Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[UP]Nie ma wiosny, Kawashima nie przyjedzie do Europy ?

Dwunastego kwietnia miała się odbyć premiera nowego tytułu z doktorem Kawashima. Słowo klucz jest tutaj „miała”. Data wydania w Europie z nieznanych przyczyn, została przeniesiona na inny termin. Prawdopodobnie na wrzesień, bo wtedy brytyjskaj  sieć sklepów GAME ma rozpocząć sprzedaży. Na oficjalnej stronie tytuł otrzymał TBD w polu wydania. Więc może to nie jest plotka, tylko gorzka rzeczywistość. Dziwi taka sytuacja skoro pozycja dawno miała swoją premierę w Japonii, a parę tygodni wstecz pojawiła się w USA. Marka ta nie może narzekać także na brak zainteresowania na Starym Kontynencie, skoro pierwsza część najlepiej sprzedała się u nas i osiągnęła wynik ponad 9 milionów.

 

Niestety Nintendo potwierdziło przesunięcie premiery. Poniżej znajdziecie treść oficjalnego komunikatu:

Nintendo has made the decision to push back the launch date of Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can You Stay Focused? for Nintendo 3DS to optimise the best possible launch timing of this title within the European market. We apologise for any inconvenience this may cause and we hope to announce a new launch date soon.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. mkbest

    8 kwietnia, 2013 at 6:35 pm

    Może mają problemy z polskim tłumaczeniem? 😀
    Oh, wait…

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Nintendo zapowiedziało całkiem sporo „nowości” oraz od razu wrzuciło kilka gier do eShopu. Radujcie się detektywi!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Happinet Game Fes! 2023 Spring Campaign

Data: 25 marca, 2023
Godzina: 3:00 am
Showcase
Event_Happinet-Game-Fes_03-25-23

Bezpłatne wydarzenie w Tokyo, podczas którego wystawcy będą prezentować swoje gry. Odwiedzający zobaczą ponad 30 grywalnych tytułów od niezależnych twórców gier, w tym „Kącik dla dzieci” dla dzieci i rodzin. Planowane są również wydarzenia sceniczne z prezentacją gier i gośćmi specjalnymi, które będą transmitowane na żywo w YouTube i Niconico. Gry które będą obecne na […]

MLB The Show 23

Data: 28 marca, 2023
All-day event
Premiera

MLB The Show 23 przybliża Cię bardziej niż kiedykolwiek do spełnienia marzeń o baseballu na diamentie. Wstrząśnij grą i zdominuj show swoimi ulubionymi graczami, ulubionymi rywalizacjami i wszystkimi ulubionymi momentami MLB. Rywalizacja jest stylem domyślnym we wszystkich grach bezpośrednich online i we wszystkich trybach Dynastii Diamentowej. Dostęp do konkurencyjnego stylu rozgrywki można również uzyskać, odwiedzając […]

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

Zobacz też