27 minut z Castlevania: Mirror of Fate 3DS!

Nie będę ukrywał, że 27 minut jakie dziś dane było mi spędzić na oglądaniu pełnego demka Castlevania: Mirror of Fate, to dziś najprzyjemniejsza rzecz jaka mi się przytrafiła. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że zamiast leżeć na plaży siędzę w pracy przed kompem to nic dziwnego, jednak z pełnym przekonaniem twierdzę, że to będzie killer na miarę poprzednich części.

Pamiętajcie, że demko ma status WIP i wersja końcowa może znacznie się różnić od tego co zobaczycie poniżej (oczywiście na plus). Bez dalszego przynudzania zapraszam wszystkich na seansik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2aM7lSskzZs[/youtube]

 

Brak komentarzy

  1. Strasznie mnie rozbawiło, po tym jak Trevor po pokonaniu niezliczonej ilości szkieletów, rogatej zbroi i kata na sterydach doszedł do drzwi, które się otworzyły, wyleciała maska w prześcieradle, chwilę się pogapiła, „Akwizytorom dziękujemy”, i zamknęła mu drzwi przed nosem 😛
    A gra prezentuje się świetnie, ładne lokacje, nastrojowy podkład, dobrze zrobiony przerywnik z małymi goblinami i wprowadzeniem bestii, może nawet i zakupię mimo posiadania umiejętności na poziomie pana z wideo.

Dodaj komentarz