Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Gry zapowiedziane między 21 września a 4 października

Po tygodniowej przerwie, powrót tygodniowych zapowiedzi ze zdwojoną siłą!

Po tygodniowej przerwie, powrót tygodniowych zapowiedzi ze zdwojoną siłą! Masa nowych gier indie już czeka na kradzież serc fanów.

Zapowiedzi gier i dat premier

171


171 ma rozległe miasto inspirowane brazylijskimi sceneriami, każdy szczegół i element obecny w środowisku gry został zaprojektowany tak, aby zapewnić graczowi poczucie znajomości, miasto tętniące życiem, z pieszymi i samochodami śmigającymi po mapie, które wchodzą ze sobą w interakcję. Gracz z bronią może wchodzić w interakcje z żywiołami obecnymi w mieście, ale uważaj, bo każda akcja może wywołać reakcję! Agresywne działanie przyciągnie uwagę i zmusi niewinnych do zachowania dystansu. Sprawi problemy nie tylko z policją, ale także z lokalnymi zbirami.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Open World
Deweloper: Betagames Group
Wydawca: QUByte Interactive

9th Dawn III: Shadow of Erthil


9th Dawn III: Shadow of Erthil to ogromna gra RPG / dungeon crawler z otwartym światem, pełna zawartości – zawierającej ponad 270 potworów do walki i schwytania, zabawną grę karcianą z 180 kartami do zebrania i ponad 1400 unikalnymi przedmiotami do zgromadzenia!

Data Premiery: 6 października 2020
Gatunek: Lochowisko
Deweloper: Valorware
Wydawca: Valorware

Abyss of the Sacrifice


Abyss of the Sacrifice, będąca połączeniem niepewnej przygody i gry ucieczki, jest pełnowymiarową, trzymającą w napięciu opowieścią o wielu tajemnicach do odkrycia. Partie przygodowe są w pełni zdubbingowane przez obsadę wspaniałych aktorów głosowych. Z kolei części ucieczki oferują wysoki poziom trudności, który zachwyci nawet fanów gier zręcznościowych.

Data Premiery: 17 grudnia 2020
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: D3 Publisher
Wydawca: D3 Publisher

Azur Lane: Crosswave


W środku normalnego programu treningowego kilku narodów odbyły się wspólne ćwiczenia wojskowe. Do udziału w tym wymagającym wydarzeniu wybrano kilku śmiałków z każdego kraju. Jak jednak doszło do tego wydarzenia? Czy w grę wchodzą inne ukryte motywy?

Data Premiery: 2021
Gatunek: Strzelanka
Deweloper: Idea Factory
Wydawca: Idea Factory International

Beautiful Desolation


BEAUTIFUL DESOLATION to izometryczna gra przygodowa 2D umiejscowiona w odległej przyszłości. Eksploruj postapokaliptyczny krajobraz, rozwiązuj zagadki, poznawaj nowych znajomych i narób sobie wpływowych wrogów.

Data Premiery: 26 lutego 2020
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: The Brotherhood
Wydawca: Untold Tales

Breakers Collection


Kultowy klasyk wśród fanów gier walki – Breakers został wydany w 1996 roku dla Neo Geo i maszyn arcade, a jego kontynuacja – Breakers Revenge, nadeszła dwa lata później. Teraz powrócą do życia, za sprawą QUByte Interactive.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Bijatyka
Deweloper: QUByte Interactive
Wydawca: QUByte Interactive

Cook, Serve, Delicious! 3?!


Gotuj, podawaj i zarządzaj swoim „food truck’iem”, przygotowując setki różnych potraw w rozdartej wojną Ameryce w tym masywnym sequelu serii o milionowej sprzedaży!

Data Premiery: 14 października 2020
Gatunek: Party Game
Deweloper: Vertigo Gaming
Wydawca: Vertigo Gaming

Cotton Reboot!


Cotton Reboot! jest oparte na wersji Cotton X68000, które zostało odświeżone w stosunku do oryginalnego wydania arcade.

Data Premiery: 25 lutego 2021 (Japonia)
Gatunek: Shoot ’em up
Deweloper: Beep
Wydawca: Beep

Crown Trick


Wejdź do labiryntu, który reaguje na Twoje posunięcia, gdzie opanowanie żywiołów jest kluczem do pokonania wrogów oraz odkrycia tajemnic podziemnego świata. Niech prowadzi Cię moc korony!

Data Premiery: 16 października 2020
Gatunek: Roguelike
Deweloper: NExT Studios
Wydawca: Team17

Deathsmiles I & II


Deathsmiles to seria strzelanek, w której wcielasz się w jednego z pięciu Aniołów, aby bronić magicznej krainy Gilverado przed inwazją samego piekła! Zatrzymaj ten diabelski atak!

Data Premiery: 2021 (Japonia)
Gatunek: Shoot ’em up
Deweloper: Cave Interactive
Wydawca: City Connection

Dungreed


Dungreed to dwuwymiarowa gra akcji typu side-scrolling z elementami 2D Rogue-LITE. Wcielasz się w poszukiwacza przygód, eksplorując stale ewoluujące lochy, aby zapobiec zniszczeniu miasta. Eliminuj wrogów, używaj różnorodnych broni i magii, konsumuj jedzenie i pokonuj zło w lochu!

Data Premiery: 27 października 2020
Gatunek: Roguelite
Deweloper: Team Horay
Wydawca: Nicalis

Dynasty Warriors 9 Empires


Łącząc akcję 1 przeciw 1000 z Dynasty Warriors wraz z dodatkowymi elementami strategicznymi, w tym dowództwem jednostek, Dynasty Warriors 9 Empires postawi graczy przed celem podboju starożytnych Chin zarówno mieczem, jak i strategią.

Data Premiery: Q1 2021
Gatunek: Musou
Deweloper: Omega Force
Wydawca: Koei Tecmo

Earth Defense Force: World Brothers


W równoległym wszechświecie, w którym wszystko jest w wokselach 3D, w serii Earth Defense Force pojawiło się nowe pole bitwy. Wokselowa Ziemia rozpada się na kwadratowe kawałki, przerywając jej blokowy spokój, gdy najeźdźcy z kosmosu w dużych statkach-matkach spowodowali katastrofalną szczelinę swoim masowym atakiem.

Data Premiery: 24 grudnia 2020 (Japonia)
Gatunek: Strzelanka
Deweloper: Sandlot, Yuke
Wydawca: D3 Publisher

Falcon Age


Wybierz się na przygodę wspólnie z małym sokołem! Falcon Age to pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji dla jednego gracza, w której wcielisz się w Arę podczas jej walki o odzyskanie jej kulturowego dziedzictwa w postaci utraconej sztuki polowania na sokoły przeciwko sile automatycznych kolonizatorów.

Data Premiery: 8 października 2020
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Outerloop Games
Wydawca: Outerloop Games

Fallen Legion: Revenants


W świecie pokrytym miazmą pływający zamek jest ostatnim schronieniem dla ludzkości. Ziemia jest pokryta bliznami bestii zmutowanych przez zarazę, podczas gdy Zamek Welkin jest poddawany kwarantannie przed poniższym koszmarem.

Data Premiery: 19 lutego 2020
Gatunek: RPG
Deweloper: NIS America
Wydawca: NIS America

FLATLAND Vol. 2


FLATLAND Vol. 2 to dynamiczna, hardkorowa platformówka z ręcznie wykonanymi poziomami i błyskawicznymi odrodzeniami. Sprostaj przejściu przez najbardziej niebezpieczną część Flatland – zalane studnie.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Minimol Games
Wydawca: QUByte Interactive

Football Manager 2021


Chociaż poświęcasz trochę głębi na szybkość, Touch wciąż oferuje finezję i jakość pełnej symulacji.

Data Premiery: Grudzień 2020
Gatunek: Symulator
Deweloper: Sports Interactive
Wydawca: SEGA

Gal Gun Returns


Gdy w przyszłym roku seria skończy 10 lat, nie będzie lepszego sposobu na świętowanie niż przeniesienie gry na Zachód. Gra, od której wszystko się zaczęło, ale nigdy nie opuściła Japonii, trafi do graczy w całej jej wspaniałej, zremasterowanej formie jako Gal Gun Returns! Nadszedł czas, aby wierni Gal Gunners i nowi fani poznali korzenie Gal Gun i jego liczne nieodkryte majtki!

Data Premiery: 2021
Gatunek: Strzelanka
Deweloper: Inti Creates
Wydawca: Inti Creates

Ghost of a Tale


Ghost of a Tale to gra RPG akcji, w której grasz jako Tilo, mysz i minstrel rzucony w niebezpieczną przygodę. Dzięki sprytowi i przebiegłości będziesz mógł odkrywać sekrety Dwindling Heights Keep i radzić sobie z niebezpieczeństwami.

Data Premiery: 8 października
Gatunek: aRPG
Deweloper: SeithCG
Wydawca: Plug In Digital

Hoarding Simulator


Jedna z najlepszych symulacji high-tech, jakie kiedykolwiek stworzono! Musisz zebrać trochę rzeczy dla siebie, a nawet musisz zebrać je wszystkie. Widok z trzeciej osoby z jednym celem, zbierz wszystko!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Symulator
Deweloper: Game Nacional
Wydawca: QUByte Interactive

Horace


Horace to wielka platformówka przygodowa, która przesuwa granice gatunku dzięki głębokiej historii małego robota uczącego się życia, wszechświata i Douglasa Adamsa. Wykonane przez miłośników gier wideo dla miłośników gier wideo!

Data Premiery: 21 października 2020
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Paul Helman, Sean Scaplehorn
Wydawca: 505 Games

HTR+ High Tech Racing


HTR + High Tech Racing to symulacja wyścigów samochodowych, wirtualna wersja klasycznej zabawki z lat 80. i 90.!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Symulator
Deweloper: QUbyte Interactive
Wydawca: QUByte Interactive

John The Zombie


W John The Zombie to najbardziej szalony symulator zombie, który pozwoli Ci wypróbować pyszne mózgi wszystkich form i smaków, abyś mógł przetestować dietę i udowodnić jej skuteczność!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Symulator
Deweloper: Bugsoft
Wydawca: QUByte Interactive

Knights Retreat


Gra w szachy bez żadnych szachów. Zmień rozmieszczenie żołnierzy, aby sprowadzić najlepszych Rycerzy z powrotem do Twojego Królestwa w abstrakcyjnym średniowiecznym świecie.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Strategia
Deweloper: Minimol Games
Wydawca: QUByte Interactive

Legal Dungeon


Legal Dungeon to gra polegająca na organizowaniu policyjnych dokumentów śledczych. Gracz musi przejrzeć i wydać werdykt dochodzeniowy dotyczący raportów, od drobnych kradzieży po morderstwa, w ośmiu różnych sprawach karnych. Zważ wartość życia ludzi, aby odblokować wszystkie przedmioty kolekcjonerskie.

Data Premiery: Q1 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Somi
Wydawca: Playism

Mad Father


Jest to remake gry wydanej w 2012 roku, który będzie oferował lepszą jakość, w tym zreformowaną grafikę, a także dodatkowe wydarzenia i „BLOOD Mode”, drugi tryb gry, który znacząco zmienia scenariusz.

Data Premiery: Jesień 2020
Gatunek: RPG
Deweloper: Sen
Wydawca: Playism

Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift


Opowieść składa się z trzech części, a zaczyna się od uroczego i baśniowego „Tajemniczego lasu”, a wraz z rozwojem rozdziału świat mrocznych bajek stopniowo zaczyna rzucać cień, pozostawiając jednocześnie urok.

Data Premiery: 28 stycznia 2020
Gatunek: dRPG
Deweloper: PrimaryOrbit
Wydawca: Clouded Leopard Entertainment

Metallic Child


Kontrolując Ronę, która nie jest w stanie samodzielnie się poruszać, pomagasz jej w walce ze zbuntowanymi robotami stworzonymi przez człowieka w kosmicznym laboratorium „Strumień Życia”. Dzięki użyciu różnych broni i podstawowych umiejętności w pokonywaniu ogromnych wrogów zbliżasz się do prawdy stojącej za buntem.

Data Premiery: wiosna 2021
Gatunek: Roguelike
Deweloper: Studio HG
Wydawca: Crest

Mighty Goose


Mighty Goose to szybka strzelanka typu run & gun, w której gramy łowcą nagród Goosem. Użyj epickiej broni i niszczycielskich maszyn wojennych, aby walczyć z bossami i hordami wrogów wypełniającymi ekran!

Data Premiery: 2021
Gatunek: Strzelanka
Deweloper: Blastmode, MP2 Games
Wydawca: Playism

Nekopara Vol. 4


Pomimo popularności „La Soleil” ojciec Kashou nadal go nie pochwala. Zdeterminowany, by ojciec go zaaprobował, Kashou jedzie do Francji, aby zasięgnąć rady nauczyciela, który nauczył go swojego rzemiosła. W kolejnym tomie serii NEKOPARA czeka nowy rozdział!

Data Premiery: Grudzień 2020
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Neko Works
Wydawca: Neko Works

Ninja Issen


Atak to najlepsza obrona. Rzuć się we wrogów i pokonaj ich! Uwolnij swoje umiejętności ninja dzięki katanie, kunaiom i ninjutsu! Zostaniesz poddany próbie w niekończącej się walce. Przecinaj swoją drogę przez wrogów jak grom!

Data Premiery: 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Asteroid-J
Wydawca: CFK

Oddworld: New ‘n’ Tasty!


Odkrywaj starożytne ruiny, czmychaj mięsożernym bestiom, unikaj przyjęć łowieckich, gdzie używa się broni z byle powodu, wszystko to w roli Abego, oryginalnego bohatera Oddworld, w tej odtworzonej wersji z sercem klasyka na PlayStation, Odysei Abego.

Data Premiery: 27 października 2020
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Oddworld Inhabitants
Wydawca: Microids

Override 2: Super Mech League – Ultraman Deluxe Edition


Epickie naparzanki gigantycznych robotów powracają w odjechanym Override 2: Super Mech League! Pokonaj wszystkich rywali i wejdź na sam szczyt, stając się legendą wśród pilotów mechów!

Data Premiery: 2020
Gatunek: Gra akcji
Deweloper: Modus Studios Brazil
Wydawca: Modus Games

R-Type Final 2


Teraz gdy proporcje szerokiego ekranu 16: 9 stały się standardem, strzelanki z przewijaniem bocznym zmienią się w coś bardziej ekscytującego.

Data Premiery: wiosna 2021
Gatunek: Shoot ’em up
Deweloper: Granzella
Wydawca: Granzella

Re:ZERO – Starting Life in Another World: The Prophecy of the Throne


Popularna nowela / seria anime, Re: ZERO -Starting Life in Another World, nadchodzi jako Taktyczna gra przygodowa!

Data Premiery: 5 lutego 2020
Gatunek: tRPG
Deweloper: Chime Corporation
Wydawca: Spike Chunsoft

Red Ronin


Red Ronin to taktyczna turowa gra typu dash-and-slash, w której żądny krwi ronin i jej towarzyszący bot szukają zemsty. Po utracie ukochanej osoby przez grupę o nazwie The Wind, Red wyrusza ze swoim towarzyszem, botem ISAAC, w nieustającą podróż ku zemście, aby odkryć, co stało się z jedyną osobą, na której im zależało.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Gra taktyczna
Deweloper: Thiago Oliveira
Wydawca: QUByte Interactive

Replica


Replica to interaktywna gra, rozgrywana na ekranie przez telefon oraz social media. Niesamowite doświadczenie dowiadywania się wszystkiego o czyimś życiu prywatnym zmieni Cię w światowej klasy szpiega.

Data Premiery: Jesień 2020
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Somi
Wydawca: Playism

Rift Adventure


Rift Adventure to pikselowa platforma w magicznym świecie pełnym przygód, z funkcjonalnym systemem podatkowym. Od gracza zależy, czy wyjdzie poza własną przyszłość poszukiwacza przygód i przyszłość rozwoju miasta. Gracz zdecyduje się zapłacić lub uniknąć podatków, a jego decyzja całkowicie zmieni miasto.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Gamebrew Studio
Wydawca: QUByte Interactive

Savage Halloween


W Savage Halloween świat został zdobyty przez potworów spoza tego świata, które zostały uwięzione na ziemi po imprezie Halloweenowej, a teraz postanowili uczynić ją swoim domem.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Platformówka
Deweloper: 2ndroids
Wydawca: QUByte Interactive

Spooky Chase


Dołącz do Nelsona w Super Hiking League! Zły czarodziej sprawia, że góry znikają, planując uczynić świat idealnie płaskim! Jako członek Super Hiking League nie pozwolisz na to. Rywalizuj w meczach wspinaczkowych z innymi wędrowcami, aby zebrać wszystkie magiczne klejnoty i powstrzymać jego plany!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Bit Ink Studios
Wydawca: QUByte Interactive

Supermarket Shriek


Dołącz do niecodziennego duetu w tym niesamowitym rajdzie zakupowym! Pokonuj niebezpieczne przeszkody i wypełniaj ryzykowne zadania w rozmaitych sklepach, butikach i supermarketach.

Data Premiery: 23 października 2020
Gatunek: Wyścigówka
Deweloper: Billy Goat Entertainment
Wydawca: PQube

The Angry Video Game Nerd I & II Deluxe


Angry Video Game Nerd został wciągnięty do krainy gier! Do ciebie należy poprowadzenie go przez trzy straszne i zdradzieckie światy w stylu retro! Angry Video Game Nerd Adventures: Remassturd i Angry Video Game Nerd II: Reassimilated łączą się, aby uzyskać niesamowite wrażenia! To ostateczny sposób grania w serię … i nie tylko!

Data Premiery: 30 października 2020
Gatunek: Platformówka
Deweloper: FreakZone
Wydawca: Screenwave Media

The Crown Stones: Mirrah


The Crown Stones: Mirrah to mroczna gra fantasy typu metroidvania skupiona na walce i wymagającej mechanice z doskonałą pikselową grafiką.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Roguelike
Deweloper: Game Nacional
Wydawca: QUByte Interactive

The Hong Kong Massacre


Walcz o swoje na ulicach Hongkongu w tej szybkiej strzelance z widokiem z góry. Zainspirowana klasycznymi filmami akcji gra The Hong Kong Massacre opowiada historie brutalnej zemsty, pełna szaleńczych i kinowych strzelanin.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Strzelanka
Deweloper: Vreski
Wydawca: Untold Tales

Tinker Racers


Tinker Racers wcale nie polega na dotarciu do mety. W tej imprezowej grze wyścigowej o przetrwanie wyzwaniem jest pozostanie w polu widzenia na chaotycznych miniaturowych torach. Chcesz być liderem wyścigu, aby być celem kamery. Zwłaszcza, że każdy, kto wyjdzie z kadru, umiera!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Wyścigówka
Deweloper: Rumbora Party Games
Wydawca: QUByte Interactive

Torchlight III


Novastraia ponownie znajduje się pod groźbą inwazji i to do ciebie należy obrona przed Netherim i ich sojusznikami. Skup swój spryt i udaj się na pogranicze, aby znaleźć sławę, chwałę i nowe przygody!

Data Premiery: 13 października 2020
Gatunek: aRPG
Deweloper: Echtra Games
Wydawca: Perfect World Entertainment

Umurangi Generation


Umurangi Generation to pierwszoosobowa gra fotograficzna osadzona w gównianej przyszłości. W Tauranga Aotearoa, na tyłach zbliżającego się kryzysu, jesteś kurierem Tauranga Express. W trakcie gry odblokujesz różnorodne obiektywy i sprzęt.

Data Premiery: TBA
Gatunek: First Person Potography
Deweloper: Origame Digital
Wydawca: Playism

Uncharted Waters IV with Power-Up Kit HD Version


Morska eksploracja będzie wyglądać jeszcze lepiej, dzięki ulepszeniom jakie szykuje dla fanów Koei Tecmo.

Data Premiery: TBA
Gatunek: RPG
Deweloper: Koei Tecmo
Wydawca: Koei Tecmo

Undead Darlings: No Cure for Love


Podróżuj z załogą pół-zombie dziewcząt i dowiedz się więcej o nich w sekwencjach powieści wizualnych i czołgając się po lochach, pokonując pokręcone stworzenia, które narodziły się po upadku społeczeństwa w szybkiej turowej walce RPG!

Data Premiery: 28 września 2020
Gatunek: RPG
Deweloper: Mr. Tired Media
Wydawca: Sekai Games

WarDogs: Red’s Return


Gra 2.5D Beat ’em Up zainspirowana klasykami gatunku, WarDogs zabierze Cię w podróż, aby pozbyć się gangów kontrolujących Suburbs i wyglądać fajnie, robiąc to.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Beat ’em Up
Deweloper: Mito Games, Red Nose
Wydawca: QUByte Interactive

Wing of Darkness


W tej szybkiej latanej strzelance występują młode dziewczyny, które ze skrzydłami na plecach muszą walczyć z „Blankami”, tajemniczymi latającymi bytami, które nagle pojawiły się pewnego dnia.

Data Premiery: 25 lutego 2020
Gatunek: Strzelanka
Deweloper: Production Exabilities
Wydawca: Clouded Leopard Entertainment

Nowe aktualizacje/DLC

 • Power Rangers: Battle of the Grid – Ostatnią postacią wchodzącą w skład trzeciej przepustki sezonowej będzie Scorpina!
 • Yo-kai Watch Jam: Yo-kai Academy Y – Waiwai Gakuen Seikatsu – 30 września do gry trafiła darmowa aktualizacja wprowadzająca rozgrywkę online, nowe postacie, historie i lochy.
 • Aleste Collection – Poza wcześniej ogłoszonymi grami, do kolekcji znajdzie się GG Aleste 3 – nowa część stworzona z myślą o Game Gear.
 • Trials of Mana – 14 października do gry trafi nowy poziom trudności „No Future” oraz inne nowości.
 • Overcooked! 2 – Moon Harvest Festival to nazwa nowej aktualizacji, która już trafiła do gry!

Zmiany daty premiery

 • Remothered: Broken Porcelain – Gra zadebiutuje tydzień wcześniej, czyli 13 października.
 • Clockwork Aquario – Nie zagramy w tym roku, a dopiero na początku następnego.
 • I am Dead – Gra zalicza obsuwę na 8 października.
 • Fault – Milestone Two Side: Below – Podczas TGS ogłoszono opóźnienie wydania do wiosny następnego roku.
 • Witch Spring 3 Re:Fine -The Story of the Marionette Witch Eirudy – Gra zalicza dwutygodniowy poślizg i zadebiutuje w Japonii 17 grudnia.

2 komentarze

2 Comments

 1. trela_karo

  5 października, 2020 at 3:39 pm

  Na dzień dzisiejszy, tak w ok 70% jestem pewna, że poleci preorder na Abyss of the Sacrifice, mam nadzieję, że Replica też się u nas pojawi (z tego co rozumiem, narazie jest/będzie tylko w japonii?).

  Trochę ciekawi mnie Dynasty Warriors 9 (wersja demo/trial/niewiemcoto którejś części na ps3 mi się na tyle, o dziwo, spodobała, że w sumie z chęcią do niej wracałam). Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift za dużo nie pokazało, jednak graficznie mnie zaintrygowało, zobaczymy jak z gameplayem (migawka jest ukazana w trailerze ale za dużo to tam nie widać).

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.