Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[gamemusic.pl] Wyśpiewaj sobie nagrodę!

Portal gamemusic.pl wraz z polskim dystrybutorem Nintendo organizują śpiewający konkurs w którym każdy może wziąć udział! Szczegóły znajdziecie poniżej. Zachęcamy do udziału!

Postanowiliśmy przygotować dla Was ostatni w tym roku konkurs z wyjątkową nagrodą do wygrania. Zdajemy sobie z tego sprawę, że wśród naszych czytelników jest wiele osób ceniących sobie markę Nintendo oraz powiązane z nią produkcje. Dlatego w związku z tegoroczną premierą gry Super Mario Maker na konsolę Nintendo Wii U, mamy dla Was konkurs.

Zadanie konkursowe jest niezwykle łatwe, ale wymaga od Was kreatywności muzycznej. Korzystając ze znanych Wam melodii ze świata Super Mario Bros, potrzebujemy podkładu muzycznego do zamieszczonego niżej filmu.. Technika nagrania siebie jest dowolna, ale pamiętajcie, że dopuszczamy tylko używanie strun głosowych (śpiew, gwizdy, mruczenie) oraz dłoni. Jak najbardziej do zabawy możecie zaprosić rodzeństwo, rodzinę oraz przyjaciół.

Z nadesłanych przez Was nagrań, najlepiej w formacie mp3 lub wav, wybierzemy jedną osobę, która wygra nie tylko zestaw gry Super Mario Maker na konsolę Nintendo Wii U, ale również figurkę Amiibo 8-Bit Super Mario. Na Wasze nagrania czekamy do czwartku (31.12.2015). Zgłoszenia podsyłajcie na nasze redakcyjne konto (redakcja@gamemusic.pl). Patronatem medialnym konkursu jest: Nintendo Polska, Blog Nintendo oraz mynintendo.pl.

gamemusic_nagrody

Nagrody w konkursie

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Najwyższa pora kolejny raz wspólnie wyłonić gry, które definiowały upływający rok. Dodatkowo mamy dla was konkurs z nagrodami!

Konkurs

[Aktualizacja] Jest rozstrzygnięcie

Nintendo 3DS

3 grudnia odbędzie się The Game Awards 2015, gdzie będą przyznawane laury grom w różnych kategoriach. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i przygotowaliśmy dla Was...

Nintendo 3DS

Prezentujemy Wam wyniki konkursu, który był organizowany z naszym nowym partnerem Mugli.pl. Prac zostało nadesłanych bardzo mało, ale wystarczająco, aby rozdać nagrody. Przynajmniej dzieła...