Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Ogniem i mieczem …wróć! Młotem i Mieczem z Tarczą, uraczył nas dzisiaj Capcom

Młotem i mieczem na tarczy w drodze na polowanie

Dzisiaj pora na Młotek i Miecz z tarczą. Jedna z opcji pozwoli w Monster Hunter Rise polować z miażdżącą siłą, a druga jest zbalansowanym środkiem do ubicia dzika. Wcześniejsze zapowiedzi innych broni znajdziecie [tutaj], [tutaj] i [tutaj].

Młot

Dzika, miażdżąca siła. Młot to broń obuchowa, która uderza mocno, a przy tym nie traci na mobilności. Uderz wrogów w głowę, aby ich powalić.
„Spinning Bludgeon” to silkbindowy atak, w którym wirujący młot zadaje wiele trafień podczas skoku do przodu. Ten atak można nawet naładować!

Miecz z Tarczą

Zwinny, biegły i niesamowicie wszechstronny. Miecz z Tarczą to uniwersalny wybór, gwarantujący szybkie ataki i uniki. Tarcza ma dwa zastosowania, chroni nas i zadaje obrażenia obuchowe.
„Windmill” to silkbindowy atak, który używa Żelaznego Jedwabiu do obracania mieczem, ciągle zadając obrażenia i jednocześnie chroniąc łowcę podczas początkowego zamachu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowy zwiastun przyniósł nowe potwory, w tym ulubieńca fanów — Stefana. Zobaczyliśmy nowy system followersów oraz nowego pada.

Nintendo Switch

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.

Nintendo Switch

Marcowy Monster Hunter Digital Event już za nami! Wiemy już, kiedy zagramy w rozszerzenie Rise oraz co na nas czeka.

Nintendo Switch

Gra roku dostępna na tydzień oraz marka, którą wypadałoby wskrzesić nową odsłoną!