Gry zapowiedziane między 27 kwietnia a 3 maja

Nowe daty wydań i zapowiedzi

Aokana: Four Rhythms Across the Blue

https://www.youtube.com/watch?v=bd0o8ahe3_Q
Witamy w świecie, w którym ludzie swobodnie latają dzięki sile butów antygrawitacyjnych. Zostań trenerem zawodników ścigających się na niebie i poznaj cztery charyzmatyczne dziewczyny. Śledź ich przygody, jednocześnie poznając je lepiej w tej emocjonalnej historii nadziei, miłości i sportu.

Data Premiery: 21 sierpnia 2020
Gatunek: Wizualna nowela
Deweloper: NekoNyan (?)
Wydawca: PQube (Anglia)
Cena: 230zł

Adam’s Venture: Origins


Wyrusz na wspaniałą przygodę w grze Adam’s Venture: Początki. Jej fabuła rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku, a ty możesz zwiedzić starożytne ruiny i odnaleźć tajemnicze artefakty. Razem z zaufaną towarzyszką Evelyn będziecie musieli przechytrzyć nikczemną korporację Clairvaux.

Data Premiery: 29 maja 2020
Gatunek: Gra przygodowa
Deweloper: Vertigo Games (Holandia)
Wydawca: Soedesco (Niderlandy)
Cena: 160 zł

Ary and the Secret of Seasons


Po tym, jak tajemnicza siła pogrąża pory roku na Valdi w chaosie, Ary postanawia pomóc Strażnikom Pór Roku i wyrusza w poszukiwaniu źródła chaosu. Wykorzystując swój spryt i odwagę, Ary będzie musiała pokonać potwornych wrogów i tajne intrygi, aby uratować Valdi i przywrócić równowagę światu.

Data Premiery: 28 lipiec 2020
Gatunek: Zręcznościowa gra przygodowa z elementami RPG
Deweloper: eXiin (Belgia)
Wydawca: Modus Games (Kanada)
Cena: ?

Bug Fables: The Everlasting Sapling


Ukryty wśród liści przyrody leży mały, ale zamożny kontynent – Bugaria. Owady z całego świata podróżują do niego w poszukiwaniu rozrzuconego po nim skarbu. Najbardziej poszukiwanym z tych reliktów jest Wieczne Drzewko! Zjedzenie tylko jednego liścia może zapewnić nawet nieśmiertelność!

Data Premiery: 14 maja 2020
Gatunek: RPG
Deweloper: Moonsprout Games (Panama)
Wydawca: Dangen Entertainment (Japonia)
Cena: 99 zł

Burnout Paradise


Zoptymalizowany pod kątem Nintendo Switch Burnout Paradise Remastered oferuje otwarty świat z 60 jedwabiście gładkimi klatkami na sekundę, teksturami o wysokiej rozdzielczości oraz wszystkimi głównymi dodatkami do gry wydanymi w rok po oryginalnej wersji z 2008 roku.

Data Premiery: 19 czerwca 2020
Gatunek: Wyścigi
Deweloper: Stellar Entertainemnt (Anglia) Criterion (UK)
Wydawca: Electronic Arts (Kanada)
Cena: 199 zł

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise


Wróć jako agent specjalny FBI York i poznaj nową tajemnicę morderstwa! Poznaj historię historycznego śledztwa mającego na celu odkrycie tajemnicy morderstwa w Le Carré.

Data Premiery: 10 lipca 2020
Gatunek: Gra przygodowa
Deweloper: Toybox Games (Australia)
Wydawca: Rising Star Games (UK)
Cena: 210 zł

Dungeon Defenders: Awakened


Przeszłość została zmieniona! Wybierz swojego bohatera i poprowadź epicką obronę, aby odeprzeć hordy wrogów, gdy wskoczysz do walki, aby chronić Etherię. Połącz siły z maksymalnie czterema graczami, awansując, zdobywając legendarne łupy i walcz z armiami wrogów, które na Ciebie czekają!

Data Premiery: 28 maja 2020
Gatunek: Strategia
Deweloper: Chromatic Games (USA)
Wydawca: Chromatic Games (USA)
Cena: 159 zł

Huntdown


Na pełnych chaosu ulicach przyszłości, gdzie gangi rządzą wszystkim, łącznie z przestraszoną policją, tylko łowcy nagród mogą uratować miasto od zniszczenia. Pozbądź się kryminalnego półświatka i spróbuj się obłowić w tej zabawnej zręcznościowej strzelance akcji.

Data Premiery: 12 maja 2020
Gatunek: Zręcznościowa platformówka 2D
Deweloper: Easy Trigger Games (Szwecja)
Wydawca: Coffee Stain (Szwecja)
Cena: 79zł

Ion Fury


Podczas gdy Shelly „Bombshell” Harrison zdobywa kryptonim, rozbrajając bomby dla Global Defense Force, zły transhumanistyczny mistrz doktor Jadus Heskel uwalnia członków swojego cybernetycznego kultu na ulice Neo DC. Jej misja zabicia Heskela pozostawia ślad rzezi na ogromnych, wielościeżkowych poziomach wypełnionych gigantycznymi eksplozjami.

Data Premiery: 26 czerwca 2020
Gatunek: Wybuchowa gra akcji
Deweloper: Voidpoint (Kanada)
Wydawca: 3D Realms (USA) 1C_Company (Czechy)
Cena: ?

Maid of Sker


„Dziewczyna ze Sker” jest pierwszoosobowym horrorem survivalowym, którego fabuła osadzona jest w odległym hotelu o makabrycznej historii rodem z brytyjskiego folkloru. Staw czoła koszmarowi Milczących. Kiedy przybędą, nie panikuj – nawet nie oddychaj.

Data Premiery: czerwiec 2020
Gatunek: Survival horror
Deweloper: Wales Interactive (Walia)
Wydawca: Wales Interactive (Walia)
Cena: ?

Oddworld: Munch’s Oddysee


Pokieruj mistrzem Mudoken Abem i jego wodnym partnerem Gabbitem Munchem w trzeciej przygodzie Oddworld. Używaj specjalnych mocy psychicznych, fajnych ulepszeń i innych specjalnych zdolności, aby zemścić się na osobach odpowiedzialnych za przeznaczenie jaj gibbitów na gabbior.

Data Premiery: 14 maja 2020
Gatunek: Przygodowa gra akcji z elementami strategicznymi
Deweloper: Oddworld Inhabitants (Oddworld)
Wydawca: Microids (Francja)
Cena: 120 zł (80 zł za pre-order)

Port Royale 4


Wypłyń i dołącz do mocarstw kolonialnych Hiszpanii, Anglii, Francji i Holandii w walce o dominację na Karaibach w XVII wieku. W „Port Royale 4” przejmiesz kontrolę nad kolonią jako młody i ambitny gubernator, który chętnie uczy się, jak zarządzać i rozwinąć swoją małą osadę w tętniące życiem miasto handlowe.

Data Premiery: 25 września 2020
Gatunek: Strategia
Deweloper: Gaming Minds Studios (Niemcy)
Wydawca: Kalypso Media (USA)
Cena: 199 zł

Roots of Pacha


Przemierzałeś pierwotną dzicz, a teraz nadszedł czas, abyś zbudował wioskę, która przetrwa pokolenia. Dołącz do znajomych, aby stworzyć dobrze prosperującą społeczność. Odkryj uprawy, zaprzyjaźnij się ze zwierzętami, odblokuj technologie, gospodaruj, weź udział w festiwalach i znajdź miłość do przekazania swojej spuścizny.

Data Premiery: 2021
Gatunek: symulacja z elementami rpg
Deweloper: Soda Den (?)
Wydawca: Crytivo (USA)
Cena: ?

Stone


Detektyw koala wstaje na kacu i ogarnia, że jego kochanka Alex została porwana. Spaceruj, rozmawiaj, pij, tańcz, pal, oglądaj, sauna, podróż i odnajdź Alex.

Data Premiery: 8 maja 2020
Gatunek: Hip-Hop Stoner Noir
Deweloper: Convict Games (Australia)
Wydawca: Convict Games (Australia)
Cena: ?

Brak komentarzy

Dodaj komentarz