[E3 2012] Jednak Ninny nie pokaże nowego 3DS XL?

Wczoraj w sieci pojawił się raport Nikkei, w którym napisano, że podczas tegorocznego E3, Nintendo miałoby pokazać nie tylko WiiU, ale również nową wersję Nintendo 3DS XL wzbogaconą m.in. o drugiego analoga. Nintendo szybko zareagowało na raport, twierdząc że informacje Nikkei nie pochodzą z ich źródła i bazują na zwykłych plotkach. Warto dodać, że Nikkei podało także orientacyjną cenę WiiU (30.000 jenów).

Jak wiadomo w każdym ziarnku tkwi trochę prawdy jednak nie wierzę, aby sprzedający się jak świeże bułeczki obecny 3DS miałby dostać teraz odświeżoną wersję… Ale poczekajmy do oficjalnej konferencji Nintendo, która już tuż, tuż.

Brak komentarzy

 1. Ja osobiście również nie wierzę, że taka konsolka wyszłaby teraz.
  Ludzie próbują doszukać się analogii z poprzednimi konsolkami.
  Ale DSi -> DSi XL nijak się ma do 3DSa.
  DSi to była lekka ewolucja DSa. Był lepszy, ale gry były takie same. Nawet gry wykorzystujące nowe możliwości DSi w zdecydowanej większości działały również na starych DSach. Nie było konieczności kupowania nowej konsolki. Stąd chęć poszerzenia rynku i wypuszczenie modelu dla ludzi starszych (mających problem zewzrokiem i małym ekranem zwykłej konsolki).
  Zupełnie inaczej jest w przypadku 3DSa. 3DS to nowa konsola, świetnie się sprzedająca. Taka duża konsolka 3DS na pewno przydałaby się w ofercie Nintendo, ale teraz jest na to zły moment. Dla wielu duże=lepsze i nowa konsolka, zamiast być poszerzeniem oferty, zabrałaby część rynku obecnemu 3DSowi.

 2. trigger
  A co ja mam do tego?
  Nie jestem CEO Nintendo. Nie ja wymyśliłem, że ludzie starsi potrzebują specjalnej wersji z większym ekranem i wypuściłem DSi XL.

  I kompletnie nie rozumiem twojej postawy. Uważasz ludzi starszych za inwalidów?
  Pamiętaj, ty też kiedyś będziesz starszy.

Dodaj komentarz