Rozkład jazdy – Marzec

Rozpoczęła się growa ofensywa wiosenna. A to dopiero początek ! W tym miesiącu mamy, aż trzy tytuły kandydujące do miana „must-have’ów„.  Świnki pękają  za  ..3…2……..1  ( krach !).

Na pierwszy ogień idą przygody Trevora Belmonta przygotowane przez Mercury Steam. W końcu przekonamy się
czy twórcy obrali dobry tor dla tej świetnej serii. I czy wprowadzone zmiany przez nich okażą się powiewem świeżości, czy tylko malutkim zefirkiem. Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate czekamy !

Macie już plecaki przygotowane na wyprawę ? No wiecie potiony, whetstone i dobrze wypieczone steki. Oczywiście nie zapomnijcie też o orężu bojowym. A na co ? Jak to nie wiecie ? Sezon na łowy potworów się rozpoczął ! Monster Hunter 3 Ultimate w końcu trafia do zachodnich graczy. Gra jest dopakowaną wersją z Wii. W stosunku do pierwowzoru, zawiera nowe bronie, potwory oraz miejscówki. Do zobaczenia na polowaniu ! 🙂

Oraz ostatni nasz zawodnik, ale to nie znaczy, że najgorszy ! Macie sentyment do Ghostbusters i lubicie odkurzać ? To ten tytuł jest dla Was ! Nintendo wydaje pierwszą grę w ramach roku Luigiego –  Luigi’s Mansion: Dark Moon.   Jeżeli sequel utrzyma poziom ciepło przyjętej pierwszej części, to mamy murowany hit.

O premierach oraz Waszych planach zakupowych  możecie porozmawiać na forum w tym temacie [klik].

 

 

Lista premier na bieżący miesiąc:

 

08 marzec

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Naruto Powerful Shippuden

 

19 marzec

Jewel Master: Cradle of Egypt 2

The Croods: Prehistoric Party

 

22 marzec

Monster Hunter 3 Ultimate

 

28 marzec

Luigi’s Mansion: Dark Moon

Brak komentarzy

Dodaj komentarz