Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

25-lecie serii PokéMon czas zacząć!

Szykujcie się na świętowanie!

Do sieci dzisiaj trafił pierwszy film zapowiadający obchody 25-lecia serii PokéMon. Film w ciekawy sposób pokazuje historię marki, a na samym końcu zapowiada Katy Perry, która prawdopodobnie nagrała specjalny utwór z tej okazji. Nic więcej nie wiadomo jakie niespodzianki jeszcze na nas czekają, ale w końcu coś się zaczyna dziać!

Trzymam kciuki za Direct poświęcony kieszonkowym potworom, a jeśli zastanawiacie się, co dobrego może nas spotkać w kwestii gier, to możecie o moich spekulacjach przeczytać [tutaj].

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. miltek

  13 stycznia, 2021 at 1:37 pm

  Nie spodziewam się niczego rewolucyjnego
  Porty starych gier w zaporowych cenach jak to miało miejce na 3dsie, nowy trailer pokemon snap my neck 2, jakieś 3 minigry za 5 minut pokroju pokemon caffe, no i wysienka na torcie – czyli znienawidzone przez każdego pokemon unite.

  A mogliby wydać takie Pokemon TCG z napracowankiem, albo odciąć nieudolny gamefreak od głównej serii rpg…

 2. panczok

  13 stycznia, 2021 at 4:00 pm

  Już wypatruje jubileuszowego wydania Pokemon Red/Blue/Yellow z dodanym widescreen’em na jednym karcie w wyjątkowej cenie 199 PLN!!! Kasa z „500+” już odłożona!!!

 3. Antari

  13 stycznia, 2021 at 6:39 pm

  Panowie przyjęli strategię stawiania oczekiwań bardzo nisko żeby się nie rozczarować 🙂 Obchody 25 lecia serii będą jednym z największych wydarzeń Nintendo w 2021, co widać już po TCG czy kampaniach w mediach. Na razie bombardują media społecznościowe filmikami i grafikami. Jest spora szansa, że pojawi się jakiś dedykowany Pokemonom Direct. Jest na co czekać!

 4. Sent

  13 stycznia, 2021 at 6:52 pm

  @Panczok – jeśli dadzą na karcie, to czemu nie 😛 jak pisałem pod innym newsem, fizycznego karta, to przynajmniej przełożysz do innej konsoli w razie awarii. Ale niestety, ten news brzmi bardziej, jakby co miesiąc mieli uruchamiać kolejny „ekskluzywny rom dostępny tylko przez miesiąc”.

  @miltek – 40 zł to zaporowa cena? Raz nawet były za 20 zł.

  ale tak ogólnie raczej nie spodziewam się za dużo, to wszystko brzmi jakby cała para miała pójśc w jakieś marketingowe pierdolety typu breloczki, gwiazdeczki i ogólnie robienie szumu w social mediach, a nie faktyczne uczczenie rocznicy dobrą grą czy chociaż tą nieszczęsną kolekcją starszych części za przystępne pieniądze.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.