Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe DLC do Children of Morta wesprze akcje charytatywną

Całość dochodów ze sprzedaży DLC trafi do organizacji charytatywnej Humane Society International

Trzy dni temu do Children of Morta trafiła nowa zawartość DLC — Paws and Claws. W eShopie za 14,99 zł możecie już nabyć dodatek, a całość dochodów zostanie przekazana do Humane Society International! Oto co na ten temat ma do powiedzenia Karol Kala (Producent gry): „Claws and Paws to rodzaj treści, które obejmują znaczenie, które często wlewamy w nasze gry. Zwierzęta są dużą częścią oryginalnej historii Children of Morta, więc wzbogacanie relacji z nimi w grze wydawało się naturalne. Współpraca z organizacją taką jak Humane Society International doskonale wpisuje się w sposób myślenia 11 bit studios, ponieważ uważamy, że firma produkująca sensowne gry również powinna działać sensownie.”

Oficjalne informacje o dodatku:

Nocni łowcy, stworzenia dnia. Wyją, warczą, syczą i mruczą – ale przede wszystkim czują i myślą, podobnie jak my. A ich życie jest równie cenne co nasze. Ten dodatek wprowadza do gry nowe elementy – takie jak zagroda dla zwierząt, nowe premie, animacje czy wydarzenia – ale jest też czymś znacznie istotniejszym. Bezpośrednio pomaga bowiem zwierzętom w potrzebie – nie tym wirtualnym, lecz prawdziwym. 100% dochodów 11 bit studios oraz Dead Mage z dodatku „Paws and Claws” („Łapy i szpony”) zostanie przekazane organizacji Humane Society International, której główną misją jest pomoc zwierzętom na całym świecie.

Dodatek „Łapy i szpony” — najważniejsze nowe elementy:

  • Zagroda dla zwierząt — która stanowi zupełnie nową część domu!
  • Dom rodziny Bergsonów odwiedziły różne zwierzęta, między innymi jeleń, lis i ptaki.
  • Nowa mechanika: karm zwierzęta i dbaj o nie.
  • Nowe, związane ze zwierzętami premie dla członków rodziny Bergsonów (między innymi do zdobywanych PD i prędkości ruchu).
  • Nowe atrakcje w domu Bergsonów.
  • Ponad 100 różnorodnych nowych animacji, dzięki którym ożyją twoi nowi zwierzęcy przyjaciele!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

Nintendo Switch

Gra stworzona, by wyglądała tak, jak pamiętamy klasyki jRPG z ery SNES-a. Czy ten wyczyn się udał?

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w styczniu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Data: 31 stycznia, 2023
All-day event
Premiera

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Zobacz też

Nintendo Switch

Takich klimatów brakuje!

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta