Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Stadlbauer oficjalnie zaprzestaje dystrybuowania produktów Nintendo w Polsce

Krążące od jakiegoś czasu plotki na temat nie przedłużania umowy między firmą Stadlbauer, a Nintendo na dystrybucję okazały się prawdą. Wygląda na to, że dotychczasowe obowiązki Stadlbauera w wyżej wymienionej kwestii przejmuje Nintendo of Europe. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądała w Polsce. Na razie mówi się o dwóch potencjalnych firmach, które mogłyby przejąć dystrybuowania produktów Nintendo w Polsce, a są nimi ABC Data i Toys’r’Us. Szczerze mówiąc ta sytuacja daje jakąś nadzieję na to, żeby Nintendo jakoś mocniej zaistniało w Polsce, z drugiej strony wciąż Stadlbauer też się starał i na dobrych chęciach się skończyło.

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Karambol

    6 lutego, 2013 at 2:09 pm

    Yay! Wreszcie! ;_;
    Odnośnie tych „prawdopodobnych” dystrybutorów, to chyba wolałbym, aby to było ABC Data.

  2. DRACO_WAHATEVER

    7 lutego, 2013 at 12:05 am

    trza za to wypić. oczywiście coś bezalkoholowego.

  3. mkbest

    7 lutego, 2013 at 6:05 pm

    Czy ja wiem, czy to dobrze… Jeszcze kilka lat temu w moim średniej wielkości mieście (60 tys. mieszkańców) w sklepie Media Expert można było kupić Wii, DSa, kontrolery. Ba, jeszcze w zeszłym roku w RTV Euro AGD wisiały Wii Remoty Plus oraz można było zaopatrzyć się w niebieskie Wii.
    Kilka dni temu poszedłem do dużego Saturna w Gdańsku i co widzę? Dwóch pracowników rozmontowuje regał z produktami Nintendo (który i tak był mały). Wygląda to tak, jakby Nintendo znikało z naszego kraju. Skoro nawet w Gdańsku, w wielkim centrum handlowym nie można dostać gry na 3DSa (gier na PS Vitę jest mnóstwo), to co dopiero w mniejszych miejscowościach? 🙁

  4. Bartłomiej

    7 lutego, 2013 at 6:36 pm

    @mkbest Dokładnie… ja 3Ds’a nabyłem miesiąc temu i to dopiero w 6 sklepie(Kraków)… Wsparcie jest słabe, szkoda.

  5. DRACO_WAHATEVER

    8 lutego, 2013 at 12:56 am

    @mkbest, z wiekszych miast nintendo znikło już wiele miesiecy temu..właśnie dzieki temu ze mieliśmy dystrybutora jakiego mieliśmy… teraz jest nadzieja ze bedzie lepiej. no bo gorzej juz byc nie moze.

  6. KarateKoksPL

    8 lutego, 2013 at 10:55 am

    Powodem wycofania towaru ze sklepu jest to, że nikt tego kupował. Kiedyś w Media Expert upolowałem RE DS, koleś przy kasie prawie się poszczał, bo pierwszy raz w życiu coś sprzedali na Nintendo.

  7. TS

    8 lutego, 2013 at 6:45 pm

    Kiedyś w MM tez słyszałem jak pracownik mówił „to nam prawie wcale nie schodzi”

    A z drugiej strony w ToysRUs czy GamesWorld gry są. W tym drugim nawet tańsze niż w Jowiszu czy MM, bo nie przechodziły przez Sbauera. SM3DL kupiłem nowe za 149.
    I nikt tam nie szcza przy sprzedaży.
    No i w takim TRUs w Rzeszowie nawet była odpalona konsola z demo a nie tylko „jakieś pudełko na najniższej półce”

  8. mobor

    11 lutego, 2013 at 6:20 pm

    W Poznaniu w Staurnie to samo. Z Nintendo nie ma praktycznie NIC. I co sie dziwić ? Gry na 3DS chodizły po 199-219zł ….

    To samo na Amazonie o wiel etaniej (z wysyłką)

  9. czeci

    27 lutego, 2013 at 10:26 pm

    Faktycznie nintendo jest troche egzotyczne w polsce. Słowo „konsola” większosci kojarzy się z playstation, potem jest xbox.. Jednak faktem jest że Nintendo jest trochę opóżnione. Ludzie chcą mniejszych pikseli, i na tej podstawie wybierają konsole.
    „Sad but true” :p

  10. TS

    27 lutego, 2013 at 11:45 pm

    Polska dziwna jest.
    Wczoraj wpadłem w sieci na takie zdanie, co prawda o innym sprzęcie ale trochę to nawiązuje do naszego rynku konsol:
    „mógłby się stać dominującym w naszym kraju tabletem – rodzimym dziwactwem, jak popularność PSP”