Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Europejski Nintendo Direct już w ten piątek! Oglądaj!

Już jutro o g. 6 rano odbędzie się nowa konferencja Nintendo z cyklu „Nintendo Direct”. Live stream będzie dostępny na oficjalnej stronie i i serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia. Czy będzie to wyłącznie podsumowanie E3 czy może dowiemy się czegoś więcej?

 

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. nozix

    21 czerwca, 2012 at 12:20 pm

    Oby było coś więcej niż tylko podsumowanie E3

  2. Trigger

    21 czerwca, 2012 at 2:47 pm

    Na pewno luknę, choćby aby wiedzieć czy zapowiedzieli coś nowego.

  3. Elastyn

    21 czerwca, 2012 at 3:00 pm

    Ja obstawiam dokładne daty premier, bo „w te wakacje” to za mało, a wakacje tuż tuż!

  4. Elastyn

    21 czerwca, 2012 at 3:54 pm

    @nozix, tak się właśnie zastanawiałem czy chodzi o sezon wakacyjny czy o święta. Mimo wszystko spodziewałbym się dokładnych dat Luigi’s Mansion i Paper Mario. W sumie to nie wiem o czym jeszcze mogli by powiedzieć na ND.

  5. nozix

    21 czerwca, 2012 at 3:07 pm

    Gry na 3dsa maja dokładne daty, a co do tych z „holyday season” to wcale to nie tyczy się wakacji tylko świąt.

  6. nozix

    21 czerwca, 2012 at 3:16 pm

    New Super Mario Bros. 2 – EU August 17 2012
    Paper Mario: Sticker Star – Holiday (święta) 2012
    Luigi’s Mansion: Dark Moon – EU TBA (to be announced) 2012

  7. MaToVy

    21 czerwca, 2012 at 6:01 pm

    5am BST to jest 6 rano u nas 😛 O tej samej godzinie jest też amerykański ND, a godzinę wcześniej japoński, na którym mają być podane informacje nie ujawnione na E3. Mam nadzieję, że i tak też będzie w naszym EU ND.

  8. Pchan

    21 czerwca, 2012 at 6:02 pm

    A ja licze po cichu, że Nintendo poda przybliżoną datę choćby Fire Emblem’a, no i może dowiem się co się dzieje z Beypnd the Labyrynth…

  9. arinald

    21 czerwca, 2012 at 7:39 pm

    A ja liczyłbym na cenę Wii U bo ostatnio coś dużo preorderów nam sklepy dają…

  10. kotah22

    21 czerwca, 2012 at 8:44 pm

    Na pewno o 16.00? Ja dostałem informacje przez pocztową aplikacje, że o 6am CET czyli dla nas o 7 rano.

  11. Koops

    21 czerwca, 2012 at 8:59 pm

    Ludzie, litosci! CET, nie UT! CET – Central Europan Time, to czas europy srodkowej, czyli nasz. W takim razie, jesli w liscie jest 6 CET, to znaczy, ze konfa bedzie u nas o 6tej rano.

  12. podgoor

    21 czerwca, 2012 at 11:05 pm

    @skizo: rzeczywiście popraw, u nas Nintendo Direct będzie o 6 rano. Ta 16 mogła dotyczyć japońskiego Nintendo Direct – u nich ma być o 12 p.m.

  13. TS

    22 czerwca, 2012 at 7:30 am

    http://www.nintendolife.com/news/2012/06/bigger_nintendo_3ds_console_revealed

    No i pokazali nowego 3DSa….
    A jeszcze z tydzień temu zaprzeczali.

  14. marlo92

    22 czerwca, 2012 at 8:06 am

    nowe 2 dema do pobrania w europejskim e shopie ;]

  15. Tajemniczy245