Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Spotkania

VIII spotkanie Górnośląskich SP oraz turniej Smash (nowości!), [EDIT] Pokesfera i Animeet – to na Was czeka!

Już w te sobotę odbędzie się ósme spotkanie Górnośląskich StreetPassów. Podczas wydarzenia obędzie się ” I Górnośląski Turniej w Super Smash Bros na 3DS„, wpadło kilka nowości – między innymi: umożliwienie gry dla osób bez własnej wersji Smash. Także nowości podczas spotkań – Pokesfera oraz Animeet.

Wszystkie informacje i zasady odnośnie turnieju w Smash, można przeczytać w zamieszczonych poniżej linkach. Natomiast nowością w puli nagród są 8GB pendrive, z dwustronnym obrazkiem: motyw Smash oraz logo grupy. Dołączane do nagród dla pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, zdjęcie poniżej. Natomiast gracze, którzy nie posiadają swojej kopii gry, mogą wziąć udział w grze! Wymagane jest posiadanie konsoli 3DS/2DS. Kopie turniejowe gry udostępnił sklep Games4You. Podczas imprezy na gości czekać będzie poczęstunek.

Pendrive

Nowością podczas comiesięcznych spotkań będzie: Animeet oraz Pokesfera. Pierwszy blok poświęcony będzie dla fanów anime/mang/Japonii i poprowadzi go Martyna „Vermi”, stała bywalczyni zlotów. Natomiast Pokesfera, to kącik dla fanów Pokemon, a w nim:

„Pierwszy blok tematyczny „Pokesfera Górnośląskich StreetPassów”. Już 25 października, od godziny 16:00 w Katowickiej „Cybermachinie”, będzie można brać udział w spotkaniu Pokefanów, połączonych ze zlotem StreetPassowym, więc zielonych światełek również nie zabraknie. W Pokesferze czekać będą: wspólna gry, wymiany, rozmowy oraz pierwszy turniej z możliwością zdobycia odznaki. Na turnieju dostępne są tylko Pokemony typu Ghost, z okazji Hallowen, powyżej 50 poziomu (niedozwolone legendarne typy). Po więcej informacji aktualizowanych na bieżąco, zapraszam pod wskazany wyżej link oraz na spotkanie.
„Pokesfera Górnośląskich StreetPassów”, odbywać się będzie co miesiąc, równolegle ze spotkaniami „Górnośląskich StreetPassów”. Blok prowadzony będzie przez bywalca zlotów, Marcina, fana i miłośnika Pokemon.”

Oraz informacje od Marcina „Grein”

„Serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie bloku tematycznego Górnośląskich Streetpassów o nazwie Pokesfera! Omówimy na nim sprawy organizacyjne tj. czego byście chcieli doświadczyć na takim spotkaniu, co jesteśmy w stanie zorganizować, jak mają wyglądać odznaki spotkaniowe itp. Tematem przewodnim oczywiście będą pokemony duchy. Pogadamy, powymieniamy się, pogramy… będzie fajnie;) Jako że jest to spotkanie organizacyjne rozegramy turniej w luźnej atmosferze przy pomocy Pokemonów typu Ghost(duch).

Oto krótkie zasady:

– Gramy w wersję Pokemon X lub Pokemon Y
– Każdy uczestnik ma do dyspozycji 6 pokemonów powyżej 50 poziomu o typie ghost. Może to być primary, secondary… wszystko jedno. Byle tylko był to duch:)
– Zabrania się używania pokemonów legendarnych i/lub pokemonów zdobytych w nielegalny sposób(ograniczymy to po prostu do pokemonów które mają znaczek niebieskiego pięciokąta), jak również nieposiadających typu ghost.
– Gramy w formacie 2 na 2 przy użyciu całej 6 pokemonowej drużyny(chyba że przeciwnicy ustalą między sobą inne zasady)
– Nagrodami w turnieju będą Pokemony duchy które uda nam się zebrać od uczestników(oczywiście dobrowolnie i broń Boże oferowanie Pokemona do puli nagród nie jest wymogiem uczestnictwa!). Pierwsze miejsce będzie mogło sobie wybrać jednego z puli, drugie miejsce kolejnego, trzecie kolejnego… a resztę prawopodobnie rozdamy uczestnikom drogą losowania(z wyłączeniem podium;) – oni mają szansę wybrać najlepsze!)
– Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad turnieju będziemy rozstrzygać podczas trwania turnieju(lub jeśli ktoś ma jakieś pytania, niech napisze pod postem)

Kolejną atrakcją jaka na nas czeka podczas październikowego spotkania jest możliwość zdobycia Shiny Gengara który genialnie wpisuje się w nasz temat przewodni:) Sam jestem zaskoczony i mam nadzieję że kodów starczy dla wszystkich!

Zadecydujemy również wspólnie jaki będzie motyw przewodni przyszłego spotkania.

Jeśli chodzi o odznaki to mamy wykonany projekt Odznaki Cienia! Będziecie mogli sobie go obejrzeć i zamówić. Nie chcemy zamawiać nadstanów, bo niepotrzebnie będą się kurzyć i nie wiemy ile będzie na nie chętnych. Będą do odbioru po prostu na kolejnym spotkaniu. Na tym omówimy sprawy z nimi związane takie jak wielkość, kolorystyka itp. Prawdopodobnie będą kosztowały 1zł(bo tyle sobie za 1szt życzą sprzedawcy). Chyba że macie jakieś sugestie, propozycje itp. Jesteśmy otwarci na Wasze prośby:)

Przyjdźcie i bawcie się dobrze!”

Również jest szansa na zdobycie kodu na Shiny Gengara! Wystarczy obecność podczas imprezy.

Gengar

Gengar

Co jeszcze się wydarzy? Wpadnij do Cybermachiny już 25 października, o godzinie 16:00, a wszystkiego się dowiesz. Weź udział w turnieju Smash i walcz o nagrody. Animeet oraz Pokesfera czekają na fanów. Imprezuj razem z nami. Więcej informacji pod linkami:

Wydarzenie na Facebooku – szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/1540567152841102/?fref=ts

StreetPass Górny Śląsk: http://gornoslaskiesp.blogspot.com/

Fanpage: https://www.facebook.com/gornoslaskiesp

Wpisz się do grupy: https://www.facebook.com/groups/383387228471544/

Cybermachina
Katowice
Damrota 6, plac przy kościele Mariackim

Zapraszamy!

StreetPass Górny Śląsk
Cybermachina
ConQuest Entertainment

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Mary

    22 października, 2014 at 8:05 pm

    Pokesfero, nadchodzę! xD

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Jeśli w żyłach zamiast krwi płynie wam benzyna, a od zapachu fiołków, wolicie swąd palonej gumy, to szykujcie się na wyścig!

Po godzinach

Mario, Wario, Metroid i turnieje!

Spotkania

22 października, 16:00, katowicka "Cybermachina"