Dziś rano w japońskim programie Pokemon Smash zaprezentowano nowego Pokémona, który wyglądem przypomina legendarnego Mewtwo. Na razie nie udostępniono nic więcej poza jego wyglądem. Na oficjalnej stronie Pokémonów napisano, że jest on „nowo odkrytym Pokémonem”, a więc plotki głoszące, że jest to inna forma Mewtwo, wydają się być teraz mniej prawdopodobne. O ile w ogóle kiedykolwiek były, gdyż Mewtwo jest genetycznie zmodyfikowanym Mew przez naukowców z Kanto. Możliwe, że przez te kilkanaście lat od powstania Mewtwo posunęli się w swoich badaniach i postanowili stworzyć kolejną wersję mistycznego Mew. To wszystko okaże się zapewne w lipcu tego roku, kiedy na ekrany japońskich kin wejdzie nowy pełnometrażowy film pt. „Extreme Speed Genesect: Mewtwo’s Awakening„.
Film przedstawiający nowego Pokemona:

No i to by bylo na tyle z „wielkimi newsami” o X i Y ;/ zawiodlem sie
To prawda, pokazali naprawdę mało. 🙁 Ale nowy Mew wygląda świetnie i wróżę tej generacji świetlaną przyszłość. 😀
Mi sie srednio podoba ;/
Mi to wyglada na zeńską wersje mewtwo. Nawet cycki ma. W ogole sie nie jaram.
Newtwo
Widać, że kończą się pomysły.
Widać, że ludziom kończą się pomysły na oryginalne komentarze. 😛 Mam wrażenie, że połowa grających w Pokémony jest Pokénazistami i toleruje tylko pierwszą, ewentualnie drugą generację. Pierwsza seria też ma pełno głupich pomysłów (Voltorb, Exeggcute).
VOLTORB I EXEGGCUTE SA SUPER!
voltorb i exeggcute nie sa wcale super. mewthree jest ekstra i fajnie im wyszedl. szykuja sie dobre poki na 3ds
@tiruti: Może to mewthree, ale (pomysł wziąłem z komentarza pod filmikiem na TwojejTubie :D) może to naturalna ewolucja Mew, a Mewtwo jest czymś pomiędzy Mew a „Mewthree”, czyli takim nieudanym eksperymentem?
Albo naukowcy spróbowali zrobić kolejną, lepszą kopię Mew bazowaną na Mewtwo. Boy, so many ideas.
Albo nowy Mew to żeńska odmiana Mewtwo – w końcu gry będą się nazywały X i Y. 😉
ile ludzi tyle teorii : D przekonamy sie w pazdzierniku : )
Pomysł całkiem niezły ale sama koncepcja troche przypomina Dragon Balla… Its over 9000! Wtem Mewtwo włączył super-mode i oto jego nowa forma… lol 😀
@mkbest: Wtedy by musieli zrobić żeńskie formy każdemu legendarnemu pokemonowi aby taki typowy Ho-Oh miał drugą połówkę 😀