Turniej Mario Kart 7

Wiadomość z forum od Ramzes64:

1. Każdy uczestnik zgłaszając się do Star Cup powinien wpisać na FORUM my3DS.pl następujące informacje o sobie:

– FRIEND CODE: numer identyfikujący w sieci Twoją konsolę
* na jednej konsoli (numer FC) może grać tylko jedna osoba
– NICKNAME: nazwa Twojego Mii
– NICK (na forum): Twoja nazwa na forum
– KONTAKT: Gadu-Gadu obowiązkowo
– MIEJSCOWOŚĆ: gdzie mieszkasz
– Każdy zawodnik powinien wysłać do organizatora (na adres: kontakt@mariokart7.pl ) obraz swojego Mii – który będzie zamieszczony na stronie http://www.mariokart7.pl – w profilu kierowcy i tabelach z terminarzem wyścigów.

*JAK STWORZYĆ OBRAZ Mii:
Zakładamy, że posiadasz już swojego Mii. Z głównego menu konsoli Nintendo 3DS wejdź do „Mii Maker” > „QR Code/Image Options”. Następnie kliknij w „Save Mii as Image” i wybierz swojego Mii, po czym kliknij OK. Wyświetli się komunikat „Which kind of image would you like to save?”. Wybierz „Face”, a po chwili Twoje Mii zostanie skopiowane i zapisane na karcie SD. Gdy pojawi się komunikat kliknij OK, a następnie opuść program Mii Maker klikając w przycisk HOME, pod dolnym ekranem konsoli Nintendo 3DS.

Stworzony obraz Mii można zobaczyć w Nintendo 3DS Camera > View Photos.

Obraz Mii z karty SD (katalog DCIM) prześlij na wskazany wyżej adres e-mail organizatora.

* informacje na temat turnieju pojawią się wkrótce na stronie http://www.mariokart7.pl / turniej bez nagród – towarzyski na zasadach 1vs.1 każdy z każdym.

grać może każdy zarejestrowany użytkownik forum http://www.my3DS.pl / cały turniej odbywać będzie się w tym temacie. Wyniki i rozpisana tabela wyścigów będą prezentowane na stronie http://www.mariokart7.pl

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 8.02.2013r

Dodaj komentarz