Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Capcom prezentuje łuk i podwójne ostrza z Monster Hunter Rise

Kolejne dwie bronie zaprezentowane na krótkich trailerach

26 marca 2021 rok świat Nintendo Switch ponownie zamieni się w jedną wielką serię polowań, a stanie się tak za sprawą premiery Monster Hunter Rise. Już w przyszłym miesiącu do dyspozycji graczy trafi limitowane czasowo demo, w którym wypróbujemy jeden z największych hitów przyszłego roku. Do tego czasu Capcom powinien przedstawić wszystkie bronie i odpowiadające im style walki. Dzisiaj przyszła pora na dwa kolejne oręże, a są nimi Łuk i Podwójne Ostrze.

Łuk

Szybki, elegancki i precyzyjny. Łuk łączy w sobie dużą mobilność i szybkie ataki, co pozwoli sypać ciągłym strumieniem strzał w potwory.
„Herculean Draw” to atak silkbind, który popycha cię do przodu w wyznaczonym kierunku i używa Ironsilku do wzmocnienia twoich ataków.

Podwójne Ostrza

Gibkie, zwinne i nieugięte. Podwójne ostrza zapewniają szybkie ataki cięciami w krótkich odstępach czasu.
„Piercing Bind” to atak silkbind, który przebija cele wybuchającym kunaiem. Zadawanie dalszych trafień w miejscu, w którym utknął kunai, powoduje dodatkowe obrażenia, które skalują się z każdym kolejnym trafieniem.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Antari

    14 grudnia, 2020 at 9:13 am

    Warto dodać, że łuk powraca do swojej formy sprzed World w kwestii rodzajów strzał i odpowiadającym im levelom naprężenia łuku. Koniec dominacji strzał typu Spread, od teraz każdy łuk będzie miał wszystkie rodzaje strzał (spread, rapid i pierce) na określonych levelach. Ponadto Arc Shot dostanie właściwości typu support (np. leczenie albo buffy). Ciekawe czy będzie to jakoś customizowalne czy przypisane na stałe do danego rodzaju łuku. Z jednej strony fajnie bo wymusi to zmianę broni i budowanie określonych setów, z drugiej wszyscy wiemy jak to się zawsze kończy np. na HH. Attack buff zawsze będzie opcją „go to”. Z Dualami nie mam zbytniego doświadczenia. Wyglądają mi na mix artów z GU i tego co było w World.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Nowy zwiastun przyniósł nowe potwory, w tym ulubieńca fanów — Stefana. Zobaczyliśmy nowy system followersów oraz nowego pada.

Nintendo Switch

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.

Nintendo Switch

Marcowy Monster Hunter Digital Event już za nami! Wiemy już, kiedy zagramy w rozszerzenie Rise oraz co na nas czeka.