Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Relacja z Górnośląskich StreetPassów.

Za nami pierwsze Górnośląskie spotkanie StreetPassowe! Dziękuje wszystkim za obecność. Frekwencja pierwszego zlotu pozytywnie zaskoczyła, grupa liczyła osiemnaście osób, co jest chyba dotychczas najlepszym wynikiem podczas pierwszego zlotu takich grup. Niech będzie nas coraz więcej, a tymczasem zapraszam do przeczytania relacji z wydarzenia.

 

Po dotarciu do Galerii Katowickiej i odnalezieniu Starbucks Coffee, przyszła pora na spotkanie z pierwszymi osobami. Usiedliśmy przy „okrągłym stole”, zaczęliśmy rozmowy, zaopatrzyliśmy się w pamiątkowe przypinki zaprojektowane przez Haku, odpaliliśmy 3DSy i rozpoczęło się polowanie na zielone światełko. Z każdą minutą przybywały kolejne osoby i miejsca wokół stołu zapełniały się jak nasze MiiPlazy. Podczas gdy wszyscy przeglądali swoje puzzle, ktoś zauważył ciekawego Mii o nazwie „Japoneczka”.  Niestety nie udało nam się dowiedzieć kto jeszcze był w lokalu z 3DSem, ale z tego miejsca serdecznie pozdrawiam tajemniczą Japoneczkę i zapraszam na kolejne spotkanie!

Przyszła kolej na wspólne gry. Chyba najbardziej popularnymi podczas takich spotkań, jest zawsze Mario Kart i tu również tak było. Gdy gra po długim wyczekiwaniu odpaliła trasy, ośmioosobowa ekipa walczyła między sobą o miejsce na podium. Były również owocne polowania na bestie w Monster Hunter 3 Ultimate. Pojawiły się również Pokemony, Dead Or Alive, Tekken i inne tytuły.

 

Na spotkaniu pojawiła się ekipa my3DS.pl wraz z Rolnikiem. Podczas rozmowy, nawiązaliśmy współpracę i tak wkraczamy na ścieżki wspólnego szerzenia wiedzy o Nintendo w naszym kraju i rozwijaniu spotkań Górnośląskich.
Ekipa youtuberów M3DC również gościła na zlocie. Chmurka i Moczan uzbrojeni w kamerę, uwieczniali wydarzenia.

Pierwsze spotkanie było bardzo udane. Frekwencja zaskoczyła, ekipa się zgrała, listy znajomych w 3DS powiększyły się podczas pożegnalnych wymian. Niestety zawiódł lokal, za co przepraszam wszystkich. Następnym razem na pewno zmienimy miejsce.
Dziękuje wszystkim raz jeszcze za przybycie i zapraszam na kolejne spotkanie, może uda nam się przebić liczbę dwudziestu osób. Do zobaczenia następnym razem!

Autor: Szpadel

 

Bonus:


.

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Ink

    17 marca, 2014 at 4:56 pm

    Widzę, że miło było:) Można by opisać zdjęcie zbiorowe kto jest kim;)

  2. Yellow

    17 marca, 2014 at 6:00 pm

    Co do opisu to zgadzam się z Inkiem 🙂
    Szkoda że mnie nie było. Może w wakacje się uda 🙂
    Co do serwisu to byłem pewny że „Ojcem Założycielem” jest Skizo :]

  3. TS

    17 marca, 2014 at 6:27 pm

    Też jestem za 'who-is-who’, choć to pewnie narusza 150 praw do ochrony informacji osobistej.
    No chyba że impreza była taka że nikt nie pamięta who-was-who

  4. mkbest

    17 marca, 2014 at 8:04 pm

    Który to Rolnik? 😀

  5. rici747

    17 marca, 2014 at 8:25 pm

    Kiedy następny? Bo teraz nie miałem czasu ale przy następnym postaram się dojechać z Krakowa 🙂

  6. Szpadel

    17 marca, 2014 at 8:45 pm

    Następne za miesiąc, dokładna data i pozostałe informacje zostaną napisane 🙂

  7. rolnik

    17 marca, 2014 at 9:22 pm

    @ Yellow
    Tak stronka jest od Skizo. Poprawione!

    Na zdjęciu grupowym od lewej:
    (???),Haku, Wieszczu, Anty, DraculaPL, Mareczek, Fatuś, Szpadel(poniżej),przemub, Moczan, Chmurka, Wojtes, Farmer, ssedgee.

    W filmiku pojawia się jeszcze Kaz(Gipsi), który nie załapał się na zdjęcie grupowe. Niestety osób bez 3DSa nie kojarzę, za co przepraszam! 😉

  8. przemub

    17 marca, 2014 at 9:40 pm

    @rolnik

    Nie przepraszaj, zastąp za to ostatnie pytajniki mną, jak możesz 😉

  9. Anty

    17 marca, 2014 at 9:57 pm

    Było super tyle zielonych lampek dawno nie widziałem 🙂 Pozdrawiam

  10. Kaz

    17 marca, 2014 at 10:51 pm

    No grubo że się tyle osób pojawiło. Szkoda że musiałem szybko uciekać ale byłem 'incognito’. Do której siedzieliście?

    Aha i co było nie tak ze starbucksem? Czemu w tekście pisze że zawiódł lokal? Wyj*bali was na koniec z klubu bo za dużo okrzyków było podczas walki w mario karta? ;]

  11. Mad_Scientist

    17 marca, 2014 at 11:43 pm

    Kolega (z opisu Rolnika przypuszczam) Wieszczu, za koszulkę i pokedex kocham (full homo) 😀

  12. DraculaPL

    17 marca, 2014 at 11:17 pm

    😀 Lokal był w porządku, chodzi tylko o małą ilość miejsca 🙂 dla naszej Grupy, kto mógł się spodziewać takiej frekwencji 😀

  13. nvd96

    18 marca, 2014 at 1:33 pm

    Rolnik w pozie „cykaj to zdjęcie jak najszybciej i spieeee” 😀
    Gratulacje sukcesu spotkania i życzę kolejnych coraz bardziej owocnych 🙂

  14. Raddo

    18 marca, 2014 at 5:07 pm

    Super sprawa, może jakieś spotkanie w Małopolsce( Kraków ? )

  15. Vejit

    18 marca, 2014 at 7:58 pm

    Niestety, w tą sobotę wypadły urodziny znajomej, więc w oczekiwaniu na busa przynajmniej podskoczyłem pod starbucksa, by zapaliło się zielone światełko. 10 streetpassow to całkiem sporo, za co wielkie dzięki, zwłaszcza że w końcu mogłem skończyć niektóre plansze w mii plaza, głównie z Samus z czego się bardzo ciesze, bo od wielu miesięcy brakowało mi jednego puzzla. Mam nadzieję że następnym razem nic mi nie stanie na drodze.

    Z ciekawości, jakie wymogi dla lokalu ?? Bo jeśli wystarczy miejsce które pomieści wszystkich, gdzie można siedzieć wiele godzin nie musząc niczego kupować, plus można sobie bez problemu zrobić kawę czy herbatę, to być może mógłbym takie załatwić.

    Dodatkowo sprawa do Haku, jeśli planujesz kolejne edycje przypinek, ja nadal jestem chętny do zaprojektowania zupełnie oryginalnej. Tutaj przykładowy art na szybko
    https://lh4.googleusercontent.com/-Nu95f9Sgbpo/UyiGpCjglcI/AAAAAAAAAZw/J3R1Gv6pwPY/w800-h820-no/Bez+nazwy-5+kopia.jpg
    Tak, Mario ma kask górniczy, co by było wiadome na jakich spotkaniach ten badge był dostępny.

  16. bejton

    14 kwietnia, 2014 at 8:45 am

    A ja tam z nimi byłem, może nie piłem, ale Kaza z ubikacji wynosiłem. Dosłownie 😀