innymi plastikami konkurencji. Wychowany na anime i lubiący kolory czasem oderwane od rzeczywistości, projekty tworzone z serca, nie zaprzeczycie, że jest inaczej..
    Jesienią 2000 roku w polskiej telewizji wystartował serial, który totalnie mnie porwał i oczarował a nie było wtedy bardzo dużo fajnych rzeczy jak dziś i miło wspominać jak to wszystko powstawało.
    Stworki rządziły w kartach, figurkach itp. Jak wiecie tylko nie w konsolach Game Boy ale pragnienie posiadania Poke ball było i tak wielkie. Trochę mi się zebrało ale w końcu to rocznica 25 lat i tak sobie pomyślałem o początkach a to już ponad 20 lat. Jej.
    Chciałbym coś dziś poczuć. To do 16:00.

Dodaj komentarz