[GłosLudu#1] Gra roku użytkowników My3DS.pl

Ruszamy z serią newsów dotyczących społeczności użytkowników My3DS.PL  ! Będziemy opisywać najważniejsze wydarzenia, które mają miejsce na naszym forum. Ma to na celu wzmożyć aktywność zarówno starych, jak i nowych użytkowników.

 

Zorganizowana przez Inka ankieta zawierała 8 pozycji (lista poniżej), w sumie zebrała 42 głosy.

Lista:

Kid Icarus: Uprising

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance

Metal Gear Solid Snake Eater 3D

New Super Mario Bros 2

Professor Layton and the Miracle Mask

Resident Evil: Revelations

Rhythm Thief & the Emperor’s Treasure

Theatrhyrhm: Final Fantasy

inną

 

Oczekiwany od dawna, ponad 10 lat minęło od poprzedniej odsłony wydanej na klasycznego GameBoya. Powrócił do życia w dzięki nieistniejącemu już studiu Project Sora. Gra która została bardzo wysoko oceniona przez branżę i jest jedną z lepszych pozycji na 3DSa. Tak to on ! Waleczny cherubin, który jest zawsze gotowy pomóc swojej pani Palutenie. W głosowaniu zebrał aż 6 głosów. O to przed Państwem na najniższym stopniu podium, znalazł się Kid Icarus: Uprising !

 

 Ja zagłosowałem na Icarusa. Bardzo świeża gra, gdyby nie trochę uciążliwe sterowanie, mogłaby być najlepszą grą na 3DSa.

Ink

Na drugim miejscu zrobiło się dosyć tłoczno. Dwie pozycje szły łeb w łeb i tak już pozostało do końca. Zebrały 7 głosów w ankiecie. Pierwsza pozycja jest oczkiem w głowie Big N. Tytuł którego forma nie zmieniła się od pierwszej części, mimo to nadal wciąga jak bagno. Gra instytucja. Tak to oni, słynni włoscy hydraulicy oraz ich ostatnia przygoda – New Super Mario Bros 2. Ex aequo druga pozycję, zajęła gra która łączy ze sobą dwa różne, ale magiczne światy. Jeden który dzięki palecie barwnych postaci oraz morałom nas pouczał, drugi który nas wzruszał i pozwolił patrzeć na świat z innej perspektywy. Spełnienie marzeń większości nerdów, o to  Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance !

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance . Dla mnie jest to jedna z lepszych gierek jak wyszła na 3ds […]

baczu18

Pierwsza pozycja przypadła absolutnemu killerowi. W ankiecie zmiażdżył rywali zbierając 16 głosów. Dla większości ten tytuł uznawany jest jako prawowity następca kultowej „czwórki”. Gra która wyciska siódme poty z kieszonki Nintendo i ustawia wysoką poprzeczkę audio-wizualną, do której nikomu jeszcze nie udało się. Dzięki tej pozycji wraca wiara w gatunek survival-horroru. O to the one and only , zwycięzca naszego plebiscytu – Resident Evil: Revelations !

Resident Evil: Revelations

Dlaczego ?
-klimat (czasami nawet czuć starego residenta )
-historia
-grafika (flagowy tytuł pod tym względem 🙂 przypomina trochę RE5 z PC)
-gameplay
-multi jak dla mnie (świetna sprawa==>fun,upgrade broni [zbieranie coraz to lepszych itp],brak lagow podczas gry )
-długość gry (po skończeniu fabuły jest jeszcze co robić)

Dawid.G

Dla mnie RE: Revelations zdecydowanie, świetna fabuła jak i grafika, jest to wreszcie powrót do korzeni serii i taki re: revelations potrafi wreszcie przestraszyć(mayday mayday !!) Dla mnie gra prawie idealna, na to czekałem i się nie zawiodłem.

Ryukendn

Resident – klimat (połączenie nowych residentów ze starymi), grafika wyciskająca z 3DSa wszystko, świetny dzwięk, ciekawa historia, długi tryb dla singla, online multiplayer, gra któa starcza na wiele długich godzin. W moim przypadku to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy na jakąkolwiek grę.

Gipsi

Wyniki pozostałych tytułów można zobaczyć tutaj.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz