Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[UP]Nie ma wiosny, Kawashima nie przyjedzie do Europy ?

Dwunastego kwietnia miała się odbyć premiera nowego tytułu z doktorem Kawashima. Słowo klucz jest tutaj „miała”. Data wydania w Europie z nieznanych przyczyn, została przeniesiona na inny termin. Prawdopodobnie na wrzesień, bo wtedy brytyjskaj  sieć sklepów GAME ma rozpocząć sprzedaży. Na oficjalnej stronie tytuł otrzymał TBD w polu wydania. Więc może to nie jest plotka, tylko gorzka rzeczywistość. Dziwi taka sytuacja skoro pozycja dawno miała swoją premierę w Japonii, a parę tygodni wstecz pojawiła się w USA. Marka ta nie może narzekać także na brak zainteresowania na Starym Kontynencie, skoro pierwsza część najlepiej sprzedała się u nas i osiągnęła wynik ponad 9 milionów.

 

Niestety Nintendo potwierdziło przesunięcie premiery. Poniżej znajdziecie treść oficjalnego komunikatu:

Nintendo has made the decision to push back the launch date of Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can You Stay Focused? for Nintendo 3DS to optimise the best possible launch timing of this title within the European market. We apologise for any inconvenience this may cause and we hope to announce a new launch date soon.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. mkbest

    8 kwietnia, 2013 at 6:35 pm

    Może mają problemy z polskim tłumaczeniem? 😀
    Oh, wait…

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też