Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Fighters Pass Vol. 2 będzie ostatnim dodatkiem do Smash Bros. Ultimate

Ultimate będzie kompletny

Masahiro Sakurai co pewien czas pojawia się na łamach japońskiego periodyku Famitsu ze swoimi przemyśleniami. Mimo że najnowszy numer tego magazynu nie ujrzał jeszcze światła dziennego, w sieci pojawiły się już skany, a wśród nich rubryka od twórcy Smash Bros. Użytkownik PushDustin podjął się zadania przetłumaczenia tegoż na bardziej zrozumiały język dla zachodniego gracza, jakim jest angielski. W skrócie prezentuje się to następująco:

W Smash Ultimate pojawi się jeszcze 6 nowych zawodników. Po nich nie ma planów na kolejnych, więc Smash Ultimate jest prawie kompletne.

Nintendo i Sakurai na ten moment nie planują kolejnych odsłon serii. Japończyk nie ma też pojęcia, co może wydarzyć się w przyszłości.

Stopniowe dodawanie treści do tej gry przedłuża życie Smash Ultimate. Sakurai planuje więc dać z siebie wszystko dla tych ostatnich 6 wojowników.

Jak można wywnioskować z powyższych Tweetów, Fighters Pass Vol. 2 będzie ostatnim dodatkiem do Smash Bros. Ultimate i produkcja nie będzie dalej rozszerzana. Co więcej, na ten moment nie ma żadnych planów na kolejną odsłonę, jednak nie to oznacza to, że Ultimate będzie ostatnią częścią cyklu. Ninny prawdopodobnie będzie się trzymało przyjętego cyklu wydawniczego dla tej serii, czyli jednej odsłony na generację, więc w tej kwestii można być spokojnym. Jednak będzie to spore wyzwanie dla firmy, żeby przebić aktualną odsłonę i jedyną niewiadomą jest, czy Sakurai ponownie siądzie za sterami produkcji. W 2015 roku z powodu stresującej pracy planował przejść na emeryturę.

Komplet wojowników Fighter Pass Vol.2 ma się pojawić do końca 2021 roku i kosztuje 120 zł. Pojedynczy zawodnik został wyceniony na 24 zł. Kogo spodziewacie się wśród tych 6 nowych twarzy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

eShop

Czy są na sali jeszcze obecni jacyś fani Animal Crossing?

Nintendo Switch

Kolejny wojownik z mieczem... no, kluczomieczem

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta