Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

-Mony bynajmiej nie Poke-

Uboższy kuzyn kieszonkowych stworków został ujawniony w wyniku przedwczesnego wycieku V Jump. Digimony, bo o nich mowa pojawiły się w 1995 roku jako figurki kolekcjonerskie. Dzięki ciepłemu przyjęciu w Japonii, doczekały się odsłon animowanych, mangowych oraz oczywiście komputerowych. Najnowsza gra z serii ma być dopakowaną wersją Digimon World Re:Digitize, wydaną pierwotnie na PSP. Oprócz dodania do podtytułu Decode, tytuł zostanie wzbogacony o nowe Digimony i dwa nowe rozdziały. Premiera planowana jest gdzieś na 2013.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Sycho141

    17 lutego, 2013 at 11:57 pm

    Szczerze, to nawet trochę zazdrościłem posiadaczom psp (pspowcom???) tej gry. Nowe Digimony i to opierające się na pierwszej (mojej ulubionej) serii? Must have, to przesada, ale ciekawy tytuł na pewno z tego będzie;)

  2. sanitariusz

    18 lutego, 2013 at 2:45 am

    Zaczynają mnie denerwować te konwersje z PSP. Coraz więcej ich.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też