Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Kupony zniżkowe znikają z programu MyNintendo

Z programu lojalnościowego znika cała zakładka

Program lojalnościowy MyNintendo ruszył w 2016 roku i był on następcą Nintendo Club. Mieliśmy spore nadzieje związane z tą usługą, ponieważ miała się ona stać bardziej przystępna i oferować ciekawsze fanty niż poprzednik. Co więcej, program w końcu był dostępny także dla obywateli z Polski. Początki były dosyć obiecujące, bo na starcie mogliśmy zdobyć Warioware Touched i Picross: The Legend of Zelda: Twilight Princess i zapowiadało się, że w przyszłości podobne nagrody będą standardem. Oczywiście rzeczywistość to zweryfikowała i dostaliśmy raptem jeszcze jedną produkcję w postaci Flipnote Studio 3D. MyNintendo obecnie oferuje głównie drobne rzeczy w postaci kalendarzy czy plakatów, motywy do 3DSa, ewentualnie 7-dniowy trail do Nintendo Switch Online lub mniejsze rzeczy do jednej z mobilek Ninny.

Niestety, z usługi zniknęła zakładka związana z kodami zniżkowymi na wybrane produkcje z 3DSa i Wii U. Może często nie były to znaczące obniżki (przeważnie -30%) to czasami zdarzały się bardzo dobre okazje. Na razie nie wiadomo czy kupony znów wrócą. Może Nintendo przygotowuje się, żeby teraz zaproponować promocje na tytuły z Nintendo Switch? Tak dobrze czytacie. Od momentu premiery Nintendo Switch w programie lojalnościowym do tej pory nie zostały dodane kupony zniżkowe na gry z hybrydy Big N.

kupony zniżkowe mynintendo

Tak wyglądała strona przed zmianami…

kupony zniżkowe mynintendo

…a tak po zmianach

Jeżeli macie jeszcze monety do wykorzystania i posiadacie 3DSa, to warto zaopatrzyć się w Picross: The Legend of Zelda: Twilight Princess, póki jest jeszcze dostępne. Nigdy nie wiadomo, kiedy Nintendo postanowi zabrać tę grę z usługi.

Jesteście zadowoleni z tego programu lojalnościowego? Udało się wam zdobyć jakieś ciekawe fanty z tej usługi? Dajcie znać w komentarzach!

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. Clavius

  13 stycznia, 2021 at 3:29 pm

  Niby smutne, że te nagrody znikają ale i tak nie wchodziłem na to od lat. Wiązałem większe nadzieje z tym programem. Szkoda, że poprzedni usunęli jak się przeprowadzałem do UK i nie mogłem juz z niego skorzystać XD

 2. panczok

  13 stycznia, 2021 at 3:53 pm

  Program taki sam jak polityka firmy od lat – dno i metr mułu. Nie licząc motywów to skorzystałem jakieś 5 razy przez cały okres trwania tego bytu – zgarnalem chyba ze 3 darmowe gry i skorzystałem ze 2 razy ze znizek, które były były bardzo slabe (zawsze pokazywały się lepsze zniżki bezpośrednio w eShopie). Teraz mam ponad tysiąc 1000 srebrników i ponad 300 złociszy – kisi się to miesiącami tracąc ważność.

 3. Antari

  13 stycznia, 2021 at 6:44 pm

  Szczerze mówiąc nie ogarniam tego programu. Jakieś tam monety mam na koncie, nawet nie wiem skąd się wzięły. Jak kupowałem Monster Huntera GU w promocji na black week to użyłem ich żeby jeszcze zbić cenę i kilka zł. Poza tym nie widziałem tam nic interesującego. Lepiej wspominam starą wersję programu (mnie się podobała, w odróżnieniu do większości), bo można było wyrwać za użycie kodów z gier, gadżety związane z Nintendo jak portfel Kirby Epic Yarn czy trofea z Mario Kart w wersji rzeczywistej. Niektóre z nich mam do dziś.

 4. mobor

  14 stycznia, 2021 at 5:25 am

  Cale szczescie że zdazylem kupic co bylo do kupienia. Prawda jest taka – 3ds i WiiU za moment stracą dostep do WSZYSTKICH uslug sieciowych…z eshopem na czele

 5. gracz123

  27 stycznia, 2021 at 6:00 pm

  Szkoda… mam 3Ds od ponad roku i nic nie wiedziałem o tych monetach…

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

eShop

3DS tanio skóry nie sprzeda, chyba że chodzi o gry na promocji, to wtedy będzie tanio

Różności

Nintendowe zwyczaje dla graczy. Kolekcja trzecia.

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta