Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

10 i 13 doktor postarają się uratować wszechświat w Doctor Who: The Edge of Reality

Jodie Whittaker wspólnie z Davided Tennantem wyruszają na misję!

Fani Doktora Kto mogą szykować się do wiosennej premiery Doctor Who: The Edge of Reality. Jest sequel produkcji wydanej w 2019 Doctor Who: The Edge of Time, która ukazała się jako gra wykorzystująca Wirtualną Rzeczywistość. Teraz za sprawą Maze Theory, BBC Studios i Just Add Water, kontynuacja zostanie dostosowana do rozgrywki panującej na wiodących konsolach i PC. Tak jak pierwowzór, nowa część będzie przygodową grą z widoku pierwszej osoby; ponownie wcielimy się w Trzynastą Doktor, a tym razem w uratowaniu wszechświata pomoże jej Dziesiąty Doktor.

Doctor Who: The Edge Of Reality przedstawia na nowo zeszłoroczne wrażenia z rzeczywistości wirtualnej, oferując zupełnie nową rozgrywkę, nowe potwory i nowe światy do odkrycia.
Używaj dźwiękowego śrubokrętu w celu ocalenia wszechświata, w towarzystwie Trzynastego Doktora, której głosem jest Jodie Whittaker, do której tym razem dołączył Dziesiąty Doktor, którym jest David Tennant.

Kluczowe elementy:

  • Wydanie na konsole: Zbudowane z myślą o konsolach obecnej i następnej generacji, Doctor Who: The Edge of Reality oferuje nowe światy do odkrycia, nowe łamigłówki, nowe wyzwania i nową rozgrywkę.
  • Oryginalna historia w uniwersum Doctor Who: Odkryj wszechświatowe zagrożenie, próbując ocalić rzeczywistość przed serią czasowych usterek. Kontynuuj historię, która rozpoczęła się w The Edge of Time i współpracuj z Doktorem, aby odkryć głębszą tajemnicę.
  • Nowi wrogowie i SI: Stań twarzą w twarz z klasycznymi potworami znanymi z uniwersum Doctor Who, takimi jak Daleks i Weeping Angels. Przeżyj okryty metalem terror Cybermenów i zwalcz jeszcze więcej wrogów, których dotychczas nie ujawniono.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.