Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered bokiem wyląduje w listopadzie na Nintendo Switch

Powraca jedna z bardziej udanych części Need For Speed ostatnich lat!

13 listopada zadebiutuje Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na Nintendo Switch! 10 lat temu gra pierwotnie zadebiutowała na wiodących wtedy konsolach, a teraz powraca jako nowa i ulepszona wersja ostateczna. W doku gra będzie chodziła w trybie 1080p/30, a jeśli będziemy chcieli pościgać się z konsolą w dłoniach, to będziemy musieli zadowolić się rozdzielczością 720p/30. Tytuł został wyceniony na 179,90 zł i wszyscy chętni mogą nań złożyć preorder [tutaj].

Oficjalne informacje o grze:

Poczuj emocje pościgów i ucieczek w Need for Speed Hot Pursuit Remastered na Nintendo Switch. Daj się porwać szaleńczej prędkości zarówno jako przestępca, jak i gliniarz, prowadząc najbardziej imponujące samochody świata. Przechytrz gliniarzy lub wyeliminuj uciekinierów dzięki arsenałowi różnorodnych narzędzi w oszałamiającej grze wyścigowej stworzonej z myślą o rywalizacji społecznościowej. Wzbogacona o nowe efekty wizualne wieloplatformowa – w tym tryb asynchroniczny za pośrednictwem Autologa – gra wieloosobowa z pełnym pakietem DLC, Need for Speed: Hot Pursuit, to ostateczna edycja i ceniony przez krytyków debiut Criterion Games w najlepszym wydaniu. Czas rozkręcić pościg na nowo.

  • Wieloplatformowy tryb wieloosobowy i Autolog – Mknij po krętych drogach Seacrest County w wyścigach stworzonych z myślą o rywalizacji społecznościowej. Przełomowy Autolog łączy ciebie i twoich znajomych w bezpośrednich starciach i pościgach oraz instynktownie dostarcza nowych wyzwań w oparciu o aktywność znajomych. Ten wysoce dynamiczny system jest napędzany przez przyjacielskie zawody, a teraz obsługuje również nowy tryb dla wielu graczy oparty o wieloplatformową synchronizację, dzięki czemu możesz ścigać się ze znajomymi niezależnie od platformy, na której grasz.
  • Zawiera wszystkie dodatki oraz aktualizacje – Zdobądź całą dodatkową zawartość do pobrania, w tym dodatkowe 6 godzin rozgrywki i ponad 30 wyzwań, od razu. Nowe osiągnięcia, winyle, kolory aut, redukcja ostrego hamowania, zaktualizowany tryb foto i galeria oraz liczne poprawki w rozgrywce zapewniają tym razem jeszcze przyjemniejsze wrażenia z gry.
  • Egzotyczne samochody z bronią – Poprowadź najbardziej pożądane samochody, niezależnie od tego, po której stronie barykady staniesz. Zgarniaj przestępców, zasiadając za kółkiem turbodoładowanych radiowozów przechwytujących, wyposażonych w broń taktyczną, lub zrównaj okolicę z ziemią, wyprowadzając kontratak i stosując manewry defensywne jako elitarny kierowca. Walcz o przewagę nad konkurencją, niezależnie od tego, po której stronie stoisz!
  • Goń i uciekaj – Hot Pursuit to niesłychanie rozbudowana kariera policjanta i rajdowca dla jednego gracza, bezbłędnie połączona z nowatorską rozgrywką wieloosobową w różnych trybach. Zmierz się ze znajomymi lub graj w pojedynkę, by zdobywać nagrody i odblokowywać nowe samochody, broń i sprzęt.
  • Ulepszona grafika – Need for Speed Hot Pursuit Remastered to ponadczasowe wyścigi, które dzięki ulepszonym efektom wizualnym dogoniły najnowszą generację sprzętu do gry.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.