Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[Plotka] Ni No Kuni na 3DS?

Czy jest szansa, aby gra stworzona przez kolaborację Level-5 i studia Ghibli pojawiła się na 3DS i to w Europie? Jak donosi Pocket Gamer jest! Zachodni wydawca tej gry na stacjonarkę Sony, Namco Bandai rozważy taką opcję, jeżeli będzie wystarczające zainteresowanie. Jeszcze nie wiadomo która wersja gry miałaby się doczekać portu, The Jet-Black Mage z DSa, czy znana posiadaczom PS3 – Wrath of the White Witch.

Ogólnie jest na co czekać i warto trzymać kciuki, żeby ta pozycja pojawiła się na kieszonkę Nintendo. Sama gra jest ciekawym role-plejem z grafiką przypominającą anime (dla innych „chińskie bajki” albo swojskie kreskówki). I to nie jest przypadek, że  grafika tak wygląda. W tym tytule maczał palce sam Hayao Miyazaki, czyli reżyser takich przebojów jak Spirited Away: W krainie bogów czy Ruchomy zamek Hauru.

Pierwotnie planowano wydanie części na DSa na zachodzie. Do każdej kopii gry była dołączana opasła księga czarów (350 stron!). Zawarte w niej były wzory czarów, które się używało w grze oraz wzbogacała uniwersum gry o dodatkowe informacje. Więc tłumaczenie jej byłoby nie lada wyzwaniem i w dodatku bardzo czasochłonnym zajęciem. I to była jedna z głównych przyczyn braku lokalizacji tej pozycji na zachód.

Wierzycie, że plotka stanie się prawdą? Osobiście strasznie liczę na to! 🙂

 Trailer wersji na DS:

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Można pomarzyć :)

Nintendo Switch

Jeśli to wszystko się potwierdzi, to Nintendo musi jeszcze wydać DLC do dni tygodnia, aby było ich z 10

Nintendo Switch

Czy pełne nadziei sny fanów, wkrótce się ziszczą?

Nintendo Switch

Zwykły port, a może coś innego?