Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

5 dodatkową postacią do Super Smash Bros. Ultimate jest… Byleth

To jednak nie koniec!

W zakończonym właśnie livestreamie Masahiro Sakurai ujawnił piątą dodatkową postać, która trafi do Super Smash Bros. Ultimate. Nie będzie nią jednak Dante, o którym informowały przecieki, a Byleth – protagonista/protagonistka Fire Emblem: Three Houses. Postać będzie dostępna do kupienia (lub pobrania, jeśli opłaciliście już Fighter Passa) 28 stycznia.

Byleth skorzysta w walce z czterech potężnych artefaktów zwanych Hero’s Relics: miecza Sword of the Creator, lancy Areadbhar, topora Aymr oraz łuku Failnaught. Do gry trafi również:

 • nowa plansza – Garreg Mach Monastery,
 • 11 utworów muzycznych z „Trzech Domków”,
 • nieco nowych Spiritów z Three Houses,
 • nowe kostiumy dla postaci Mii Fighter: Altair z Assassin’s Creed, czapka Kórlika, Mega Man X, MegaMan.EXE oraz Cuphead (wraz z utworem muzycznym z gry).

To jednak nie koniec nowych postaci. Mr. Sakurai zapowiedział, że gra dostanie kolejny Fighter Pass, zawierający aż 6 nowych postaci. Będzie można go zapreorderować 28 stycznia.

Poniżej całe wideo z prezentacji oraz wizerunki nowej (nowych?) postaci:

 

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. miltek

  16 stycznia, 2020 at 9:04 pm

  Dzisiaj równo godzinie 15:02 czasu środkowo-europejskiego Międzynarodowa Stacja Kosmiczna ISS zarejestrowała na orbicie Ziemi przeraźliwy trzask… był to dźwięk pękających tyłków fanów Smasha.
  NO JAK MOŻNA BYŁO TO TAK SP…ARTALIĆ!?
  Która to postać z uniwersum Fire Emblem? Sakurai musi mieć jakiś ogromny sentyment do tej serii.
  Dante, Doomguy, Monster Hunter, Geno, Ryu Hayabusa, Travis Touchdown… tyle fajnych picków, a otrzymaliśmy Fire Emblema….
  … z drugiej strony bardzo fajna – mechanicznie – postać, łącząca ze sobą różne style bohaterów – ma coś w sobie z Linka, Ganona, Simona, połączonych w spójną, ciekawą gameplayowo postać. Pewnie będę mainował, ale wolałbym żeby to była na przykład postać z uniwersum Monster Huntera z takim samym repertuarem ruchów.

  Natomiast bardziej cieszy informacja o drugim champions pass’ie. Sam Byleth Direct nagrywany był z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, a leak od Voice Actora „V” z Devil May Cry 5 pojawił się dopiero przed tygodniem. Czyżby Dante był pierwszą postacią nowego passa? JARAM SIE

  ps. Mogli skończyć direct jakims małym teasem drugiej nowej postaci, na pewno załagodziłoby to tony soli sypiących się na direct w mediach społecznościowych… nigdy sie nie nauczą xd

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

eShop

Czy są na sali jeszcze obecni jacyś fani Animal Crossing?

Nintendo Switch

Kolejny wojownik z mieczem... no, kluczomieczem

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta