Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Spotkania

XXI spotkanie Górnośląskich StreetPassów – wrzesień: nowy adres, turniej Pokemon i nowości

Rok szkolny powoli rozkręca się, ale my nie odpoczywamy i już szykujemy XXI spotkanie Górnośląskich StreetPassów. UWAGA! Nowe miejsce spotkań. Szczegóły w newsie.

Najważniejsza informacja. Spotkania nadal obywają się w Katowicach, ale pod innym adresem Cybermachiny.

Pełny adres:

Katowice
2. piętro ul św Jana 10.
NIE MA SCHODWÓW, używamy windy

Kiedy? 25 września, godzina 16:00.

Przejdźmy do atrakcji. Jedną z nich będzie turniej Pokemon podczas trwającej Pokesfery. Fani Pokemonów – przybywajcie! Szczegóły rozgrywki, poniżej:

1. Uczestnik turnieju wybierze 3 randomowe Pokemony. Określając numer boxa i miejsce w boxie które on zajmuje (dostaniecie kartki z ładną siatką do bingo). Ma prawo do jednej losowej 'wymiany’ jeśli słabości pokemonów pokrywają się. Wtedy Pokemon jest losowany przez organizatorów w ramach wybranej grupy.
2. Boxy dzielą się na tanki (1-4), atak (5-11), special atak (12-16) i 'inne’ (17-21) (co jest mieszanką reszty ról)
3. Pokemony będą posiadać przedmioty, których nie można z nich zdejmować lub zmieniać. Stworki są oddawane po przegranej walce organizatorowi.
4. Następnie uczestnicy będą walczyć w formacie 3v3 single otrzymanymi pokemonami.
5. Osoba która wygra może wymienić pożyczonego Pokemona na jednego od zwyciężonego przeciwnika. Pokemony te przechodzą przez konsolę osoby pożyczającej je do turnieju.
6. Have fun!

 

14247797_1099439670104916_708187571_o

 

Nowością na Górnośląskich StreetPassach, będą pojawiające się gwiazdy Mii. Ci celebryci zjawią się tylko raz w waszych MiiPlazach (niestety, ale koszty zaproszenia takiej gwiazdy są kolosalne, a ich czas jest mocno ograniczony <szampan sam się nie wypije>). Każdy miesiąc, to inna gwiazda, więc już od września pojawi się pierwsza. Kto to będzie? Przekonaj się sam!

Kolejną nowością są zwariowane, regularne wyścigi Mario Kart 7 w luźnej, nie turniejowej formie – chodzi o zabawę. Co miesiąc będzie to inny, wymyślony przebieg gry, który będzie opierał się na określonych zasadach. Więcej informacji z infografiki, która przedstawia wrześniowe zmagania i takich wyzwań spodziewajcie się co miesiąc. Wszak nie od dziś wiadomo, że Mario Kart 7 jest nieśmiertelnym tytułem podczas spotkań StreetPass.

Kiedy się widzimy? 25 września! Przybywajcie licznie.

Więcej informacji oraz bieżące wiadomości, pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/352628238459398/

.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. NobbyNobbs

  11 września, 2016 at 6:43 pm

  Mieszkam zdecydowanie za daleko na ten turniej, ale ciekawi mnie jedna kwestia: czemu nie można walczyć własnymi pokemonami?

 2. Thorbacz

  11 września, 2016 at 7:49 pm

  Nie można walczyć własnymi pokemonami ponieważ:
  1. Jest to turniej dla wszystkich, także dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pokemonami, a są tacy. Również dla tych, którzy nie biorą udziału bo nie bardzo rozumieją o co chodzi z breedowaniem, statystykami IV oraz EV, Egg Moves’ami, żeby nie musieli się tym przejmować tylko dobrze się bawić.
  2. Taki turniej gdzie każdy przygotowuje swoje pokemony są cały czas. Jest to coś oryginalnego.
  3. Pomysł zaczerpnięty jest z III i IV Gena, z Battle Factory.
  4. Chcemy żeby jak najwięcej osób wzięło udział, bo często słyszymy komentarze, że są problemy ze zbudowaniem własnego teamu lub inne komentarze. Chcemy żeby jak najwięcej osób wzięło udział żebyśmy się wspólnie pobawili i gdyby ktoś miał jakieś pytania, będziemy mogli od razu odpowiedzieć.
  5. Chyba najczęstszym komentarzem było „Nie mam czasu breedować własnych pokemonów”. Niespodzianka! Już nie ma takiej potrzeby.

  Te 5 przyszło mi do głowy od razu, na pewno znalazło by się więcej. Zapraszamy na turniej, bo na pewno będzie dużo fajnej zabawy, dużo fajnych ludzi i dużo dobrych walk!

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

 1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

 2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Można to było zrobić o wiele lepiej.

Nintendo Switch

PokéMOBA już wkrótce na twoim Switchu

Nintendo Switch

Dzisiaj otrzymaliśmy kilka ważnych informacji z Pokéświata!