Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Phantasy Star Online 2: New Genesis – odświeżona wersja PSO2 pojawi się w 2021 roku

Kosmiczna opera od Segi po raz drugi!

Jedną z największych niespodzianek na Xbox Game Showcase, było ujawnienie Phantasy Star Online 2: New Genesis. Z okazji 20 lecia gry zdecydowano się stworzyć nową wersję klasyka. Poza nową grafiką, odświeżona zostanie kreacja postaci, przeróżne systemy w grze, oraz otrzymamy nową historię. Co ciekawe SEGA nie zdecydowała tym ruchem zabić oryginalnego PSO2, a obie wersję będą współistnieć obok siebie, ba – zrobili nawet więcej! Postacią stworzoną w PSO2 będziemy można zagrać w New Genesis i vice versa.

Wszystko pięknie i ładnie, ale czy gra w ogóle zadebiutuje w Europie na Nintendo Switch? W jednej zapowiedzi przewija się słowo „globalna premiera”, ale do tej pory ta globalność ograniczała się do Japonii i Ameryki Północnej. PSO2 na pstryka w Japonii, to tak naprawdę gra w chmurze, bowiem całość jest streamowana na konsolę. W zapowiedzi widzieliśmy logo Microsoft Azure, czyli największą platformę chmurową dostępną na całym świecie. Na pewno są w stanie obsłużyć więcej niż 2 kontynenty. Trzymam kciuki za potwierdzenie takiej sytuacji.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Nintendo Switch

Powoli zbliżamy się do końca roku! Na szczęście w listopadzie posiadacze Switcha, nie mają na co narzekać.

Nintendo Switch

Steampunkowa epoka wiktoriańska z kawą zamiast herbaty w centrum uwagi

  1. Przyjemna recenzja. Przy pierwszej zapowiedzi nowej Bayonetty czułem - jak pewnie wszyscy - jaranko, przy późniejszych ewentualnych materiałach trochę hype…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w listopadzie 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

INDIE Live Expo Winter 2022

Dzień rozpoczęcia: 2 grudnia, 2022
Dzień zakończenia: 4 grudnia, 2022
All-day event
Showcase
Event_INDIE-Live-Expo-Winter-2022-Inits_02

Biuro Ryu będzie gospodarzem INDIE Live Expo Winter 2022 od 3 do 4 grudnia. Więcej informacji w przyszłości…

The Game Awards 2022

Data: 8 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
TGA_KEY_ART_1080

The Game Awards 2022 odbędzie się 8 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii. Będzie transmitowane na żywo w rozdzielczości 4K za darmo na całym świecie na ponad 40 globalnych platformach wideo i społecznościowych, w tym YouTube, Twitch, Twitter i Facebook. Pokaz w 2022 r. wprowadzi kategorię „Najlepsza adaptacja”, która wyróżnia prace twórcze, […]

Lord of the Rings: Gollum

Data: 30 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Trochę to smutne, że tak wiele gier będzie mieć swoją premierę w tym roku, tylko z tego powodu, że ziemią rządzi wirus. Jednak kolejne pojawiające się informacje, skłaniają nas ku myśli, że prace idą w dobrym kierunku. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum J.R.R. Tolkiena, w końcu stanie w pełnym świetle reflektorów. Może się wydawać, […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Nintendo Switch

Jeszcze tylko kilka dni i każdy będzie mógł się rozpłynąć w nowej otwartej przygodzie Sonica — bardzo szybkiego niebieskiego jeża.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Mamy już SMT V, mamy już datę Bayonetty 3. Z wielkich zapowiedzi zostało nam już tylko Metroid Prime 4. Wiedźma nadjedzie w październiku.