[Aktualizacja] [Konkurs] Wygraj bilet VIP na PGA!

[Aktualizacja] Jest rozstrzygnięcie

#Aktualizacja

Zwycięzcą konkursu został mobor. Gratulujemy! Bilet został wysłany na maila.


Dzięki uprzejmości organizatorów tegorocznego Poznań Game Arena, mamy do rozdania dla Was dwa bilety na tę imprezę. Zaproszenie VIP na piątek będzie można wygrać na naszej stronie, natomiast zwykły bilet, upoważniający do wejścia w sobotę lub niedzielę, zostanie rozdany na naszym fanpage’u.

Aby wygrać zaproszenie VIP na piątek, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Które polskie studio powinno zająć się jedną z marek Nintendo? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Autor najciekawszego wpisu, którego wybierze redakcja, zostanie nagrodzony wejściówką VIP na Poznań Game Arena. Zwycięzca zostanie wyłoniony we wtorek do godziny 18:00.

Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60 – 734 Poznań
Kiedy?
7 – 8 października – DNI DLA PUBLICZNOŚCI
6 października – VIP DAY
Godziny otwarcia
Piątek – 10.00 – 18.00 (PGA VIP DAY)
Sobota – 9.00 – 20.00
Niedziela – 9.00 – 18.00

 

8 komentarzy

 1. Jedyne studio jakie przychodzi mi do głowy, które byłoby w stanie wpisać się w klimat gier Nintendo to „Flying Wild Hog”. Studio znane jest z kapitalnego wg mnie JUJU, które do bólu nawiązuje do przygód Donkey Konga a przy tym jest wprost przesiąknięte klimatem z wielu gier Nintendo. To co dodatkowo wyróżnia tą grę to bajecznie kolorowa, śliczna oprawa graficzna Tytuł został wydany już jakiś czas temu zarówno na PS3, PC, Androida… Kto nie grał, niech żałuje 🙂

 2. 11 bit studios.
  1. Wydali kilka unikatowych i bardzo dobrze przyjętych gier jak np. This War of Mine.
  2. Pracują nad grami zarówno na komputer jak i telefony.
  3. Gry można przenieść zarówno na Switcha, jak na 3DS’a – nie są to super wymagające tytuły i do tego konkretne gry z konkretnymi mechanikami doskonale wpisują się w schemat działania konsoli.

 3. Polskie studia przeżywają obecnie pełen rozkwit swoich umiejętności. Dzięki temu Polska jako kraj zostaje w końcu zauważona przez graczy na całym świecie. Jeżeli miałbym wybrać studio, które miałoby się zająć marką BigN to cóż… bądźmy szczerzy – pierwsze co się nasuwa to CDP RED no ale to jest pójście na łatwiznę a Polska może się poszczycić wieloma genialnymi studiami, które może nie robią potężnych gier AAA – a które potrafią podbić serca graczy na całym świecie.
  Tutaj właśnie wskazałbym 11bit studios. Ile mieliśmy już gier o wojnie ? Mnogość, a w dzisiejszych czasach każda kolejna czy to shooter, rts, itp. powiela schematy poprzedniczek. Polskie studio pokazało jednak, że można zrobić genialną grę pokazującą oblicza wojny w zupełnie innych perspektywach. Nasi potrafią wprowadzić świeży powiew w grach o oklepanej tematyce – zarówno w temacie rozgrywki jak i opowiadanej historii. Przykładem ukazujący potencjał naszego studia jest oczywiście This war of mine. Wyjątek? Ależ skąd – kolejnym pełnym grywalności i świeżości na tle innych gier jest równie świetny tytuł pt. BeatCop. Do tego owe gry są tak skonstruowana w taki sposób jakby od początku były pisane na Switcha (stąd przeniesienie tych świetnych tytułów powinno być obowiązkowe!)
  Uważam, że 11bit studios mogłoby wnieść do gier BigN wiele świeżości – a to marce Nintendo jest naprawdę w dzisiejszych czasach niezbędne z racji iż ich najlepsze hity bazują ciągle na znanych markach jak np Mario czy Zeldy. Świeże pomysły, nietypowe podejście do gier – to również typowe cechy gier nintendo, które przecież wyróżniają sie na tle konkurencji. Dla mnie to studio byłoby najlepszym wyborem na ludzi, którzy mieliby się zająć markami Ninny 😉

Dodaj komentarz