Kolejna porcja materiału Lords of Shadow

Wraz ze zbliżającą się premierą nowej odsłony wampirzej sagi, twórcy coraz bardziej nakręcają hype wokół swojej produkcji.

Pojawiły się dwa nowe filmiki, pierwszy prezentuje prawie 9-minutowy gameplay, drugi natomiast jest wywiadem z producentem gry Davidem Cox.

Pojawiają się też plotki, że gra trafi nie tylko na przenośne Nintendo, ale również na konsole stacjonarne. Jest to związane ze sposobem tworzenia gry, która najpierw była robiona w HD, a następnie zmniejszona do standardów 3DS’a.

Stworzyliśmy wszytko w wysokiej rozdzielczości – wszystkie tekstury, poziomy, high-poly modele, wszystko – a następnie w pewnym sensie zmniejszyliśmy to dla 3DS’a.

Potem „odchudziliśmy” postacie, wiecie, obniżyliśmy rozdzielczość tekstur i wszystkiego żeby to wpasować.  W MercurySteam mamy  wersję HD gry, która gdzieś leży na komputerze.

Chcemy aby możliwie jak najwięcej ludzi mogło w to zagrać. Oczywiście, aktualnie  mamy z Nintendo umowę na wyłączność i bardzo wspierają ten produkt.

 

Po powyższym oświadczeniu, kwestią czasu jest kiedy gra pójdzie w ślady RE:Revelations i doczeka się wersji HD. W przypadku gdy gra okaże się znakomita, to może dobrze, że więcej osób w nią zagra ?

Gameplay:

Wywiad:

 

 

Dodaj komentarz