Magiczny Zamek Disneya

Sukces najnowszej odsłony Animal Crossing sprawił, że wysypało się nam ostatnio zapowiedzi gier symulacyjnych – najpierw „Fantasy Life” od Level-5 oraz Hometown Story (poprzednio Project Happiness) od Yasuhiro Wady, a teraz dołącza do nich Disney Magic Castle: My Happy Life!

Disney Magic Castle: My Happy Life jest dzieckiem powstającym z kolaboracji Namco Bandai z Disney Japan i na razie jest tytułem ekskluzywnym na Japonię. Gra przypominać będzie Animal Crossing osadzone w świecie Disneya – gracz będzie sterował swoją postacią Mii i będzie mógł wchodzić w interakcję z ponad 80 postaciami Disneya (m.in. Myszki Miki i Minnie, Kaczor Donald, Kubuś Puchatek), a w samej grze będzie ponad 1.000 przedmiotów do zebrania. Oprócz typowego zbieractwa, łowienia ryb lub innych czynności typowych dla gry symulacyjnej nasze Mii będzie mogło również wyruszyć do walki z potworami. Dana będzie nam także opcja stylizacji naszego avatara oraz umeblowania kafeterii.

http://www.youtube.com/watch?v=SKKsiCXHraA&feature=player_embedded

Jakby tego było mało, wraz z grą zostanie wypuszczony nowy, limitowany 3DS LL w typowo Disney’owskim stylu wraz z pre-instalowaną grą.

Japońscy użytkownicy będą mogli zatopić się w świecie Disneya już 11 lipca tego roku, reszcie świata zostaje tylko czekać.
A Wy, chcielibyście aby gra wraz z nową limitką wyszła u nas?

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz