Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Spotkania

Relacja, zdjęcia i wideo z XI spotkania Górnośląskich SP: „Granie na wielkim ekranie”

Górnośląskie StreetPassy hucznie weszły w nowy 2015 rok!

Pomimo trwających sesji studenckich, frekwencja podczas XI spotkania grupy, bardzo dopisała. Chwilę czasu zajęło zanim osoby, które stały z konsolami, znalazły miejsca siedzące.

Gdy sprawy organizacyjne (rozplątywanie kabli od GameCuba) dobiegły końca, na rzutniku ekranowym pojawiła się pierwsza z trzech zapowiadanych gier: Super Smash Bros 4. Wolne rozgrywki na zasadach ustalonych wśród ośmiu zawodników, oglądane były przez widownie z ciekawością i emocjami. Widok walk na wielkim ekranie w Smash – bezcenne.

Następna gra, która wylądowała w czytniku konsoli (dzielnie pilnowanej przez Haku), to Mario Kart 8. Zwariowane wyścigi Mario jak zawsze przyciągały wielu chętnych. Każdy uczestnik skrupulatnie dobierał swoją postać oraz pojazd, po czym rozpoczynały się wyścigi. Karkołomne zakręty, użycie przedmiotów, sztuczki na trasach, gracze w pełnym skupieniu. Jedynym bólem był fakt, że Mario Kart 8 pozwala grać tylko do czterech graczy na raz.

Niestety z braku miejsca, gra Just Dance została odwołana. Obiecuje wszystkim, którzy wyczekiwali na grę (a było sporo osób), że podczas I urodzin naszej grupy, Just Dance będzie królował na rzutniku ekranowym.

Wewnętrzne spotkania fanów Pokemon – „Pokesfera” oraz anime/mangi/Japonii – „Animeet”, cieszyły się zainteresowaniem i przyciągnęły nowe osoby. Niektórzy choć chcieli, nie dotarli, ale pamiętajcie – kąciki fanów są w każdym miesiącu, na każdym spotkaniu grupy. Nic straconego.

Quizy związany z Anime, wymiany zdań na temat przyniesionych mang, to wszystko towarzyszyło „Animeet”.
Dowiedziałem się od uczestników dalszych zabaw podczas XI spotkania, „Pokesfera” trwała najdłużej. Zacięte turnieje o tytuł najlepszej drużyny oraz nagrodę w postaci Pokemona, trwały w najlepsze.

Wszystkim uczestnikom dziękuje za przybycie i pomoc przy organizacji, pożyczone sprzęty do gry i same gry – wyróżnienie – Zigrin, Pablo oraz Haku. Serce rośnie, gdy widzi się jak wiele osób przychodzi na spotkania i dobrze się bawi, a jeszcze bardziej, gdy widzi się nowe twarze. Wasza obecność to paliwo dla mnie. Jestem świadom, że nie raz to powtarzam do znudzenia, ale taka jest prawda, nakręcacie mnie do działania.

Górnośląskie SP, hucznie weszły w ten nowy rok, więc kolejne miesiące mogą być tylko jeszcze lepsze! Przed nami luty i marzec, gdzie świętować będziemy „I urodziny Górnośląskich StreetPassów”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo 3DS

Do wygrania nagrody! A także przeniesiony z zeszłego miesiąca Halloweenowy Turniej Pokemon. Już 19 listopada, o godzinie 16:00 rozpocznie się XXXVI spotkanie Górnośląskich StreetPassów....

Spotkania

22 października, 16:00, katowicka "Cybermachina"

Spotkania

Za nami impreza urodzinowa. Na 3 rocznicę powstania Górnośląskich StreetPassów przybyło liczne grono gości. Dziękuje wszystkim, którzy świętowali razem z nami. Impreza była bardzo...

Spotkania

Szykujcie się na coś ekstra podczas 3 urodzin Górnośląskich StreetPassów. „Mega loteria”! Każdy ma szanse wylosować gadżety Nintendo i nie tylko, które ufundował sklep...