[Rozkład jazdy] Kwiecień

W końcu doczekaliśmy się świąt w zimowej scenerii.  Wypatrujcie pierwszej gwiazdki, a później spieszcie pod choinkę , zobaczyć czy macie pod nią jedną z premierowych gier tego miesiąca.  Ohh….  wait ! Święta Bożego Narodzenia już chyba były 😉

 

Nie tylko ciało, ale także umysł powinien być doskonalony. A ta pozycja rozrusza wasze szare komórki z zimowego letargu i podniesie Wasze IQ do poziomu pewnej blondwłosej celebrytki, która należy do MENSA 😉  Pierwsza część tego tytułu rozpoczęła na DS nową serię gier, określanych jako Touch! Generations,  zostało sprzedanych prawie 20 mln pudełek tej gry. Obok profesora Laytona, choć ma niższy tytuł , jest jednym z popularniejszych naukowców na kieszonki Nintendo.  I powraca w diabelnie dobrej formie ! O to przed Wami – Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can You Stay Focused ?

 

 

Kolejny tytuł jest prawdopodobnie jednym z kandydatów do gry roku. Gra która może pochwalić się średnią 92% na Gamerankings, co czyni ją najlepiej ocenianą na 3DS w tym roku. Tytuł który został tak podsumowany przez amerykańskie media:

Fire Emblem Awakening is the most fluid and stunning strategy RPG experience available on a portable, and features the best storytelling and production value of any 3DS game to date.

IGN 9.6

It’s a brilliant design that will pay dividends for Nintendo in the long run, as it will convert plenty of new fans. If you’ve been itching to get into a Fire Emblem game, this is a great place to start. If you’ve been playing them all along, you’ll feel right at home.

Destructoid 9/10

Obok Fire Emblem Awakening nie można przejść obojętnie, a już za niedługo premiera. Czekamy do 19 kwietnia!

 

Pod koniec miesiąca otrzymamy wreszcie swoje GTA ! Tylko nie od Rockstars, a od klockowych specjalistów z TT Fusion. Wersja na Wii U została bardzo dobrze przyjęta, więc oczekujemy że młodszy brat również dotrzyma kroku. Jeżeli szukacie kanciatych wrażeń to Lego City Undercover: The Chase Begins jest pozycją dla Was.

 

 

O premierach oraz Waszych planach zakupowych na ten miesiąc,  możecie porozmawiać na forum w tym temacie [klik].

Lista premier na bieżący miesiąc:

 

12 kwietnia

Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can You Stay Focused ?

19 kwietnia

Fire Emblem: Awakening

27 kwietnia

LEGO City Undercover: The Chase Begins

Brak komentarzy

Dodaj komentarz