Wygląda na to, że Capcom wyda wszystkie Mega Many w ramach jednej kolekcji na Switcha

Inaczej będzie z Mega Manami X

Sprzedawanie jeszcze raz tego samego to ulubione zajęcie Capcomu. W 2015 roku (w 2016 na 3DS-ie) japońska firma wydała Mega Man Legacy Collection, w którym znaleźć można sześć pierwszych odsłon serii o przygodach niebieskiego robociego chłopca. Dwa lata później w sprzedaży pojawiła się druga część kolekcji, zawierająca odsłony od siódmej do dziesiątej.

Wygląda na to, że na Switchu dostaniemy obie kompilacje w ramach jednego wydania. Na stronie ESRB, północnoamerykańskiej agencji zajmującej się oceną gier, znalazł się wpis o Mega Man Legacy Collection 1 & 2 składającej się z dziesięciu gier.

Inaczej będzie z kolekcją Mega Manów X, przynajmniej jeśli wierzyć australijskiej organizacji ratingowej. W jej bazie danych pojawiły się wpisy o pierwszej i drugiej części kompilacji. Nie wyszczególniono, które z ośmiu odsłon serii znajdą się w poszczególnych jej partiach.

Premiera wszystkich przytoczonych powyżek składanek na Switchu ma nastąpić wiosną, z kolei debiut nowej, jedenastej już odsłony serii ma stać się faktem pod koniec tego roku.

2 komentarze

Dodaj komentarz