Gdzie się podział Pikmin 4?

Pamiętacie wywiad z Shigeru Miyamoto, w którym twórca oznajmił, że nowy Pikmin jest już w produkcji i (co najciekawsze) blisko mu do finiszu? Po roku głuchej ciszy o los produkcji postanowiła dopytać redakcja serwisu Game Rant. Okazuje się, że Pikmin 4 nie znalazł się na liście priorytetów Nintendo, dlatego zespół Miyamoto musiał poświęcić się pracom nad innymi tytułami:

Tak, masz rację, pracujemy nad Pikminem 4. Kiedy jesteśmy w cyklu produkcyjnym musimy stworzyć listę priorytetów i ciężko było nam w jakiś sposób wcisnąć w nią Pikmina. Na szczęście w tej chwili widzimy go już na tej liście.

Wygląda więc na to, że prace nad nową odsłoną wyjątkowej strategii Nintendo wróciły na właściwe tory. Mając na uwadze wcześniejszą wypowiedź Miyamoto, wizja rychłej premiery gry wydaje się być wciąż realna.

Brak komentarzy

  1. Myślę, że to będzie jeden z tytułów startowych NX-a. Ale mam też nadzieję, że faktycznie nie mieli na niego czasu, bo pracowali nad czymś poważniejszym. Nie, żeby Pikminy nie były fajną grą, ale konsoli to one nie sprzedadzą, a Zelda, coś z Mario i Pokemonami tak.

  2. Na bank na NX przeniesli. Ten tytuł zresztą prosi sie o jak najwiekszą rozdzielczość i moc na pokazanie detali. Szkoda by było wydawać podobną grę na Wii U do i tak świetnie wyglądającej 3. Moim zdaniem celowo opóźnili premiere i w sumie ciesze sie jeśli odbije się to jeszcze ładniejszą grafiką

Dodaj komentarz