Atelier Mysterious Trilogy Deluxe Pack zsyntetyzuje się w kwietniu

Koei Tecmo nie da nam zapomnieć o uroczych alchemiczkach

Uniwersum Atelier w gazie! Kilka dni temu wydana została druga część Atelier Ryza, a już wiemy, że 22 kwietnia, fani alchemiczek dostaną kolejne 3 gry z serii na Nintendo Switch. W skład Atelier Mysterious Trilogy Deluxe Pack wchodzą: Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey DX, Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book DX i Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings DX. Oczywiście będą to rozszerzone wydania, w których znajdą się niemal wszystkie DLC, oraz każda gra otrzyma trochę nowej zawartości. W Japonii zostały potwierdzone specjalne wydania: Premium Box i Special Collection Box, a każdą grę będzie można nabyć osobno. Jeszcze nie wiadomo, czy takie atrakcje trafią do graczy z Zachodu. W każdym razie będzie to już druga trylogia po Atelier Dusk Trilogy Deluxe Pack, która trafi na Nintendo Switch, a na platformie będzie dostępna ponad połowa ze wszystkich głównych wydań serii.


Na łamach FAMITSU przedstawiono czym, będą się różnić gry od oryginalnych wydań:

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey DX

  • Cztery dodatkowe pojazdy, w tym łódź podwodna i spychacz.
  • Dodano siedem dodatkowych zadań ujarzmienia i ulepszonego bossa Palmyry.

Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book DX

  • Dodatkowy, bardziej dojrzały kostium.
  • Dodatkowa historia rozwoju Sophie podążająca śladem za jej babcią.
  • Trzy dodatkowe garnki alchemiczne.

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings DX

  • Dodatkowy obraz, który łączy się ze światem Nelke & the Legendary Alchemists: Ateliers of the New World, w tym scenariusz z Nelke i walką z bossem.

Wszystkie tytuły otrzymają także tryb fotograficzny, cyfrową album z grafikami oraz tryb walki przyspieszający rozgrywkę.

4 komentarze

  1. Bardzo miła informacja. Chociaż dwa miesiące temu ponownie przeszedłem Sophie i Firis, żeby sobie co nieco odświeżyć, już nie mogę się doczekać tego wydania. Kolorowy otwarty świat z Firis na przenośnej konsoli to coś, o co marudziłem KT za każdym razem, gdy dawali nowe ankiety do wypełnienia. Tylko pewnie znowu wydanie fizyczne trzeba będzie importować, jak w przypadku trylogii Dusk. Chociaż to i tak lepiej niż Arland, które było wydane jedynie cyfrowo.

Dodaj komentarz