Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Aktualizacja] Kingdom Come: Deliverance Royal Edition w lutym na Nintendo Switch?

Doceniona gra RPG wkrótce z debiutem na pstryku

Aktualizacja

YouTuber Sexy Biscuit skontaktował się deweloperem Warhouse Studios i dowiedział się, że ta sytuacja to pomyłka. Co prawda DMM games, dystrybutor Kingdom Come: Deliverance w Japonii, planuje opublikować w tym regionie nową wersję gry, ale chce to zrobić na PlayStation4, a nie na Nintendo Switch.


Jeśli oficjalna japońska witryna Nintendo oraz magazyn Famitsu się nie mylą, to 21 lutego na Switchu ukaże się Kingdom Come: Deliverance Royal Edition od Warhorse Studios.

Po przejściu [tutaj] i zescrollowaniu trochę w dół, to pod datą 21 lutego znajdziemy to: キングダムカム・デリバランス ロイヤルエディション, co po przetłumaczenie daje nam Kingdom Come: Deliverance Royal Edition. Lepszego dowodu chyba nie potrzeba, ale jeśli to możecie też rzucić okiem na zdjęcie poniżej, pochodzące z magazynu Famitsu, które również umieściło grę w nadchodzących tytułach.

O grze:
Grasz jako Henryk, syn kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet. Pomścij śmierć swych rodziców i pomóż odeprzeć wroga!

O historii:
Czechy – położone w sercu Europy, ziemie bogate w kulturę, srebro i wznoszące się wszędzie zamki. Śmierć ukochanego władcy, cesarza Karola IV., pogrążyła królestwo w ciemności: wojna, korupcja i niezgoda rujnują klejnot cesarstwa.
Najstarszy syn Karola, Wacław, dziedziczy koronę. W przeciwieństwie do swego ojca to naiwny, rozwiązły i mało ambitny monarcha. Jego przyrodni brat, król Węgier, Zygmunt, wyczuwa te słabości. Pozorując dobrą wolę, Zygmunt udaje się do Czech i uprowadza Wacława. Gdy tron zostaje pusty, Zygmunt plądruje czeskie ziemie i przywłaszcza sobie majątki.
W samym środku tego chaosu znajdujesz się Ty – Henryk, syn kowala. Twoje spokojne życie rozpada się na kawałki, gdy najazd wojsk, najętych przez samego króla Zygmunta, pali doszczętnie Twoją wioskę. Szczęście w nieszczęściu, jesteś jednym z niewielu ocalałych z tej masakry.
Bez domu, rodziny czy przyszłości, kończysz na służbie u pana Radzika Kobyły, który przeciwstawia się wtargnięciu wojsk Zygmunta do Czech. Los wciąga Cię w ten krwawy spór i wpuszcza w środek zaciekłej wojny, w której pomagasz walczyć o przyszłe losy Korony Czeskiej.

Kluczowe Elementy:

 • Wielki realistyczny otwarty świat: Majestatyczne zamki, rozległa przyroda, wszystkie wykonane w zapierającej dech grafice wyższej klasy.
 • Nielinearna fabuła: Rozwiąż zadania różnymi sposobami, a potem zmierz się z konsekwencjami swych wyborów.
 • Wymagające walki: Z dystansu, z ukrycia czy w formie pojedynku. Wybierz swoją broń i wypróbuj tuziny unikalnych kombinacji w walce, które są tak fascynujące, jak bezlitosne.
 • Rozwój postaci: Doskonal swoje umiejętności, zdobywaj nowe perki czy wykuwaj i ulepszaj swój ekwipunek.
 • Dynamiczny świat: Twoje czyny wpływają na reakcje ludzi wokół ciebie. Walcz, kradnij, uwódź, zastraszaj, perswaduj czy przekupuj. Wszystko zależy od Ciebie.
 • Poprawność historyczna: Poznaj historyczne postacie i doświadcz autentycznego wyglądu I atmosfery średniowiecznych Czech.

Powiem szczerze, że takiego portu to się nie spodziewałem. Nie wiemy jeszcze kto, odpowiada za przeniesienie gry na Nintendo Switch, więc trudno przewidywać co wyląduje na hybrydowej konsoli.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Comments

 1. Sent

  3 stycznia, 2021 at 7:38 am

  biorąc pod uwagę, że ta gra ledwo działała na PC, jakoś nie widzę tego portu na switcha. No ale cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie

 2. Pinturicchio

  3 stycznia, 2021 at 7:41 am

  Może puszczą to w streamingu :O

 3. Martin

  3 stycznia, 2021 at 12:16 pm

  To by bylo ciekawe, nie gralem, ale myslalem nad zakupem, bo gra na pewno nietypowa, choc optymalizacja byla tragiczna, moze po patchach juz jest lepiej, na Switchu trudno to sobie wyobrazic, ale w koncu jak Wiedzmin 3 dziala, to moze tu tez sie uda

 4. panczok

  3 stycznia, 2021 at 5:04 pm

  W 320p będzie działać bezproblemowo!

 5. miltek

  3 stycznia, 2021 at 10:32 pm

  Przyjmuję zakłady:
  – wariant japonia: streaming japan only
  – wariant ark: 240p 20fps

 6. Clavius

  4 stycznia, 2021 at 2:24 pm

  @Miltek czemu streaming tylko Japan only? Jakieś gry wyszły też w streamingu na zachodzie więc może być też tak w tym przypadku.
  Niezależnie od tego jaki to będzie wariant i jak to będzie działać nie czekam na tą grę.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.