Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Przegląd gier 2021

Sprawdźcie kilkadziesiąt gier, które postarają się podbić nasze serca w tym nowym 2021 roku!

Przegląd gier 2021

Już po ilości zapowiedzi można śmiało stwierdzić, że nowy rok będzie zdecydowanie lepszy niż poprzedni. Sam fakt, że jest mniej portów, napawa optymizmem, a z pewnością w ciągu roku poznamy kolejne pozycje, które zostaną zaprezentowane na Nintendo Switch. Całkiem możliwe, że w tym roku doczekamy się też jakieś rewizji naszego sprzętu, może będzie miało to miejsce pod koniec marca? Oczywiście liczymy też na to, że 2021 przyniesie nam pełnoprawny Nintendo Direct i to najlepiej już w styczniu, bo ileż można czekać?

Cyber Shadow

Data premiery: 26 stycznia

Są tu jacyś fani Ninja Gaiden i Contry z NESa? Jeżeli tak, to powinniście się zainteresować pracą fińskiego programisty Aarne Hunzikera pod tytułem Cyber Shadow. Tytuł jest dynamicznym side-scrollerem, który bogato czerpie z wcześniej wspomnianych gier najlepsze cechy. Shadow cybernetyczny ninja wyrusza w niebezpieczną podróż w celu pomszczenia swojego klanu. Bohater będzie miał do dyspozycji szereg umiejętności, które usprawnią szlachtowanie syntetycznej wrogiej armii i 12 twardych szefów, których spotkamy na końcu z każdej plansz. Szykujcie się na dawkę bardzo dobrego cybernetycznego szpila!

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy

Data premiery: 29 stycznia

Reisalin Strout podbiła na tyle serca graczy (i portfele), że jest pierwszą bohaterką z uniwersum Atelier, która otrzyma bezpośrednią kontynuację. Historia dzieje się trzy lata po wydarzeniach z Ever Darkness & The Secret Hideout, a los tym razem zabierze Ryzę do królewskiej stolicy. W Ashra-am Baird spoczywają starożytne ruiny oraz zapomniane legendy, które tylko czekają na odkrycie ich tajemnic. Ryza będzie musiała ponownie zadbać o samorozwój i tym razem nauczy się pływać! Zabawa w „archeologa” bywa ciężka i wymagająca, więc wyprawa w pojedynkę mogłaby być szaleństwem; na szczęście alchemistce pomogą przyjaciele, których poznała podczas wcześniejszej przygody.

Little Nightmares II

Data premiery: 11 lutego

Powrót do czarującego świata horroru został zaplanowany na ten rok. Kontynuacja trzymającej w napięciu gry przygodowej pozwoli nam znowu wcielić się w Mono, młodego chłopca uwięzionego w świecie zniekształconym przez brzęczącą transmisję z odległej wieży. Jego przewodnikiem jest dziewczyna w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym o imieniu Six. Ich podróż do wieży sygnałowej w celu odkrycia jej mrocznych tajemnic, nie będzie łatwa i będą musieli sprostać wielu nowym zagrożeniom ze strony strasznych mieszkańców tego świata.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

Data premiery: 12 lutego

Ostatni przystanek urodzinowej imprezy wąsatego hydraulika kończy się na stacji Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Jak to zwykle bywa, Bowser znowu narozrabiał, tym razem w Królestwie Sprixie i trzeba go powstrzymać. Kto idealnie nadaje się do tego zadania? Oczywiście nasz ulubiony wąsacz, który wraz z ferajną z Grzybkowego Królestwa rusza sąsiadom na ratunek. 3D World jest ewolucją 3D Land z 3DSa, który stawiał na łączenie cech dwu- i trójwymiarowych odsłon, czego efektem końcowym była unikatowa produkcja. Stawiając na Mario, nie kupicie kota w worku!

Persona 5 Strikers

Data premiery: 23 lutego

Fantomowi złodzieje powracają, ale tym razem trochę w innej formie. Zamiast przemierzania kolejnych poziomów lochów w sosie jRPG, będziemy szlachtować przeciwników w zręcznościowych i dynamicznych walkach rodem z Dynasty Warriors.  Jednak nie będzie to typowe musou, bo twórcy chcieli urozmaicić rozgrywkę i pojawią się w niej elementy eksploracyjne, skradankowe oraz platformowe. Będzie także możliwość swobodnego zwiedzania miasta oraz interakcję z NPCami. Jesteście gotowi na rozwikłanie kolejnych zagadek dręczących wirtualną Japonię?

Bravely Default II

Data premiery: 26 lutego

Seria świetnych jRPGów z Nintendo 3DS zaczaruje nas swoim uroczym stylem i nieprzeciętną historią ponownie, za sprawą sequelu już w drugim miesiącu tego roku. Czwórka bohaterów wyrusza na misję wszerz pięciu królestw, z celem zwrotu czterech kryształów do ich prawowitego domu. Muszą zrobić to jak najszybciej, ponieważ świat jest pogrążony w kryzysie! Natura nie znosi zbyt dobrze rozłąkę z kryształami, przez co świat nawiedzają wszelakie kataklizmy od powodzi, aż po susze. Głównym bohaterem, który ruszy na ratunek królestwu Excillant, jest Sett, któremu w odzyskaniu kryształów pomogą Gloria, Elvis i Adelle.

Saviors of Sapphire Wings / Stranger of Sword City Revisited

Data premiery: 19 marca

Ostatnia perełka RPG jaka została zapowiedziana na obecny rok pozwoli nam odkryć opowieść o wojnie, ciemności i sile więzi. Po tym jak świat pogrąża się w ruinie po Ol=Ohma, jak, Overlord of Darkness pokonuje Okrągłych Rycerzy, ostatni bastion obrony ludzkości. 100 lat później upadły bohater powraca do życia i musi poprowadzić nowe pokolenie bohaterów do pokonania sił zła i przywrócenia światu światła i nadziei.

STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town

Data premiery: 23 marca

Gotowi do powrotu na farmę? Wobec obecnej sytuacji na świecie ucieczka do wirtualnego rolnikowania z pewnością pomoże nam przetrwać ten trudny okres. Po Pioneers of Olive Town możemy spodziewać się tego, co najlepsze w serii. Zarządzanie swoim kawałkiem pola w leniwym tempie z pewnością będzie relaksującym doświadczeniem.

Monster Hunter Rise

Data premiery: 26 marca

Łowcy! Bronie w dłoń i pora ruszyć na łowy! Switch w końcu otrzymuje pełnoprawnego MoHuna, który jest tworzony z myślą o sprzęcie Nintendo. Rise przyniesie szereg nowości do serii m.in. nowego psiego towarzysza Palamute, nową mechanika Wirebug i oczywiście nie można zapomnieć o nowym orężu i bestiach do ubicia. Macie już urlop na końcówkę marca zaplanowany? Bo przyda wam się spora dawka wolnego czasu.

Balan Wonderland

Data premiery: 26 marca

Debiut studia Balan przeniesie nas do magicznego show — Balan Wonderland. Motywem przewodnim tej wypełnionej cudami platformówki akcji jest teatr, gdzie tytułowy mistrz Balan, przy pomocy gwiazd: Emmy i Leo wykorzysta specjalne zdolności z wielu charakterystycznych kostiumów podczas przygody w dziwacznej i wyimaginowanej krainie Wonderworld. Na graczy czeka dwanaście opowieści, pełne różnych unikalnych dziwactw, mieszających wspomnienia i widoki z prawdziwego świata z tym, co jest ludziom drogie.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Data premiery: lato

Pierwszy RPGowy spin-off serii Monster Hunter, okazał się wielkim sukcesem, więc z ogromną radością gracze przyjęli informacje o nadchodzącej kontynuacji. Ponownie wrócimy do znanego uniwersum i będąc jeźdźcem potworów i z pomocą kamienia Kinship zaprzyjaźnimy się i zaprzęgniemy do roboty kultowe potworki znane z serii. Jeśli jesteście fanami serii PokeMon, to musicie sprawdzić ten tytuł. Tylko wtedy będzie wiedzieć, jak by wyglądała wasza ulubiona seria, gdyby wzięli się za nią ludzie z głowami na karku. Monster Hunter Stories gwarantuje świetną zabawę w kolekcjonowanie potworków oraz epicką historię.

SaGa Frontier Remastered

Data premiery: lato

SaGa Frontier powinna się kojarzyć graczom, którzy spędzili dzieciństwo w objęciach szaraka od Sony. Jest to wymagająca gra RPG, w której mocny aspekt odgrywają wielowarstwowe potyczki strategiczne. Jakość grafiki zostanie odpicowana i przeniesiona w realia wysokiej rozdzielczości. Oczywiście zostanie dodany szereg ulepszeń, które usprawnią i ulepszą obcowanie z tytułem. W przeciwieństwie do oryginału zagramy nie siedmioma, a ośmioma bohaterami, a deweloper zadbał również o dodanie nowych ścieżek historii Asellus’a, które zostały wycięte z oryginalnej odsłony.

Disgaea 6

Data premiery: lato

Nippon Ichi Software długo kazali czekać na nową przygodę w świecie Disgaea, ostatnia gra z serii ukazała się sześć lat temu! Zed jest zombie, które postara się wznieść nad wszystkich, włącznie z samym bogiem zniszczenia. W drodze na szczyt spotkamy szereg szalonych postaci, zwiedzimy nowe, chaotyczne światy oraz odkryjemy siłę więzi rodzeństwa i determinacji. Doświadcz ponadprzeciętnej walki taktycznej, wraz z szalonymi atakami specjalnymi i szerokim wachlarzem sojuszników do wyboru. A kiedy zrobi się zbyt gorąco, użyj Super Reinkarnacji, aby próbować, aż ci się uda!

Ys IX: Monstrum Nox

Data premiery: lato

Ognistowłosy poszukiwacz przygód Adol Christin powraca z kolejną przygodą i kolejną amnezją! Wspólnie z nieodłącznym partnerem Dogim przybywają do Balduq, miasta zaanektowanego przez Imperium Romun. Nie przebiega to po ich myśli, ponieważ Adol ląduje od razu w więzieniu, w którym tajemnicza kobieta o imieniu Aprilis, zamienia go w tytułowe Monstrum, istotę posiadającą nadprzyrodzone dary i moc egzorcyzmowania potworów. Z braku innej opcji Adol wspólnie z innymi Monstrami stanie przed misją odparcia zagrożenia ze strony mrocznego wymiaru Grimwald Nox.

Axiom Verge 2

Data premiery: TBA

Jeśli myślicie, że znacie świat Axiom Verge, to pomyślcie jeszcze raz. Po wyłomie może tylko poruszać się Indra, walcząc o życie, wspomaga się mikroskopijnymi maszynami, które stopniowo pochłaniają jej człowieczeństwo. W Axiom Verge 2 życie, życie pozagrobowe, rzeczywistość, wirtualność, sen, koszmar, to wszystko dzieli tylko cienka linia. W grze poznamy początki wszechświata Axiom Verge i możemy liczyć na więcej wszystkiego, za co pokochaliśmy pierwszy część.

Shin Megami Tensei 3

Data premiery: TBA

Jedna z najmilszych niespodzianek ogłoszona w zeszłym roku! Shin Megami Tensei 3 zadebiutowało niemal 18 lat temu i już w pierwszej połowie nowego roku, ponownie zapadniemy się w zniszczonym Tokyo. Historia wrzuci nas w buty przeciętnego japońskiego licealisty, który w trakcie podróży do szpitala w celu odwiedzin swojego nauczyciela, zostaje wplątany w koniec świata. Sam staje demonem i za sprawą Magatamy — którą dostaje od tajemniczego dziecka, postara się przeżyć w tym odwróconym świecie. Vortex World nie jest łatwym miejscem do życia, zamieszkują go tylko demony i dusze zmarłych, aby przetrwać, bohater będzie musiał zatrudnić demony do pomocy.

Shin Megami Tensei 5

Data premiery: TBA

Zbyt dużo o samej grze nie wiemy, ale możemy być pewni, że w tym roku dowiemy się o niej znacznie więcej. Gra została ujawniona w 2017 roku, więc prace nad nią już trochę trwają. Co prawdą zaraz po ogłoszeniu Kazuyuki Yamai powiedział, że Atlus niemal może ogłosić, że gra zaraz się ukaże, ale jak widzimy ponad 3 lata później, nadal czekamy na premierę. W lipcu 2020 roku na jednym z wydarzeń dla partnerów od Nintendo, SMT V powróciło i Atlus potwierdził premierę w 2021 roku, ekskluzywnie na Nintendo Switch.

No More Heroes 3

Data premiery: TBA

Oj bawił się z nami SUDA51, bawił się, aż zbiera się graczom na łzy. Jednak rok 2021 wygląda na koniec tej taniej rozrywki i gra w końcu zadebiutuje jako tytuł ekskluzywny na Nintendo Switch. Nie dawno dostaliśmy świetne porty dwóch pierwszych części gry, a już nie długo powinniśmy otrzymać trzecią część No More Heroes. Travis Touchdown wraca po 10 latach nieobecności do Santa Destroy, gdzie znajduje ogromną sztuczną wyspę przepełnioną sztuczną inteligencją oraz tajemniczy obiekt latający unoszący się nad wyspą.

Tormented Souls

Data premiery: TBA

Brakuje dużych i nowych odsłon Resident Evil na Nintendo Switch, więc lukę starają się wypełnić inni deweloperzy. Torment Souls to propozycja od Dual Effect i Abstract Digital, która jest wzorowana na wcześniej wspomnianej serii o złym rezydencie oraz na grach opowiadających o samotności w ciemności. Historia rozpocznie się w środku nocy, kiedy to Caroline Walker budzi się naga w wannie, zdezorientowana w sytuacji. Wielbiciele z góry narzuconej kamery poczują się jak w domu, w trakcie badań nad tajemniczym zniknięciem bliźniaczek w przerażającej rezydencji, w której się znaleźli.

Aria Chronicle

Data premiery: TBA

Losowe lochy, strategiczne bitwy, zróżnicowane czynniki wzrostu, unikalne postacie — ARIA CHRONICLE oferuje niezrównane wrażenia z gry. Księżniczka Aria z Królestwa Tamagerii odwiedza małą wiejską wioskę Latebra podczas swojej Pielgrzymki Rytuału Sukcesji. To tutaj księżniczka Aria zostaje wciągnięta do walki z tajemniczą organizacją znaną jako „Kult”, która skrywa szokującą prawdę ukrytą w głębinach.

Yomi wo Saku Hana

Data premiery: TBA

W naszej społeczności jest wielu fanów klasycznych RPG-ów osadzonych w dungeonach, więc Yomi wo Saku Hana to idealna propozycja dla nich. Akcja dzieje w fikcyjnym Tokyo w latach 1970-1989. W Musashino pojawia się ogromny dungeon — The Labyrinth Structure, zamieszkały przez potwory, a miasto nie na rękę wzbudzać panikę, więc tuszują każde niekorzystne wydarzenie. Główny bohater pracuje dla organizacji EXP, która za pomocą dyskretnych testów bada pozostałych mieszkańców pod kątem specjalnych talentów do eksploracji niespodzianki w środku miasta.

Kitaria Fables

Data premiery: TBA

Gry indie to błogosławieństwo, na które nie zasługujemy! Deweloperzy często łączą się sprawdzone elementy w unikalne doświadczenia i Kitaria zapowiada się na jedno z nich. W tym wypadku zarządzanie farmą łączy się z grą fabularną akcji. Jako uzbrojony w miecz, łuk i księgę czarów kot, zawalczymy z rosnącą ciemnością zagrażającą światu. Plądrując lochy w poszukiwaniu reliktów i zasobów, postaramy się zadbać o zapasy na farmie, oraz o mikstury, które przydadzą się w eksploracji, jakiej podejmiemy się sami lub z przyjacielem.

Rune Factory 5

Data premiery: TBA

W Rune Factory 5 nie będzie można się nudzić, gdyż jest to gra RPG pełna rzeczy do zrobienia. Od interakcji z mieszkańcami i znajdowania miłości, po spędzanie każdego dnia na farmie oraz korzystaniu z broni i magii, aby przetrwać przygodę. Gra oferuje przyjazny, beztroski świat, który pozwoli nawet początkującym graczom z łatwością wskoczyć do jej krainy. Po utracie pamięci protagonista trafia do Rigberth, miasteczka otoczonego naturą, gdzie jego strażnicy strzegą spokoju.

Fate/Extra RECORD

Data premiery: TBA

Co prawda nie wiadomo czy gra ukaże się na Nintendo Switch, ponieważ platformy nie zostały jeszcze ogłoszone, ale jaka konsola nadaje się lepiej to ponownego wydania dziesięcioletniej gry od pstryka. Główną różnicą od oryginału będzie całkowicie przebudowany system walki, kamień-papier-nożyce odejdzie do lamusa, a teraz walka będzie się opierać na losowych kartach akcji, z których co turę będziemy musieli wybrać najlepszy przebieg akcji. Powracają wszystkie sceny, jakie odegrały się w 2010 roku oraz elementy nowelowe, więc rozmów z wszelakimi bohaterami na pewno nie zabraknie.

The Lord of the Rings: Gollum

Data premiery: TBA

Gollum to istota, której bardzo bliski jest temat cennych błyskotek. Daedalic Entertainment pracuje nad grą poświęconej posiadaczowi Pierścienia, który niejednokrotnie zademonstruje trzecio-osobowe rozmowy ze samym sobą. Gra miesza ze sobą elementy skradanki z wertykalną wspinaczką przypominająca parkour. To nie będzie typowa gra akcji, bo Gollum w starciu z innymi bohaterami Śródziemia nie ma większych szans, więc do przeciwników będzie musiał podejść po cichu, a atak od tyłu będzie niósł ze sobą spore ryzyko.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Data premiery: TBA

Moc jest w nich silna. W klockach. LEGO. Przeżyjemy historię przedstawioną w dziewięciu filmach z sagi o Gwiezdnych Wojnach w zupełnie nowej grze wideo, innej niż wszystkie. Przeżyjemy zabawne przygody, pełne kapryśnego humoru i swobody pozwalającej na zanurzenie się w uniwersum Gwiezdnych Wojen, jak nigdy dotąd. Zagramy setką grywalnych postaci z całej galaktyki i każdej epoki sagi. Gracze mogą wcielić się w Luke’a Skywalkera, Rey, Obi-Wana Kenobiego, Finna, BB-8 i legion innych bohaterów. Oczywiście opcją jest przejście na ciemną stronę mocy jako Darth Vader, Imperator Palpatine, Kylo Ren i inni.

NEO: The World Ends With You

Data premiery: TBA

Square Enix tyle razy robiło graczom nadzieję na kontynuację The World Ends With You, że zapowiedź sequela w zeszłym roku wydała się niemal surrealna. Stało się to jednak i w następnych dwunastu miesięcy będzie nam dane powrócić do Shibuyi. Na jej ulicach weźmiemy udział w grze żniwiarzy i nie wszyscy z niej wyjdą żywo. W tym stylizowanym na komiks świecie wcielimy się w Rindo oprócz walki o utrzymanie pulsu, będzie mógł wsiąknąć w unikalne widoki, dźwięki i kulturę tego tętniącego życiem miasta.

Dual Gear

Data premiery: TBA

Wspomnieni już kilka razy wcześniej kwadratowi, przywracają do życia kolejne serie, ale fani taktycznych rozgrywek robotów, nadal muszą uzbroić się w cierpliwość. Przynajmniej do czasu, w którym swoją premierę będzie miało Dual Gear. Aby wyróżnić się i wyjść poza tradycyjne ramy, DUAL GEAR zaangażuje gracza w pilotowanie mecha z pomocą strzelania w czasie rzeczywistym, doświadczając jednocześnie wysokiej presji taktycznych warstw turowych! Gra na razie jest testowana przez naszych przyjaciół z blaszaków, ale jak tylko zakończy się okres wczesnego dostępu, to produkcja powinna zadebiutować na pstryku.

Potion Permit

Data premiery: TBA

Czasem, gdy miejscowy szaman niedomaga, dobrym wyjściem jest zatrudnienie do pomocy najlepszego chemika ze Stowarzyszenia Medycznego. Do takiej decyzji zostali zmuszeni mieszkańcy Moonbury, którzy potrzebują pomocy w leczeniu (głównie córki burmistrza). Z zaufanymi narzędziami, kociołkiem do parzenia i psim towarzyszem u boku, gracz będzie musiał diagnozować objawy, zbierać składniki, warzyć mikstury i leczyć dolegliwości w tej otwartej symulacji RPG.

Digimon Survive

Data premiery: TBA

Fani cyfrowych potworów nie mają szczęścia i ta pełna smaczków gra taktyczna najpierw uciekła z 2019 na 2020 rok, a w byłym roku na 2021 rok. Do końca kwietnia 2020 dostaliśmy sporo informacji, co pozwala stwierdzić, że prace są dosyć zaawansowane. A jeśli plotki o zrestartowaniu projektu są tylko plotkami, to czeka nas historia, w której Takuma wraz z przyjaciółmi odwiedzi świątynię związaną z legendą „Beast Gods” (Kemonogami). Kapliczka była pokryta mgłą, a wokół niej unosiło się nieziemskie, podejrzane powietrze.

New Pokémon Snap

Data premiery: TBA

Gra była hitem 20 lat temu, ale teraz w czasach instagramowego narcyzmu, może pobić wszelkie rekordy. Wcielając się w rolę Poké-fotografa, odwiedzimy piękne wyspy zamieszkałe przez multum różnych kieszonkowych potworków. Pustynie, dżungle, tundry, tajgi i inne pojęcia, które wbiłem w głowę do matury z geografii, pozwolą nam skompletować PokéDex. Stworki złapiemy w przeróżnych sytuacjach, więc jest spora szansa na strzelenie fotki życia takiemu Bidofowi.

Może w tym roku zagramy w:

Hollow Knight: Silksong

Data premiery: TBA

Na sequel jednego z najlepszych indyków czekamy już całkiem sporo. Pod koniec 2020 roku w magazynie EDGE pojawił się promyk nadziei, kiedy ujawniono, że Silksong pojawi się na okładce. Niestety nadal nie mamy daty premier, ale wiemy też, że pracę nad grą postępują i jest szansa, że tytuł pojawi się w tym roku. Trzymajmy za to kciuki!

Metroid Prime 4

Data premiery: TBA

13 czerwca 2017 roku podczas przedstawienia związanego z E3, zapowiedziano czwartą dużą część przygód Samus Aran. Teraz trzy i pół roku później, nie wiemy o grze nic więcej, poza tym, że jest w ciągle w produkcji. Życzenie wydania gry w 2021 roku może być trochę nierealne, ponieważ po 2 latach prac nad grą, na początku 2019 roku ogłoszone, że projekt został zrestartowany i fani będą musieli poczekać trochę dłużej. Do sieci trafiło wiele informacji o nowych stanowiskach pracy nad Metroid Prime 4, więc możliwe, że gra jest bliżej, niż myślimy. Może zadebiutuje w tym roku, a może w przyszłym na dwudziestolecie marki Prime.

Bayonetta 3

Data premiery: TBA

Jest! Mamy to! W corocznym wpisie w magazynie Famitsu wypowiedział się ogół najsławniejszych japońskich gadających głów. Nie mogło w nim zabraknąć lidera Platinum Games — Hidekiego Kamiyi. Uspokoił on graczy, potwierdzając, że prace idą bardzo sprawnie, jednakowo dla Bayonetty 3, jak i Projektu GG. Czekamy już od grudnia 2017, więc po 3 latach prac, to musi być ten rok i tytułowa wiedźma ponownie pełna gracji wymierzy sprawiedliwość każdemu, kto stanie jej na drodze.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild sequel

Data premiery: TBA

Na ostatnim E3, które odbyło się w 2019 roku zaprezentowano sequel najlepiej ocenianej gry w historii branży. Nowa Zelda jest już niemal dwa lata w produkcji i możemy pełni nadziei zerkać na jej losy w 2021 roku. Mogę się założyć o piątaka, że sporo o tej grze usłyszymy w tym roku, ponieważ wypada jej okrągła rocznica. Może nie w pierwszej połowie roku, ale może to być idealny tytuł, który pozwoli Nintendo zdominować okres świąteczny.

Na jakie gry najbardziej czekasz w 2021?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Comments

 1. Pinturicchio

  1 stycznia, 2021 at 12:29 pm

  To będzie fajny rok! Zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Tyle gierek co już mam na radarze, to nie miałem od kilku lat, a przecież przed nami jeszcze masa projektów, o których nic nie wiadomo 🙂

 2. Monek

  1 stycznia, 2021 at 12:57 pm

  Poprzedni rok był tak przykry w ilość tytułów że bolał mój wolny czas, ten natomiast ma tak dużo fajnych tytułów (które mam nadzieje faktycznie wyjdą w tym roku a nie przełożą), że aż boli mój portfel 😀

 3. Clavius

  1 stycznia, 2021 at 1:40 pm

  Tyle gier w tym roku 😐 Trzeba będzie ostrożnie wybierać w co zagrać żeby nie ogołocić całkowicie i portfela i znaleźć na to czas. Na pewno Monster Huntery i Shin Megami Tensei będę ogrywać. Resztę ewentualnie jak będzie taka możliwość. Wolałbym chyba, żeby BotW2, Metroid czy Bayonetta były w przyszłym roku XD

 4. Kojin

  1 stycznia, 2021 at 6:49 pm

  Po bardzo miałkim 2020, przyszły rok zapowiada się co najmniej przyzwoicie. Już pierwszy kwartał bedzie z przytupem a dalej chyba tylko lepiej.

 5. Martin

  1 stycznia, 2021 at 9:13 pm

  Ja jestem osoba, ktora kupuje konsole Nintendo dla gier first party, reszta to dodatki. Ten rok zaczyna sie fajnie portem 3d Worlda, w krory chetnie zagram, co dalej, nie wiadomo, pewnie ten rok naznacza rocznice Zeldy i Pokemonow, jest tez rocznica Metroida, ale Nintendo ma do tej marki stosunek jak do kuli u nogi. Prawdopodobnie bedzie to wiec rok, w ktorym zobaczymy wiele portow, remasterow itd. Czego chcialbym sobie zyczyc i Nintendo? Wiekszej otwartosci do fanow, lepszej komunikacji i poszerzenia strefy komfortu, poza Zelde, Mario i Pokemony.

 6. miltek

  1 stycznia, 2021 at 10:46 pm

  2021 zapowiada się już teraz o wiele lepiej od tragicznego 2020.
  Nawet jeżeli nie doczekamy się premier gier z datą premiery TBA, to będzie czekać na nas masa gier third party.
  Ta Bayonetta 3 i nowy Metroid Prime to jakiś vaporwave ;d

 7. panczok

  2 stycznia, 2021 at 5:43 pm

  Tak im idzie robienie tego Metroida 4, że zaczynam podejrzewać, że będzie to crossgen ala BotW. W sumie dla mnie to było by nawet lepiej – sprzętowo ominąłbym tę generację i na następnej ogralłbym od razu dwie, czy to w formie wstecznej kompatybilności czy morza portów.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.