[Przypominajka] Nintendo Spotlight już dziś o 18:00

Zaraz potem Nintendo Treehouse i turniej w Splatoona 2

Dziś Nintendo zaczyna swoje pokazy na E3 2017. O godzinie 18:00 zostanie wyświetlone directopodobne video pod tytułem Nintendo Spotlight, w którym poznamy gry zmierzające na 3DSa i Switcha w najbliższych miesiącach. Spodziewamy się nowego Super Mario Odyssey, Xenoblade Chronicles 2 czy Splatoona 2, czekamy też oczywiście na zapowiedzi nowych tytułów! Zaraz potem rozpocznie się Nintendo Treehouse, podczas którego zobaczymy rozgrywkę z zapowiedzianych pozycji, a następnie turniej w Splatoona 2. Kolejne odcinki „Domku na Drzewie” (a także zawody w Pokkén Tournament DX oraz ARMS) jutro i pojutrze o godzinie 19 naszego czasu.

Wszystkie streamy Nintendo obejrzycie na Youtubie (link poniżej) lub na Twitchu.

https://www.youtube.com/watch?v=_Pi6GqOBQ-k

34 komentarze

  1. Nie ma co sie spodziewać czegoś większego. Czuć było to w kościach szczególnie w plotkach przed E3, że wejdzie Metroid Prime. Dziwi trochę platformówka Metroida na 3ds’a ale cóż. Zaczyna się niebezpieczny trend w Nintendo. Firma zaczyna bazować w bardzo dużym stopniu na własnych markach, a patrząc po E3 tylko i wyłącznie na własnych markach i odgrzewanych kotletach.

    Tylko z drugiej strony co zrobić jeżeli twoja konsola jest sporo słabsza hardware’owo od konkurencji, a jak widać powtórki z Wii gdzie firmy tworzyły na równi z tytułami multiplatformowymi również „special edition” na Wii już dawno minęła i pewnie jest to kompletnie nieopłacalne. Zaczyna się robić ciekawe i przyznam się, że zceuje jak się zaczyna delikatnie palić grunt pod nogami Nintendo.

    Wiadomo, nowy Metroid i Mario zrobią sprzedać zarówno samych gier i konsol tylko właśnie… troche słabo przyznacie.

Dodaj komentarz