Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Gamescomowe ciekawostki, czyli parę filmików z gameplayem

Targi gier w Kolonii trwają w najlepsze! W związku z nimi niedawno w internecie udostępniono mnóstwo filmików pokazujących najnowsze gry na konsole i komputery. Oczywiście, Nintendo też nie próżnuje – na Gamescomie można zagrać w niewydane jeszcze gry na Wii U i 3DS-a. Jednak nie ma tam tylko gier AAA – znalazło się też kilka pozycji od mniejszych studiów. Skupmy się na razie na nich – oto parę filmików pokazujących te mniejsze gry na konsole Nintendo, nagranych przez Youtubera o nazwie NintenDaan.

Zaczynamy od FAST Racing Neo! …chwila, ta gra już została wydana. Ale DLC do tego tytułu jeszcze nie. To właśnie specjalne, możliwe do dokupienia trasy gry Shin’enu były grywalne na stoisku Nintendo po raz pierwszy. Te natomiast trzymają poziom… a także szaloną prędkość charakterystyczną dla tego tytułu. Jeżeli nic się nie zmieniło, to będą one dostępne do zakupu już 30 sierpnia.


Dalej mamy Pirate Pop Plus! W pierwszej chwili myślałem, że to zwyczajny shovelware czy inna mniej dopracowana gierka, ale im dłużej oglądam, o co chodzi w tym tytule, tym bardziej mnie zaskakuje. Po pierwsze – gra jest utrzymana w monochromatycznym stylu, imitując gry z Game Boya. W dodatku grze towarzyszy muzyczka, która pewnie spokojnie odpaliłaby się na NES-ie. Natomiast najciekawsza część tej pozycji – rozgrywka – przypomina Bubble Trouble lub Buster Bros. Poza dodaniem kilku dodatkowych znajdziek i przeciwników, gra wyróżnia się też tym, że co jakiś czas dochodzi do zmian w grawitacji –  sufit może się nagle stać podłogą! Wygląda też na to, że dostępne będą dodatkowe przedmioty czy ulepszenia, które będzie można nabyć za walutę otrzymywaną podczas niszczenia kolejnych kulek. Gra będzie dostępna w eShopie Wii U i 3DS-a, dostępny będzie także crossbuy (czyli zakup gry na 3DS-a pozwoli na pobranie jej na Wii U i vice versa).


Swój debiut na Gamescomie zaliczyło ten Runbow Pocket, wersja New 3DS-owa jednej z najpopularniejszych gier indie na konsolach Nintendo. Wersja Pocket bardzo przypomina to, co dostaliśmy rok czy dwa lata temu na Wii U – gra nadal jest pełna kolorów, a aspekt platformówkowy jest dobrze zrealizowany. Na filmiku niestety nie widać, jak radzi sobie tytuł w trybie dla wielu osób, który był bardzo ważny w oryginalnym Runbow. Miejmy nadzieję, że ten powróci – i to w wielkim stylu.


Na Gamescomie zobaczyliśmy także najnowsze poziomy z LEGO Dimensions! Filmik przedstawia rozgrywkę z ostatniego dodatku, skupiającego się na świeżym jeszcze filmie Ghostbusters.


Na koniec podrzucę wam Monster Boya, o którym pisałem kilka dni temu – [KLIK] Nadal nie wiemy, czy/w jakiej formie/kiedy ten tytuł pojawi się na konsolach Nintendo, ale jest na to tak wysoka szansa, że warto obejrzeć kilkunastominutowe demo pokazującą tę grę.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Elanczewski

    19 sierpnia, 2016 at 10:43 am

    Z wonderboyowych gier (bo powstaje także inna, już ze słowem Wonderboy w tytule) lepiej wygląda ta: https://youtu.be/ibKf66tVoFw Monster Boy wypada przy niej słabo.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo 3DS

Starzy, ale jarzy!

Nintendo 3DS

3DS nie zamierza odchodzić do lamusa

eShop

[Aktualizacja#1] Europejski oddział Nintendo też potwierdził tę informację. As of late March 2023, it will no longer be possible to make purchases in #eShop...