Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

27 minut z Castlevania: Mirror of Fate 3DS!

Nie będę ukrywał, że 27 minut jakie dziś dane było mi spędzić na oglądaniu pełnego demka Castlevania: Mirror of Fate, to dziś najprzyjemniejsza rzecz jaka mi się przytrafiła. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że zamiast leżeć na plaży siędzę w pracy przed kompem to nic dziwnego, jednak z pełnym przekonaniem twierdzę, że to będzie killer na miarę poprzednich części.

Pamiętajcie, że demko ma status WIP i wersja końcowa może znacznie się różnić od tego co zobaczycie poniżej (oczywiście na plus). Bez dalszego przynudzania zapraszam wszystkich na seansik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2aM7lSskzZs[/youtube]

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. es600

    28 czerwca, 2012 at 3:08 pm

    Moc, kupuje na 100%

  2. dexterek

    28 czerwca, 2012 at 4:30 pm

    Must have!

  3. LifeRetro

    28 czerwca, 2012 at 4:37 pm

    Gameplay bardzo ladny, ale koles gral tak marnie ze az kulo mnie w oczy…

  4. Slavko

    28 czerwca, 2012 at 4:40 pm

    ave Konami ” D !!

  5. skizo

    28 czerwca, 2012 at 4:41 pm

    LifeRetro: Ale przynajmniej się z tym nie krył i na YT napisał: „I played crappy, but i finished the Demo :D”.

  6. adus1991

    28 czerwca, 2012 at 4:56 pm

    wiele bym dał by położyć swoje łapska na demku z tej gry a jeszcze więcej za full wersję

  7. LifeRetro

    28 czerwca, 2012 at 4:59 pm

    O widzisz Skizo, nie bylem na str. yt tego filmu 😉 W takim razie luzik.

  8. MaToVy

    28 czerwca, 2012 at 7:34 pm

    Strasznie mnie rozbawiło, po tym jak Trevor po pokonaniu niezliczonej ilości szkieletów, rogatej zbroi i kata na sterydach doszedł do drzwi, które się otworzyły, wyleciała maska w prześcieradle, chwilę się pogapiła, „Akwizytorom dziękujemy”, i zamknęła mu drzwi przed nosem 😛
    A gra prezentuje się świetnie, ładne lokacje, nastrojowy podkład, dobrze zrobiony przerywnik z małymi goblinami i wprowadzeniem bestii, może nawet i zakupię mimo posiadania umiejętności na poziomie pana z wideo.

  9. burkin

    28 czerwca, 2012 at 11:33 pm

    kozaczek

  10. DeNixx

    29 czerwca, 2012 at 4:02 pm

    Cierpiałem oglądając to tak samo, jak gość cierpiał grając:). Gra w porządku, ale jednak wolałbym „klasyczną” Castlevanię, taką, jak te z DSa.

  11. Elastyn

    29 czerwca, 2012 at 4:44 pm

    Miło byłoby zobaczyć to demko w eShopie. Choćby przy następnym updacie softu, niekoniecznie przed premierą.

  12. Barracudo

    1 lipca, 2012 at 10:27 am

    Dla mnie obowiązkowy zakup !

  13. DRACO_WAHATEVER

    1 lipca, 2012 at 12:16 pm

    gra wskoczyła do mojego top musthaveow. coz pieniądze już są. w tym roku N , oraz inni desi wydajacy na 3ds zgarną sporo mojego golda….

  14. bihana

    3 lipca, 2012 at 5:46 pm

    must have jak nic.