Książka The Art of Fire Emblem: Awakening pojawi się już za kilka dni

W 2015 roku wydawca Dark Horse Publisher zapowiedział wydanie latem 2016 roku książki The Art of Fire Emblem: Awakening, mającej zawierać mnogość ilustracji powiązanych z przedostatnią odsłoną serii strategii turowych. Cóż, terminu nie udało się utrzymać, bo temperatury panujące za oknem z latem mają niewiele wspólnego, ale czas wydania nareszcie nadszedł.

W Ameryce Północnej album pojawi się już za dwa dni, 18 października, ale Europejczycy poczekają niewiele dłużej, bo do 20 dnia obecnego miesiąca. Sugerowana cena wydawcy to 39,99 dolarów (około 152 złote), ale brytyjski Amazon chce za książkę sporo mniej, bo 20,39 funtów (około 97 złotych). Dodatkowo dostępna jest wersja elektroniczna, za którą trzeba wysupłać 12,37 funtów (około 59 złotych). Link do karty produktu TUTAJ

Co znajdziemy w tej 320-stronicowej pozycji? W opisie można wyczytać następujące informacje:

The Art of Fire Emblem Awakening™ zawiera pogłębione, zakulisowe spojrzenie na hit z konsoli Nintendo 3DS™. W albumie znaleźć można przepięknie ilustrowane charakterystyki twoich ulubionych bohaterów, scenorysy z wydarzeń w grze, projekty bohaterów i broni, profile postaci i skrypt zawierający każdą linijkę tekstu!

* Pełen skrypt – dialogi dla wszystkich możliwych sytuacji!

* Zaskakujące informacje o bohaterach!

fe1 fe2

Brak komentarzy

  1. Nie liczylbym na to. Co najwyzej ktorys ze sklepow sciagnie z 10 sztuk na wlasna reke (np. ultima miala Hyrule Historia, a nawet kolekcjonerki Zeldy ALBW z GAME), ale cenowo pewnie wyjdzie jeszcze drozej. Czasami na allegro zdazaja sie artbooki i inne fajne growe ksiazki w „ksiegarniach”, ale ceny maja zaporowe.

Dodaj komentarz