26 kwietnia Super Mario Odyssey i Breath of The Wild dostaną tryby VR

Nowe misje i doświadczenia

Gdy Nintendo zapowiedziało VR-owe rozszerzenie do Nintendo Labo, można było zastanawiać się, czy skorzystamy kiedyś z dobrodziejstw Wirtualnej Rzeczywistości w dużych grach na Switcha. Okazuje się, że tak. I to niebawem.

Już 26 kwietnia posiadacze Super Mario Odyssey i The Legend of Zelda: Breath of the Wild będą mogli pobrać darmowe łatki, które dodadzą do obu gier możliwość zabawy w VR. Platformówka z wąsaczem doczeka się trzech nowych minimisji polegających na zbieraniu nutek i monetek, które zostaną osadzone w Cap, Seaside i Luncheon Kingdoms. Jeśli chodzi o Zeldę… sprawa jest bardziej zagadkowa. Nintendo zapowiada, że dzięki goglom VR będziemy mogli „cieszyć się przygodami Linka jak nigdy wcześniej”.

Do zabawy będą oczywiście wymagane specjalne gogle, które pojawią się w sprzedaży 12 kwietnia.

Jak zapatrujecie się na zabawę w Wirtualnej Rzeczywistości w szlagierowych tytułach Nintendo?

4 komentarze

  1. No i fajnie. Spełniło się moje małe życzenie, żeby Labo dostało wsparcie dla ,,prawdziwych” gier.
    BTW. Sprawdźcie sobie na YT gameplay z Hellblade na Switcha. Jeśli to naprawdę tak wygląda to WOW. Gdyby na Switcha wyszła chodź jedna ekskluzywna ,,poważna” gra pokroju exów Sony z relaistyczną grafiką, jak w Senua’s Sacrifice…. Żeby nie wywołać burzy, nie hejtuje gier Nintendo. Przez ,,poważną” grę miałem na myśli taką stawiającą duży nacisk na fabułę itd… Coś jak Horizon Zero Dawn. Albo nawet coś mniejszego, liniowego jak Uncharted lub nowy God of War.

Dodaj komentarz