Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed zadebiutuje w maju w Japonii

Strip Action RPG brzmi intrygująco

Kolejny port zmierza na Nintendo Switch. Tym razem odgrzewanego kotleta ma dla nas XSEED Games, które Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed wydało w 2012 roku na PSP. 20 maja do graczy trafi odświeżona wersja, a Japończycy będą mogli kupić zestaw, w który wejdą:

  • Przezroczysta naklejka
  • 40-stronicowy album Akiba’s 10 Years of Memory
  • 132-stronicowy przewodnik po grze Akiba’s Trip Official Complete Guide
  • Dwupłytowa ścieżka dźwiękowa Akiba’s Trip 1st Complete Soundtracks

Wybierz się w podróż do początków serii, która ściągnie z ciebie więcej niż tylko skarpetki! W Podróży Akiby gracze wystawiają wampiryczne stworzenia zwane Duszami Cienia na zabójcze światło słoneczne, uwalniając je od ubrań. Teraz w pełni zremasterowana wersja oryginalnego „Strip Action RPG” po raz pierwszy pojawi się na Zachodzie. Po sukcesie Akiba’s Trip: Undead & Undressed, który został wydany w Japonii jako Akiba’s Trip 2 i sprzedał się w ponad 500 000 egzemplarzy na całym świecie, Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed całkowicie przebudowuje pierwszy tytuł w nowoczesnym silniku, przywracając znaną i kochaną rozgrywkę rytm ’em-up, strip ’em-down, jednocześnie wiernie renderując Akihabarę z około 2012 roku, w niesamowitej jakości HD.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.