Nowe DLC do Children of Morta wesprze akcje charytatywną

Całość dochodów ze sprzedaży DLC trafi do organizacji charytatywnej Humane Society International

Trzy dni temu do Children of Morta trafiła nowa zawartość DLC — Paws and Claws. W eShopie za 14,99 zł możecie już nabyć dodatek, a całość dochodów zostanie przekazana do Humane Society International! Oto co na ten temat ma do powiedzenia Karol Kala (Producent gry): „Claws and Paws to rodzaj treści, które obejmują znaczenie, które często wlewamy w nasze gry. Zwierzęta są dużą częścią oryginalnej historii Children of Morta, więc wzbogacanie relacji z nimi w grze wydawało się naturalne. Współpraca z organizacją taką jak Humane Society International doskonale wpisuje się w sposób myślenia 11 bit studios, ponieważ uważamy, że firma produkująca sensowne gry również powinna działać sensownie.”

Oficjalne informacje o dodatku:

Nocni łowcy, stworzenia dnia. Wyją, warczą, syczą i mruczą – ale przede wszystkim czują i myślą, podobnie jak my. A ich życie jest równie cenne co nasze. Ten dodatek wprowadza do gry nowe elementy – takie jak zagroda dla zwierząt, nowe premie, animacje czy wydarzenia – ale jest też czymś znacznie istotniejszym. Bezpośrednio pomaga bowiem zwierzętom w potrzebie – nie tym wirtualnym, lecz prawdziwym. 100% dochodów 11 bit studios oraz Dead Mage z dodatku „Paws and Claws” („Łapy i szpony”) zostanie przekazane organizacji Humane Society International, której główną misją jest pomoc zwierzętom na całym świecie.

Dodatek „Łapy i szpony” — najważniejsze nowe elementy:

  • Zagroda dla zwierząt — która stanowi zupełnie nową część domu!
  • Dom rodziny Bergsonów odwiedziły różne zwierzęta, między innymi jeleń, lis i ptaki.
  • Nowa mechanika: karm zwierzęta i dbaj o nie.
  • Nowe, związane ze zwierzętami premie dla członków rodziny Bergsonów (między innymi do zdobywanych PD i prędkości ruchu).
  • Nowe atrakcje w domu Bergsonów.
  • Ponad 100 różnorodnych nowych animacji, dzięki którym ożyją twoi nowi zwierzęcy przyjaciele!

Dodaj komentarz