Motyw z Samus do kupienia w My Nintendo

Muszę przyznać, że nagrody zaoferowane jak do tej pory w My Nintendo, mówiąc kurtuazyjnie, nie zachwycają. Jeśli jednak lubicie nabywać motywy do swojego 3DS-a bez wydawania pieniędzy, to dziś macie okazję pobrać kolejny z nich. Jego bohaterem jest znana i kochana Samus. Wyceniono go na 200 Platynowych Monet, a prezentuje się następująco:

my-nintendo-samus-theme-656x656

Być może wypada trochę blado w porównaniu do wielu pięknych, płatnych motywów, ale zawsze coś. Mimo wszystko mam nadzieję, że Nintendo rozwinie nieco swój program lojalnościowy.

.

24 komentarze

 1. Antari: Co tydzień masz o zdobycia około 100 monet. Co tydzień koło twojego mii pojawi się do kliknięcia platynowa moneta o wartości 30 punktów.
  Za cotygodniowe wejście do eshopa dostajesz 30. Wejście do Miiverse 30. Połączenie konta nintendo id z nintendo account jednorazowo daje ci 100. Połączenie fabooka/twittera/google plus z kontem nintendo daje po 10 monet jednorazowo.
  ustawienie maila na otrzymywanie promocyjnych materiałów daje 30 monet jednorazowo i pozniej 10 monet co miesiac (albo 3?) za dalsze utrzymanie promocyjnych maili.

  Do tego raz na jakiś czas są dodatkowe misje np podczas targow e3 gdzie trzeba wchodzić na strony nintendo i szukać ukrytych sekretów.

 2. Szaleństwo!
  A tak poważniej: tak, 120 pkt. platynowych ogólnie do zdobycia raz na tydzień.. a i tak nie ma na co wydawać (przynajmniej jeśli ktoś nie rozpoczyna kadencji z N. lub z programem lojalnościowym). Obecnie mam ponad 1000 platyny i ok. 40 złotych.. i nie ma na co wydać, żadnych interesujących mnie rabatów, pewnie przepadnie (stąd też mój bulwers na sb :p)..
  @GIPSI, mam te 3 motywy (tak, pokazuje to rozpacz programu: z braku laku brałem motywy za pkt. bo na co wydać), z przetestowania wynika, że dźwięki np. otwieranej klapki lub wchodzenia do apek pochodzą z danej serii gier, natomiast podkład występuje ten sam, czy to u Mariana, czy DK, czy Linka. Pewnie Samus ma tak samo (dopiero będę pobierał ale po obrazku wygląda na podobny motyw z 'serii MyNintendo’).

 3. @matii u mnie dokładnie ta sama sytuacja. Ponad 1k platyn i 40 golda. Widziałem jak wygląda my nintendo od znajomego z USA i tam sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej. Jest w czym wybierać. Do tego to MiiTomo 😀
  Tutaj biednie. Biorę te motywy, bo faktycznie nie ma co z coinami robić. Znajomy wykupił ostatnio Picrossa z Zeldą, bo i tak wiedział, że na nic innego tutaj nie wyda.
  Nie ukrywam, że miło by było, gdyby Nintendo zauważyło, chociaż trochę Polskę czy ogólnie Europę :/

Dodaj komentarz