Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Bakugan: Champions of Vestoria – nowym tytułem od WayForward

Nowa gra oparta na znanej chińskiej bajce

Tajemniczą grą, która oprócz Paper Mario: Origami King została przedstawiona podczas wczorajszego Nintendo Treehouse, okazał się Bakugan: Champions of Vestoria. Po raz pierwszy w historii tej franczyzy, za stworzenie produkcji będzie odpowiedzialne WayForward. Deweloper ten do tej pory był głównie znany z pracy nad grami z serii Shantae i współpracy przy produkcji Bloodstained: Ritual of the Night, a w wolnym czasie klepali zarobkowo kolejne tytuły oparte na popularnych licencjach. Tym razem postarają się przenieść magię japońskiej animacji, na ekrany posiadaczy hybryd. Gra zadebiutuje 3 listopada 2020 roku, a oto co o niej samej możemy przeczytać na oficjalnej stronie produktu w katalogu Nintendo:

Bakugan: Champions of Vestroia to zupełnie nowa gra akcji z oryginalną fabułą, która rozwija się w popularnym serialu telewizyjnym i po raz pierwszy przenosi świat Bakugan na konsolę Nintendo Switch. Przygoda zabiera graczy w ostateczną Bakuganową podróż, gdzie zaprzyjaźniając się z potężnymi stworzeniami znanymi jako Bakugan, przygotowujemy i dostosowujemy ich drużynę do zaciekłych strategicznych bitew. Tylko doskonaląc swoje umiejętności, zostaniemy mistrzem Vestroii. Gracze mogą również, brać udział w trybie multiplayer przez sieć.

Kluczowe elementy gry:
Opanuj swoje umiejętności walki w Bakugan: Zostań bohaterem Bakugan Brawling, dzięki wysoce konkurencyjnemu i głębokiemu systemowi bitew, gdzie gracze budują swoje najlepsze drużyny Bakugan. Gracze mogą zbierać Bakugany, zaprzyjaźniając się z nimi podczas eksploracji i wykonywania zadań. Zdobywaj kolejne poziomy, walcz w Bakugan Brawls i obserwuj, jak stają się potężniejsze w miarę ewolucji.

Zbuduj idealny zespół: Zbierz trzy swoje najsilniejsze Bakugany, z których każdy ma unikalne zdolności do dostosowania, i wyposaż Baku-Gear, aby uzyskać najlepszą synergię zespołu. Bakugany występują również w różnych frakcjach, które określają ich mocne i słabe strony, dodając kolejną warstwę głębi i strategii do starć.

Różnorodne środowiska do eksploracji: Świat w pełnym 3D podzielony na różne dzielnice, każda z dedykowanym środowiskiem bitewnym. Gracze mogą wchodzić w interakcje z innymi postaciami, wykonywać zadania i eksplorować ze swoją drużyną Bakugan poprzez lokalizacje, takie jak słoneczne nabrzeże, tętniące życiem centrum miasta lub fabryka pełna nieprzyjaznych wrogów.

Zmierz się ze światem: Sprawdź swoje umiejętności w starciu z graczami z całego świata, w pojedynkach online w trybie wieloosobowym, korzystając z drużyny Bakuganów, których przeszkoliłeś podczas swojej przygody.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Czy to najszybciej w pełni wydana przepustka sezonowa w historii gier wideo? Wave Pass 4 dla Fire Emblem Engage pojawi się już za tydzień.

Nintendo Switch

Dobrze widzicie, już dzisiaj będziemy mogli nakarmić nasze pragnienie nowych przygód Linka, czy apetyt wzrośnie?