Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Zygarde w ostatecznej formie?!

Wyciekły pierwsze strony z  magazynu CoroCoro. Możemy na nich zobaczyć inne formy legendarnego Pokemona szóstej generacji – Zygarde.
Okazało się, że ten stworek dotychczas używał tylko 50% swojego potencjału i występował w postaci ogromnego węża. Jednak zmienia on swoją formę w zależności od ilości „mocy”. Przy 10% przyjmuje kształt podobny do psa, podobno zyskuje na tym jego szybkość. Natomiast przy 100% zmienia się w wielkiego golema, który nazywany jest Zygarde Perfect Forme.  Ta mała kuleczka, która jest obok formy w postaci psa, jest niczym innym jak pierwszą komórką Zygarde.

pokemoncorocoro

Zygarde Perfect Forme mierzy 4.5m, waży 610kg i ma być sporo silniejszy od Xerneasa i Yveltana. Mimo zmiany wyglądu i siły jego typ pozostaje taki sam, czyli Dragon/Ground. Na powyższym obrazku możemy również zobaczyć dość nietypowo wyglądającego Greninje. Czyżby tak miałąby wyglądać jego Mega ewolucja?
Wszystkie formy Zygrade będziemy mogli podziwiać w animowanej serii Pokemonów, ale Games Freak również mógłby wydać ulepszoną, aktualną wersję Pokemon X/Y w postaci Pokemon Z. Może już wkrótce o tym usłyszymy?

Źródło: Serebii.net

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. Kojin

  14 września, 2015 at 7:58 am

  yyy… ale o co kaman? 😉

 2. matii

  15 września, 2015 at 2:38 pm

  W sumie na serebii też coś napomknęli o 'nowej’ grze a skoro mowa o nowych formach Zygarde to najbardziej pasuje 'Zetka’. Tak czy siak daje to nadzieje na nowinki o jakiejś grze z głównej serii a nie co rusz nowinki o anime czy 'dungeonach’.. oby.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

 1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

 2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Można to było zrobić o wiele lepiej.

Nintendo Switch

PokéMOBA już wkrótce na twoim Switchu

Nintendo Switch

Dzisiaj otrzymaliśmy kilka ważnych informacji z Pokéświata!