Gry zapowiedziane między 24 lutym a 1 marca

Kolejna dawka indyków zapowiedziana w zeszłym tygodniu

Ageless jest platformówką od malezyjskiego dewelopera One More Dream Studios, która zostanie wydana przez Team 17.

Data Premiery: 2020

 

Aokana: Four Rhythms Across The Blue to cyfrowa nowelka, której zdarzenia odbywają się w świecie anty-grawitacyjnych sportów. Główną bohaterką jest Masaya, weteranka Latającego Cyrku, która będzie musiała pomóc rozwinąć się sportowo nowej uczennicy – Asuce.

Data Premiery: lato 2020

 

Dungeon of the Endless to gra typu roguelite, w której naszym zadaniem będzie wydostanie się na zewnątrz po katastrofie statku przewożącego więźniów i strażników.

Data Premiery: wiosna 2020

 

W Ever Forward wcielimy się w dziewczynkę uwięzioną w dziwnym, zawieszonym między rzeczywistością i wyobraźnią świecie. W trakcie przygody Maya (główna bohaterka) będzie musiała stawić czoła rozpaczy i odnaleźć swoje wspomnienia.

Data Premiery: maj 2020

 

Fuser jest muzycznym festiwalem, na którym to my jesteśmy odpowiedzialni za muzykę. Znajdując się za stołem didżejskim, musimy zadbać o zadowolenie fanów.

Data Premiery: jesień 2020

 

Golf With Your Friends to gra o golfie ze znajomymi. Nic nie jest poza zasięgiem, gdy mierzysz się z 9 polami golfowymi pełnymi żywiołowego, ekscytującego golfa do jednoczesnej gry dla nawet 12 graczy!

Data Premiery: Q2 2020

 

Hazel Sky zabierze nas na przygodę młodego inżyniera, który stawi czoła przeznaczeniu i pragnieniom. Będziemy musieli naprawiać latające maszyny, skakać, wspinać się – a wszystko w pięknym, tajemniczym świecie.

Data Premiery: 2020

 

Hotshot Racing to piekielnie szybka zręcznościowa gra wyścigowa, gdzie drift, ostra jak żyleta retro grafika i niesamowite poczucie pędu zapewniają niezwykłe doznania.

Data Premiery: wiosna 2020

 

Jump King to historia o poszukiwaniach legendarnej, gorącej laseczki – wypełniona setkami skoków w bok. Ostrożna eksploracja będzie kluczem do sukcesu – w przeciwnym razie jeden zły skok, może rozpocząć naszą przygodę ponownie z samego dna.

Data Premiery: 2020

 

W Panzer Paladin wcielimy się w androida Flame’a, który kontrolując Paladyna, będzie musiał wytropić wszystkich Strażników Broni i ich diabelskiego przywódcę.

Data Premiery: lato 2020

 

Rigid Force Redux tchnie nowe życie w klasyczną strzelankę side-scrolling dzięki pięknie wykonanym ręcznie modelom 3D, oszałamiającemu otoczeniu, szczegółowym efektom i elektryzującej ścieżce dźwiękowej Synthwave!

Data Premiery: lato 2020

 

Road to Guang Dong to podróż młodej absolwentki i jej starszej ciotki przez Chiny w latach dziewięćdziesiątych. Przed nami masa wyborów, które nie raz zaskoczą nas różnicami na tle pokoleniowym.

Data Premiery: 19 czerwca

 

Samurai Jack: Battle Through Time to powrót najwspanialszego wojownika! Jack przemierzy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, aby stawić czoła Aku. W grze nie zabraknie innych znanych postaci z animacji takich jak: The Scotsman, Scaramouche czy Sir Rothchild.

Data Premiery: lato 2020

 

Shovel Knight Pocket Dungoen jest ciekawym miksem gry akcji ze spadającymi klockami niczym w Tetrisie. Do kontroli zostanie nam oddanych ponad dziesięciu bohaterów znanych z poprzednich części, którzy stawią czoła tysiącom przeciwników, ulepszą swój oręż i zakończą żywot potężnych bossów.

Data Premiery: 2020

 

Silent World jest wypełnione ślepymi uliczkami i krwiożerczymi mutantami. Pełni strachu, będziemy zmuszeni do poszukiwania wyjścia w niekończącym się labiryncie.

Data Premiery: 19 marca

 

Sludge Life to pierwszoosobowa, wandalizmocentryczna przechadzka po wyspie z otwartym światem pełnej zakręconych idiotów i atmosfery tak gęstej, że można jej posmakować. Graj jako GHOST – niedoszły tager, który pragnie zdobyć pozycję wśród grafficiarskiej elity.

Data Premiery: wiosna 2020

 

Those Who Remain to psychologiczny horror rozgrywający się w sennym miasteczku Dormont. Wśród mieszkańców szerzą się plotki o tajemniczych zniknięciach.

Data Premiery: 15 maj

2 komentarze

Dodaj komentarz